dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 143
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 2859
  1. #881

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Hej żubroweczko
    Myślałam dzisiaj włąśnie o Tobie
    Jak się mieszka kochana ??? Napewno fajnie, ja tylko żałuję,ze daleko odemnie

    No to współczuje szpitalnych przejść z Malutką
    Mała najadła sie strachu a wy stresu.... brrr.... najlepiej ajk najdalej od chorób i szpitali ... no ale najważniejsze,ze już jest lepiej

    Zobaczymy co nam dzisiaj powie lekarz


    Łóżko mi ise juz produkuje
    Ciesze sie,ze sam zamysł sypialni Ci sie podoba

    Buziaki wielkie :***

    Mieszka się całkiem dobrze, ale wszystkie braki mnie strasznie denerwują Wiem, że muszę być cierpliwa, ale ja w gorącej wodzie kąpana

    Jak wizyta u lekarza? Jak Julcia?? Mam nadzieję, że lepiej.
    Nasza już nawet swój apetycik odzyskała. A dzisiaj zrobiła nam niespodziankę i zaczęła RACZKOWAĆ Muszę jej kupić tylko nakolanniki antypoślizgowe, bo u nas panele wszędzie i się bidulka ślizga
    A co do łóżka to napisz mi na priv, gdzie zamawiasz i jaka cena ( jeśli to nie problem oczywiście), bo muszę się w końcu wziąć za sypialnię

  2. #882

    Question

    Cześć Karolcia! Przepraszam,ale znów zaśmiecę Twój wątek,ale mam dylemat dotyczący elewacji mojego domu i liczę na Twoją pomoc- zresztą innych dziewczyn teeeż! Z pewnością w grę wchodzi główny biały i tak czy zrobić:
    - szare opaski wokół okien;
    - szarość we wnękach, czyli przy drzwiach wejściowych, tam gdzie jest podcień i ewentualnie z tyłu w tej wnęce
    - szare bonie tam j.w - boni się trochę obawiam,ponieważ dom jest dosyć szeroki-16,5m i mam obawy,że podłużne bonie jeszcze go poszerzą:/
    Mąż chce tylko biały,ja bym coś zaszalała z szarym,a może rzeczywiście biały na całości...
    Ja to jak Karolina,nie cierpię nie wiedzieć I dlatego liczę na Wasze rady!
    Zdjęcie z przodu trochę nie wyraźne:/ Okna,drzwi i brama-złoty dąb.
    Pokombinowałam trochę w paincie i tak mi wyszło:
    Tj.projekt: http://projekty.muratordom.pl/projek...32&search=&t=0
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przód1.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	161042   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	doom.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	19,9 KB
ID:	161044   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	doom OPASKI.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	161045   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	161046   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Daria 001.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	161048  

    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 14-01-2013 o 09:52 Powód: dopisek
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  3. #883

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	p-naroznik-orfeusz-maxi-duzy.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	56,9 KB
ID:	161050 Dziewczyny co sądzicie o tym narożniku w innej kolorystyce oczywiście (będzie w szarościach i bez tych kwiatków), ale tak ogólnie. Mam mieszane uczucia co do zagłówka. Karolinka, Madzia ZZZ i inni wypowiedzcie się proszę . Karolka przepraszam, że zaśmiecam
    Ostatnio edytowane przez Janiela ; 14-01-2013 o 10:12

  4. #884
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    KAROLINKO-duzo zdrowia dla Julci!!Moj Olinek tez cierpi bo mu czworka wylazi

    Lampa czarna-BOSKA!!!!!
    Acha- tak tylko --przestrzegam przed wszystkim co tapicerowane i czarne...Mam mega duzo rogowke CZARNA- w przyszlym roku idzie do przetapicerowania..WSZYSTKO SIE DO NIEJ LAPIE I WSZYSTKO NA NIEJ WIDAC!!!!Mysle ze mam najbardziej wyodkurzana NA POLUDNIU POLSKI-rogowkeBiegam co chwile z odkurzaczem i ja odkurzam....I nic nie pomaga-spraye antystayczne,rolki itp...TO TAK TYLKO BO WIDZIALAM CZARNY FOTEL U CIEBIE DO GABINETU....

  5. #885
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janiela Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	p-naroznik-orfeusz-maxi-duzy.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	56,9 KB
ID:	161050 Dziewczyny co sądzicie o tym narożniku w innej kolorystyce oczywiście (będzie w szarościach i bez tych kwiatków), ale tak ogólnie. Mam mieszane uczucia co do zagłówka. Karolinka, Madzia ZZZ i inni wypowiedzcie się proszę . Karolka przepraszam, że zaśmiecam
    Mnie sie podoba

  6. #886
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Zrobie Julci picie, idę ją uśpić i wram do Was odpisywać tutaj i na privki
    Niedługo będę

  7. #887

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Zrobie Julci picie, idę ją uśpić i wram do Was odpisywać tutaj i na privki
    Niedługo będę
    KAROLINA,kiedyś polecałaś jakieś kropelki dla dziecka na katar?Wszystko mi się wydaje,że to były OLBAS Oil,ale mnie utwierdź jeszcze. Moja pięciolatka,pierwszy dzień ferii przywitała katarem :/ Wczorajsze harce na sankach,chyba wychodzą Możesz mi napisać jak je stosowałaś u Julci?
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  8. #888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    maleństwo? trudne pytania zadajesz może w 2014

    Zdrówka dla blond aniołka/diabełka
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  9. #889
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    maleństwo? trudne pytania zadajesz może w 2014

    Zdrówka dla blond aniołka/diabełka
    2014?!!!FJU,FJU TO SIE BEDZIE DZIALO

  10. #890
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madzia dzięki wielkie



    Aguś hej tak jak pisłam w Galerii ... wczoraj była jeszcze masakra, innych objawów wprawdzie nie było, moze lekki katar , ale gorączka cały czas bez zbijania 38.7 więc co kilka godzin interwencja czopkowo -syropkowa...
    Na szczęście dzisiaj w nocy juz lepiej teraz w ciągu dnia ma max 37.3C czyli bardziej stan podgorączkowy...
    Oby było co raz lepiej

    Lampa była tania a ja się na nia czaiłam już kilka tygodni, przechodząc obok H&Y no to w końcu kupiłam... Długo nie miałam na nia zamysłu... ale pomyślałam,ze w gabinecie bedzie ten czarny fotel i innych czarnych rzeczy narazie nie przewiduję a chciałam coś do niego dobrać do postawienia na niskim regaliku.... no i padło na tą lampę Nie wiem czy tam wyląduje, bo zamysł gabinetu nie jest jeszcze skończony....

    Myśle o połączeniu czernego fotela i takiej lampy z prostymi i nowoczesnymi meblami.... moze pojawi się jeszcze jakiś ghost
    Kolorystyka oczywiście biel, troszeczke czerni i szarość.... lub beż


    Żubróweczko

    Najważniejsze,ze mieszka sie fajnie
    Ja też z tych niecierpliwych i w gorącej wodzie kompanych ale mi to bardziej odpowiada niz powooooolne analizowanie wszytkiego, robienie otoczki do każdego drobiazgu, mówienie duzo a robienie mało
    Wiec rozumiem Cie doskonale i mam nadzieję,ze jak najszybciej dopieścisz domek, wiadomo kasa często wstrzymuje i jest to najgorszy hamulec, ale czasmi można znaleść dużo fajnych rzeczy w cenach nizszych niż sie pierwotnie zakładało i wtedy wszytko moze nabrać tempa

    Gratuluję raczkowania
    Julka bez skarpetek anypoślizgowych też się nie rusza

    Buziaki wielkie i czekam na jakieś fotki!!!! plissssss

  11. #891
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej IZA
    Kurcze chciałabym pomóc ale sama jak patrzeę na Te Twoje propozycje to nie moge sie zdecydować
    Na pocieszenie powiem,ze każda opcja jest ok wiec wtopy nie bedzie

    Chby najmniej leży mi opcja z pomalowanymi wnękami sarymi westawkami pomiędzy oknami....
    Wprawdzie sama bedę miałą szare bonie na pietrze ale chyba w przypadku domu parterowego gdzie ta sciana elewacji nie jest wysoka, dzilenie jej jeszcze na pól to nie wygląda najlpiej przynajmniej takie sa moje pierwsze odczucia.

    Wiec albo cały biały będzie pięnie!!! Przed drzwiami możesz postawić dwie duze szare donice
    Albo opcja z szarymi pilastrami

    Moze dziewczyny coś wymyłsą i jeszcze Ci podpowiedzą !?!?


    Janiela generalnie naroznik fajny
    Ja też jak szukałam narozników i natykałam sie na takie zagłówki to miałam mieszane uczucia i sama nie wiem czemu
    Moze poprostu proste zupełnie formy są pewniejsze, co nie oznacza z,e ciekawsze czy ładniejsze

    Narożnik mi się podoba, tylko zastanawiam sie czy a część bez oparcia bedzie praktyczna i wygodna ???

    Chyba nie pomogłam

  12. #892
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Częśc Gumisiu
    Ciesze sie ze lampa Ci się podoba
    Niedroga i ostatnia u nas w H&Y Troche się na nią czaiłąm, no i w końcu kupiłam, zobaczymy co zniej wyjdzie
    No ja czarny i tapicerowany mam ten fotel do gabinetu,a le on tam nie bedzie mocno eksploatowany wiec mam nadzijez,e nie będę kląć
    Dobrze,ze wiecej tapcerowanych czarnych mebli nie planuję

    Bzuaki ogromne dla włascicielki najczęściej odkurzanej sofy


    Hej Venusko
    No wiesz lubię czasmi rzucić ciut trudniejszym pytankiem
    Pasowałabym nam taka mała Venuska
    Mówisz 2014 no dobrze, jak wcześniej sie nie da to jakos wytrzymamy

  13. #893

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Hej IZA
    Kurcze chciałabym pomóc ale sama jak patrzeę na Te Twoje propozycje to nie moge sie zdecydować
    Na pocieszenie powiem,ze każda opcja jest ok wiec wtopy nie bedzie

    Chby najmniej leży mi opcja z pomalowanymi wnękami sarymi westawkami pomiędzy oknami....
    Wprawdzie sama bedę miałą szare bonie na pietrze ale chyba w przypadku domu parterowego gdzie ta sciana elewacji nie jest wysoka, dzilenie jej jeszcze na pól to nie wygląda najlpiej przynajmniej takie sa moje pierwsze odczucia.

    Wiec albo cały biały będzie pięnie!!! Przed drzwiami możesz postawić dwie duze szare donice
    Albo opcja z szarymi pilastrami

    Moze dziewczyny coś wymyłsą i jeszcze Ci podpowiedzą !?!?


    Janiela generalnie naroznik fajny
    Ja też jak szukałam narozników i natykałam sie na takie zagłówki to miałam mieszane uczucia i sama nie wiem czemu
    Moze poprostu proste zupełnie formy są pewniejsze, co nie oznacza z,e ciekawsze czy ładniejsze

    Narożnik mi się podoba, tylko zastanawiam sie czy a część bez oparcia bedzie praktyczna i wygodna ???

    Chyba nie pomogłam
    Ta elewacja niby taka prosta ma być,a sen z powiek mi spędza Do mnie chyba najbardziej przemawia opcja z pilastrami Ale oczywiście do końca nie jestem przekonana... i dlatego mam nadzieję,że jeszcze coś mi podpowiecie
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  14. #894
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Iza znalazłam zdjecie domu Majkiego, on ma biało-szara elewacje. Ja osobiście zrobiłabym cały biały a cokół szary i bedzie pieknie Jeżeli już tak sie uparłaś tych szarości to ja zdecydowałabym sie na szarość we wnece przy drzwiach wejsciawych i bramie garażowej


  15. #895

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Iza znalazłam zdjecie domu Majkiego, on ma biało-szara elewacje. Ja osobiście zrobiłabym cały biały a cokół szary i bedzie pieknie Jeżeli już tak sie uparłaś tych szarości to ja zdecydowałabym sie na szarość we wnece przy drzwiach wejsciawych i bramie garażowej

    Nie, nie uparłam się na ten szary Tylko trochę się boję,żeby nie było za smutno z samą bielą -ale może macie rację-może wystarczy
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  16. #896
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Mi osobiście jeśli dasz na biało to absolutnie nie będzie smutno Dach jest szary, cokół szary i kostkę masz szarą chyba wystarczy

  17. #897
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JOLA440
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Karolciu
    Zdrówka dla Julci życzę,ale wymęczą kruszynkę te wstrętne choróbska,ale jak piszesz,gorączka spadła a to już znak do poprawy.Karolinko mam pytanie,czy okno w kuchni to będziesz miała równo z blatem? a jeśli tak to czy zlewozmywak będzie vis a vis okna?Bo w poprzednim domu było równo z blatem i blisko zlew,czy się nie chlapało okno?Sama już nie wiem jak lepiej zrobić,różne są opinie jestem ciekawa Twojej,podoba mi się takie okno ale w tym tylko miejscu mogę mieć zlew,czy to będzie praktyczne?Czy raczej zrobić wyżej o jakieś 20cm,okno ma mieć 180x80.
    Ostatnio edytowane przez JOLA440 ; 14-01-2013 o 18:00

  18. #898
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    Amtla zaraz wyśle Ci info na privka
    Karolinko,
    Jeszcze nic do mnie nie dotarło

  19. #899

    Domyślnie

    hej Karola!! czy namierzyłaś może te lampy nad stół które pokazywałaś,chodzi o ta inspiracje z czarnymi krzesłami z koładkami,sa piekne. znalazłam te piekne krzesła,ale cena powala 700 zł a teraz z innej beczki;masz juz wizje swojego kominka? i łazienek? pozdrowionka i dużo zdrówka dla małej

  20. #900

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Mi osobiście jeśli dasz na biało to absolutnie nie będzie smutno Dach jest szary, cokół szary i kostkę masz szarą chyba wystarczy
    A w jakim kolorze radzisz podbitkę? W złotym dębie pod okna ,drzwi czy ciemną,grafitową jak dach?
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

Strona 45 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony