dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 143
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 2859
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Karolina,
    to Ty masz tempo ekspresowe!!!
    Działka kupiona chyba parę dni temu, a już prace trwają, do tego wybierasz/ zamawiasz okna i szukasz narożników???
    Dziewczyna - błyskawica!!!

    Jeśli jeszcze pamiętasz, proszę napisz skąd ten cudny żyrandol w salonie w domu nr 2?

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Karola i ja witam się u CiebieTy to masz tempo działania i zazdroszczę tej zyciowej energii, mnie wybudowanie jednego domu omal nie zabiło

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Anetko powiem tak ja nie znam żadnej innej osoby tak pozytywnie nastawionej do zycia i tak pełnej energii, Karolcia do wszystkiego podchodzi bardzo optymistycznie, a swoją drogą jest bardzo stanowcza i doskonale sobie daje radę z ekipami budowlanymi Tylko pozazdrościć

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #64

    Domyślnie

    Karolina i Artur, witam i podziwiam. Projekt domu przepiękny. Ja sprzedałam w ubiegłym roku dom nr jeden i kończę dom nr 2. Marzył mi się dom piętrowy ale nie mogłam go przeforsować, wiadomo plan zagospodarowania. Ja trzeciego raczej budować nie będę, ale wam kibicuję i trzymam kciuki.
    I myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął
    „Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął”

  5. #65

    Domyślnie

    Pisząc, że zdobywaliśmy szczyty miałam na myśli górskie szczyty Nie miałam na myśli świntuszenia hehe
    Piszesz, że lacobel też byłby fajny...hmmm muszę przemyśleć Wciąż marzy mi się mdf szczególnie widząc dzisiaj montującą się moją kuchnie, którą już uwielbiam mimo że nie jest skończona
    Karolcia zapomniałam napisać, że działka wygląda bardzo fajnie. Taka "klimatyczna" przez te drzewa itd nie wspominając, że bardzoo duża
    Ceny za robociznę kosmiczne tzn ta pierwsza Mnie to zawsze śmieszy jak fachowcy mówią, że ich wycena jest już z rabatem "po znajomości", też tak mieliśmy kilka razy Spadaj panie na drzewo z taką znajomością
    A będą wylewki jeszcze w tym roku, czy wciąż papierzyska i pozwolenia są numerem jeden u Was w domu?

  6. #66
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Sharlotka
    Spoko działka ma już kilka ładnych tygodni więc stara jest
    Działam na ile mogę, niestety nie wszytko mogę jeszcze załatwiać a tak bardzo bym chciała
    Żyrandol w salonie to ALEKSANDER chyba firmy SINUS ale jak wrzucisz w google grafika żyrandol Aleksander to od razu Ci wyskoczy a klikając w obrazek zobaczysz kilka sklepów które maja ten model
    Pozdrawiam serdecznie!!!



    aneta s
    Bardzo mi miło,zę do mnie zajrzałaś
    No ma troche życiowe ADHD na które normalnie nie narzekam, ale bywa też irytujące
    Załoze sie,ze gdybyś podjeła sie budowy nr 2 to poszłoby znacznie łatwiej więc kto wie może kiedyś się skusisz
    Pozdrawiam serdecznie!


    Ala dzięi kochana ale ....
    Optymizmu zwykle mi nie brakuję, bo uważam ,zę pozytywnym myśleniem i podejściem ułatwiamy sobie życie i sprawiamy,ze otoczenie i życie też do nas tak podchodzi


    S.P witam weterankę budowlaną
    Wiesz ja jak budowaliśmy dom nr2 to byłam świecie przekonana że trójki nie bedzie wcale albo nie w ciąglu najbliższych kilkunastu lat
    Ale budowanie uzależnia....
    Dzięki za kciuki, napewno się przydadzą
    Pozdrawiam serdecznie!!!


    Madziulka juz ja tam w wasze szczyty aż tak nie wnikam

    Kochana no biały mdf jest super, ja jestem bardzo zadowolona A Ty jakim systemem będziesz mieć zamykane te szafy łamany? otwierany czy przesówny?

    co do wylewek to ja bardzo chętnie tyle tyko że nie ma szans
    W tym roku chudziak na 100% moze coś ruszymy z murami i tyle.... tynki to późna wiosna
    Buziaki :***

  7. #67

    Domyślnie

    Witaj Jestem pełna podziwu dla Was, że budujecie po raz trzeci.
    Mam czarny granit w kuchni ( kuchnia mdf biały lakier+czarne blaty) i opiszę Ci moje spostrzeżenia. Okruszków , pyłu, kurzu nie widać, ale dlatego ,ze taki blat trzeba non stop wycierać, bo widoczne są maziaje. Dotkniesz ręką i zostają ślady.Przetrzesz zwykłą szmatką i nie wytrzesz maziajów, odcisków palców. Ja non stop spryskuję płynem do szyb, przecieram ręcznikiem papierowym i poleruję ściereczką zieloną jana niezbednego do szyb ( albo sama zielona ściereczka bez płynu) Nie jestem pedantką, ale te maziaje są wnerwiajace. Nie wiedziałam jak zamawiałam granit, teraz może inny blat bym wybrała. A może i nie, bo strasznie mi się podoba!

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Ala dzięi kochana ale ....
    Optymizmu zwykle mi nie brakuję, bo uważam ,zę pozytywnym myśleniem i podejściem ułatwiamy sobie życie i sprawiamy,ze otoczenie i życie też do nas tak podchodzi
    Dokładnie jest tak jak piszesz, w dużej mierze otoczenie jest zależne od nas samych

    Ja to jeszzce mówię, zło dobrem zwycięża

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #69

    Domyślnie

    Przejęzyczyłam się, chodziło mi o mury nie wylewki- duża różnica
    Super, że coś już będzie widać w tym roku!!
    Karola proszę Cię "skop pupę" Marjelce jak ją spotkasz następnym razem Rozumiem, że ma już nas dość, ale żeby się chociaż nie pożegnać


    P.S Po dzisiejszym młynie jaki mieliśmy na budowie, składam Ci jeszcze raz ukłony za ten "trzeci raz" bo ja już miałam momentami dość i cały dzień byłam w wielkimmm stresie.
    Szacun
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 02-10-2012 o 22:39

  10. #70

    Domyślnie

    Karolinko Gratuluję serdecznie! I trzymam kciuki
    Jestem pewna, że wnętrza twojego domku będą najpiękniejsze. Z młodymi projektantami to jest tak, że z czasem się wyrabiają, rozkręcają, nabierają odwagi, mają coraz to lepsze pomysły także do boju ! Jest tyle cudowności na tym świecie

  11. #71

    Domyślnie

    Extra, że casting na wykonawcę macie już z głowy!! Trzymam kciuki, żeby był efektowny i słowny
    Kurcze czekam na ten Twój dom, jak na swój
    Miłego dzionka

  12. #72
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolcia a Twój dom to z tarasem nad garażem, czy nie????

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  13. #73

    Domyślnie

    Karolina orientujesz się może czy w Lublinie jest sklep z meblami, krzesłami inspirowanymi eames? Muszę dokupić 4 szt ,a w sobotę będę w Lublinie.

  14. #74
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    adriado Witam
    Połączenie białego mdf lakierowanego i czarnego granitowaego baltu jest dla mnie baaardzo ładne, elegancki i ponadczasowe ale właśnie obawiam sie tej praktyczności Bo mimo,że blat będzie piekny to jak będzie mnie wkurzał 10 razy dziennie to szybko to miłośc wygaśnie.

    Tak jak juz nigdy nie zrobie polerowanego czarnego gresu na podłodze
    Mam w wc na dole i to jest koszmar!!!

    Sprawa jeszcze z granitem do przemyślenia

    Bardzo dziękiuje,ze napisałaś o włąsnych doświadczeniach bo takie są najważniejsze


    Co do sklepu to niestety nic nie przychodzi mi do głowy MarJelka ma ale ona kupowała z tego co pamiętam przez internet

    Pozdrawiam!


    emiranda
    Nasz dom to bedzie ta wersja z dachem nad garażem, tak będzie też stryszek, bo nad stropem głównym domu nie ma miejsca
    Na taras nad tak dużym garażem nasz będzie miał 6,2 x 8,0 nie zdecydowałąbym się No chyba ,ze dom z tej strony miałby cuuudowny widok np: na morze A nie na sąsiadów
    Projektowo taras jest w wersji domu z pojedynczym garazem


    Magdusia no to jak o mury Ci chodziło to mam nadzię,że to uda sie zrobić chociaż w jakimś małym stopniu
    A MArJelce kopańsko tyłka sie należy Mam nadzije,ze jeszcze jej się zmieni i wróci kiedyś na łono FM

    Madzia moze i Tobie sie jeszcze zmieni i to nie będzie Twój ostatni domek
    Ja chce zobaczy fotki Twojego domku bo będzie foch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Janiela
    Bardzo dziękuję
    Wiesz projektanci to moze tak i maja ale ja mały pikus jestem i to tylko na potrzeby swoich domków
    Mam nadzie ze jakos przy Waszej pomocy uda mi sie sklecic wnetrza nowego domu....

    Pozdrawiam!

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Karola,
    dzięki za nazwę żyrandola, no cóż, będę musiała jednak poszukać tańszego, znacznie tańszego - ten jest poza moją "ligą cenową".

  16. #76

    Domyślnie

    Skop Marjelce dupsko ile wlezie !!!!!
    Tak nas porzucić!!!
    Karolcia zdjęcia obiecuję przesłać na priva jak tylko będzie coś uprzątnięte. Dziennika na pewno nie będzie, bo tak jak pisałam kiedyś u Oli U. mój dom w dużej mierze jest inspirowany forum (jak już wiesz Twoim domem również) A nie lubię podpisywać się pod czyimiś pomysłami. Nie podoba mi się nieraz jak ktoś zamieści zdjęcia i ewidentnie widać, że "skopiował" pomysł, a nie wspomni o tym ani slówkiem Ja tak nie lubię Oczywiście forum jest po to, żeby czerpać inspiracje, ale myślę że było miło napisać od kogo był ten pomysł.- takie jest moje zdanie

    Pytałaś mnie o szafe- chciałabym podobną jak u Ciebie, tzn łamaną Tylko mój małżonek psioczy, że mdf taki drogi że może powinnam poszukać tańszego materiału. Jestem rozdarta bo wiem, że kasa się kończy, a z drugiej strony nie chcę nic innego...tak sobie ponarzekałam u Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 04-10-2012 o 14:46

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Karolino

    Ja tak krotko i z doskoku,ale nie moglam tak cicho i bez komentarza

    Jestescie NIESAMOWICI!!!Gratuluje odwagi,nietuzinkowosci i przepieknego projektu!!!

    Jestem wielka wielbicielka Domow z Wizja,szkoda ,ze trafilam na nich po tym jak mialam wylane fundamnty mojego

    Jestem przekonana ,ze przejdziesz sama siebie i wnetrza beda oblednie piekne!!

    TRZYMAM KCIUKI!!!

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    lea**

    Tak jak napisałam wyżej granit będzie na 100% narazie stawiam na kremowo beżowy ale granit
    Czarny wyglada pieknie wiec napewno bedziesz zadowolona
    Kurcze zazdroszcze ci jasnego granitu -wiesz.My już zostawimy czarny,nie będziemy zmieniac projektu kuchni
    Ach Karolcia pieknie będziesz miała w nowym domku
    Przewertowałam prawie cały Twój poprzedni dziennik i nie znalazłam informacji o schodach zewnętrznych z przodu domku.Powiesz mi kochana z czego masz schody-są piękne, jaki to kamien,płytka please ?
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 05-10-2012 o 17:54

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Gratuluję wyboru wykonawcy .
    Ten pierwszy chyba pomylił lata, bo takie i wyższe ceny to były standardem w 2007 .
    Albo uznał, że skoro proponujesz po raz kolejny współpracę, to BARDZO zależy Ci właśnie na nim .
    W każdym bądź razie masz już 30 tys. zaoszczędzone - ach jak miło .

  20. #80

    Domyślnie

    Biedna Julcia!!!! Oby koszmary szybko znikneły!!! Nasz Kubuś walczy z kaszlem, bo ostatnio przeziębienie go dopadło Został tylko nocny kaszel
    Pozdrawiam i owocnego pakowanie, załatwiania......

Strona 4 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony