dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 143
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 2859
  1. #841
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    jacie piernicze!!!moje lozko u Karoliny:d
    No dobrze, że bez męża

    Nawet mnie się podoba, tylko nie wiem czy nie wolałabym z mężem

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  2. #842
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Gumisiu kochany, dzięki wielkie
    Byłam , widziałam krzesełka i są boskie
    Krzeseła ostatecznie bedę zamawiać jak dogram w pełni umeblowanie pokoju a do tego potrzebuje ścian na piętrze bo ciagle się waham


    Piękny masz dom i juz!!!

    Łóżko utkwiło mi na dobre w głowie tylko ja durna nie miałam pojęcia gdzie ja to widziłam
    I Ty sobie kochaja jaj z koleżanki nie rób ... bo ja tu guru wnętzrarskim nie jestem
    Ale zarówno ja jak i wieeeelu forumowiczów umiem docenić cudne i niebanalne wnętrza a Twoje takie własnie są

    Słuchaj Ślęzanki ona prawdę, Ci powie

    Buziaki zostawiam wielkie :****

  3. #843
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Joluś
    Pikowania nadal mi ise podobają i w formie dość nowoczesnej planuję je zrobic w wiatrołapie
    Natomiast tak jak mówisz, opcję tą przerabiałam i mimo,ze wiele elementów z poprzedniego domu hcętnie bym powtórzyła, bo bardzo je lubiłam, to chcę tez troszeczke innych rozwiazań

    Łązweczka bardzo fajna Masz identyczną ???
    Ale trafiłam
    Mi podpasował idealnie jej kolor, do przybliżenia koloru mojego przyszłego łóżka


    Aga fajnie,ze jesteś
    Mówisz,że hazelki synek niezadowolony ??? hmmm musze ja dorwac i namówić na wyznania
    A co do mebelków Julki to jeszcze nic nie postanowiłam, ciągle się waham, musze stanać w tym pokoju,zeby podjąć decyzję , rzadko tak mam ale tym razem tak jest sufitu moze nie być ale ściany tak
    Pewna na tą chwile jestem tylko kolorystyki, jasniteńko szare ściany, białe meble, mam już fajne delikatniusieńkie firanki
    Rolet ani zasłon nie robie bo tam będą rolety zewnętzre ale same lekkie firanki będą oki
    Julka ma u siebie w pokoju dwa ogromne przeszklenia od sufitu do podłogi na serokosc chyba 180cm i 220 cm , a w innej części okna o standardowej wysokosci ale szeroki, panoramiczne. Firaneczki bedą tylko w dużych przeszkleniach

    Buziaki wielkie



    emiranda no tapicerowane są faaaajne ale wiem,ze Ty wolisz drewienko
    No to kiedy Alu budujesz ten domek nad morzem ???? hmm??? Nawet nie wiesz jak ja bym chchiała,zebyś zaczełą akcję budowy
    Wiem jakie domki Ci się podobają.... przestzrenia, mega przeszklenia + widok na morze .... bosheeee ale to byłby czad

  4. #844

    Domyślnie

    Witam serdecznie. bardzo dziękuję za wiadomość w sprawie konsolki.. tylko nie widze tergo linkuoświcisz mnie?
    miłego dnia

  5. #845
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fra Zobacz post
    Witam serdecznie. bardzo dziękuję za wiadomość w sprawie konsolki.. tylko nie widze tergo linkuoświcisz mnie?
    miłego dnia
    Fra tych konsolek jest wszędzie pełno, teraz na szybko Ci znalazłam na allegro
    http://allegro.pl/konsola-diabolo-cz...929017363.html czarna
    http://allegro.pl/konsola-weiss-wyso...931300991.html biała

    Ja np. mam tą większą Jeszcze jak ją kupowałam rok temu na allegro ich nie było i kupowałam bodajże w sklepie http://www.inspirodesign.pl/konsole/...ysku-duza.html
    Wydaje mi się, że to te same konsole które teraz oferują na allegro i ja chyba przepłaciłam, się właśnie dowiedziałam
    Ale tak jak piszę wtedy jeszcze ich tyle nie było co teraz
    W każdym razie polecam , ja ją bardzo lubię, jest pięna w swej prostocie i pasuje niemalże do każdego wnętrza


    Pozdrawiam Gospodynię Może teraz gdzieś tam spaceruje w okolicach mojego domku, hełoł sąsiadko

  6. #846
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Chyba że to nie o tą konsolę chodzi? Bo Karola ma ich ze 4

  7. #847
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JOLA440
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z ławeczką trafiłaś i to bardzo,kolor rzeczywiście jest super,Karolciu,a czy widziałaś najnowsze wydanie czasopisma VILLA? tam na 30 str.jest piękny zagłówek łóżka w lustrzanej ramie,dla mnie piękne jest to łóżko,no ale jak będziesz miała lustro w takim klimacie to może za dużo tych ram lustrzanych
    Ostatnio edytowane przez JOLA440 ; 11-01-2013 o 11:23

  8. #848
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Karola prześlij mi swojego emaila, mam kilka inspiracji coś na Twój wiatrołap

  9. #849
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar LauraF
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    MARIOMILI Jak możesz prześlij tu Może i mnie cos zainspiruje! ps. Karola lecisz jak burza!! SUPER

  10. #850
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Fra
    Juz wysłałam Ci wiadomosć na privka
    Sorki za zamieszanie


    Kilka konsolek mam, ale dwie mimo,ze uważam,ze są śliczne, juz wypadły z mojej wizji w nowym domu więc je sprzedam







    Jak ktoś chętny zapraszam na priv


    Hej Joluś
    Nie widziąłam tego wydania ostatnio nie kupowałam żadnych pisemek
    Ale nabędę z ciekawości
    Dzięi ,ze o mnie myślisz każda pomoc jest bezcennna :ye: tym bardzije,ze ja poza budową ostatnio mam inny wazny projekt pozabudowlany i dość mocno mnie ostatnio on pochłania
    Pozdrawiam serdecznie!!!

    mariomili już wysłałam na privka
    Dziękuję

  11. #851
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Laura
    Wiesz, ja na razie się raczej toczę ale spoko z wiąsną zaczną sie wyższe loty
    Pozdrawiam

  12. #852
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    już

  13. #853
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar LauraF
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    Karola ja już jestem uzależniona na maxa od Twojego FM siedze cicho ale nie ma dnia abym nie weszła na Twój dzienniczek Pozdrawiam!

  14. #854
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    mariomili już biegnę

    Laura bardzo mi miło Ale proszę się jednak odzywać!!!
    Pozdrawiam

  15. #855
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Karolciu czy jak mogłabym prosić cenę tych obrazów co kupował mąż w Kazimierzu

  16. #856
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Karolka haha jak przeczytałam, że u ciebie słońce. To pomyślałam szczęściara, bo u mnie od rana sypie, że o spacerze nie było mowy. A później doczytałam, że was też dopadła zimowa aura. Czy ja też mogę prosić o informację na temat ceny obrazów
    Pozdrawiam

  17. #857

    Domyślnie

    bardzo dziekuję za info w sprawie konsolki .. nad tymi Twoimi pomyślę, dam znać jak tylko dojdę do zgody sama z sobą

    MarJel- a ja dziś u Ciebie oczy wybałuszam na ogród i nawet zdjęcie wkleilam a Ty tutaj buszujeszi odpowiedzi mi dajesz ..dziękujęęęę

  18. #858
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Dziewczynki przepraszam,ze tak ogólnie i króciutko ale Artur już stoi w dzrwiach i mnie woła lecimy na wieczorek do znajomych

    Obrazy, kosztują różnie wiadomo mniejsze od ok 2500zł za wiesze tak jak mój obraz z domu nr.2 cena od 5 -6 tysięcy w górę ..... oczywiście zdarzaja sie tańsze i droższe
    Ale Sławek Mikawoz, teraz ma nową galerię w Kazimierzu i indywiudualne podejście do klienta Bardzo sypatyczny człowiek
    Myśle,ze każdy znajdzie scoś dla siebie i pod kontem estetycznym i cenowym
    Niedługo ma być dużo świeżutkich prac

    Buzaki zostawiam i lecę

  19. #859
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Julce coś się porobiło o od 3 dni jej wieczorne zasypianie to jakiś koszmar
    Wieczorem prawei zawsze usypai ją Artur i jest ok a ostatnio, jakieś krzyki, płacze, nie chce spać, chce wody, nie chce wody, chce takiego misia, nie innego, śpiewac jej piosenkę taka za sekunde beczy,ze cche inną no masakra.... skończyło się na tym że po 50 minutch koszmarku, posłżam ja , uspokoiłam ja jakoś i po kolejnych 20 minutach zasnęła No to się wyżaliłam
    Ja nie chcę byc złym prorokiem ale chyba zaczynacie tzw. bunt dwulatka Życzę cierpliwości

    Ps. boziu, żebym tylko nie zapeszyła ale my go własnie kończymy Ale swoje przeszliśmy

    Ps2. Miłego wieczoru w towarzystwie znajomych
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  20. #860

    Domyślnie

    Witam Miałam się przywitać wcześniej Dziękuję że wkleiłaś link do swojego 2 domku. Jest niesamowity. Układ kuchni mnie powalił - zgapie a kolorki kuchni od MarJelki - też zgapie Calutki domeczek śliczny. Co tu dużo pisać! Jadąc dziś do rodziców zobaczyłam coś niezwykłego - Dom Karolci nr 1. Ach co to było za przeżycie Śliczny!!! Co za zbieg okoliczności pozdrawiam Edyta

Strona 43 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony