dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 143
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 2859
  1. #901
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    anso hej

    Podobne lampy są tutaj
    http://allegro.pl/zyrandol-lampa-aba...931946044.html

    ale ja chyba pójdę w innym kierunku sama dokładnie nie wiem w jakim


    Kominek chyba będzie dosć prosty napewno jego obudowa będzie przechodzić w półkę/ parapet pod nowopowstałym oknem a pod nim będą zabudowane pojedyńcze szuflady i połeczka na sprzęt....


    Jeszcze nie doszłam do szczegółowego planowania kominka

    Łazienki.... konkretów brak ale....

    U nas mają królować chłodne beże i biel...
    Połoga coś a'la podłga w łazience małzenskiej w domu nr2.
    Białe listwy przypodłogowe, ściany pomalowane bez płytek.... natomiast wnęka prysznicowa wyłożona mozaiką i w niej zrobione duże siedzisko wyprofilowane tak jak ma forumowa Hazeleyes i MarJel ...

    Napewno będzie ogromne lustro w ramie..... no i wanna wolnostojaca np taka :



    do tego bateria wolnosojąca, cos tam juz mamy z Saly na oku

    Okna mam w łazience spore i narożne, przy nich będzie stała wanna , w oknach będą chyba białe szerokie drewniane żaluzje.... albo rolety rzymskie


    ..........


    U Julki czyli w łązience ogólnodostępnej planuję troche szarości i bieli..... i akcent kolorystyczny łatwy do zmiany

    A dolna łazienka to ciągle zmieniajacy się plan top secret

    Pozdrawiam serdecznie!!!

  2. #902
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Izuś mi się wydaje,ze podbitka albo grafitowa jak dach albo biała jak elewacje
    Nie wiem czy brałaś bod uwagę białą , ja tak miałam w domu nr.1 i byłam zadowolona






    Tylko takie fotki na szybko znalazlam


    Napewno dobrze będzie wyglądała także w kolorze dachu, ja nie robiłabym w kolorze okien y nie dawać kolejnego paska koloru

  3. #903
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Mariomili dobrze mówi szarości wokół masz sporo
    Jeżeli Iza bardzo Ci zależy na dodaniu koloru szarego na elewacji to idź moze w kierunku tych pilastów ale wieksze płąszczyznzy szarej elewacji, ja bym w tym przypadku sobie odpuściłą....

    mariomili


    JOLA dzięi za życzenia zdrówka
    Są nam zdecydowanie potzrebne

    Zarówno w pierwszym jak i drugim domu miałam zlew na pzeciwko okna i niemal na równi, niemal, bo w poprzednich domach nie był parapet zlicowany z blatem tylko był jakieś 3 cm wyzej....

    Teraz będę miałą parapet przechodzący w blat i zlew znowu na przeciwko okna, wiec z tego rozwiazania jestem zadowolona.
    Chlapanie okna było w domu nr.1 ale juz wiem ,zę winna była temu bateria, któa strasznie zorpryskiwałą wodę, bo w domu nr.2 mimo identycznego usytuowania tego "problemu" juz nie miałam ale powiem tak okno na równi z blatem jest na tyle fajnym rozwiazaniem,ze gdyby nawet miało sie troszke chlapać to warto, bo bierzesz ręcznik papierowy i płyn do szyb któe zawsze w kchni są pod ręką i jeżeli zauważysz ze okno ciut zachlapane w 5 sekund nie ma po tym śladu

    Swoja drogą będziesz miałą zajebis.e okno panoramiczne no .... zazdroszczę
    jak nie zrobisz będzie ślicznie ale ja wybrałabym opcję okno do blatu

    Pozdrawiam serdecznie i domagam się jakis fotek


    Amtla juz lece, sprawdxam i jak dałam ciała i nie wysłąłam, to sie poprawiam i wysyłam

  4. #904
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Karolcia
    czy doczytałas o pantonie u Gumisia? W koncu tam odpowiedziałąm na Twoje pytanko ale widze, ze i tak chyba rozwazasz ghost'a albo eams'a, prawda? i słusznie, bo panton stabilny na pewno nie jest
    O widze swoja wanne jestesmy z niej zadowoleni tylko jesli zdecydujesz sie na ten model-bedziesz musiała dokupic inne uszczelki, bo te które sa dołączone do wanny sa za duze i i wanna "stała" nad ziemia kilka cm jakby co, pomoge
    a siedzisko z mozaiki polecam,choc podzielilismy sie z M i ja wole kabine w naszej łazience (80x80) a M tylko i wylacznie prysznic w duzej lazience z siedziskiem

  5. #905

    Domyślnie

    Dziękuję Dziewczyny za wszystkie porady!Jesteście Kochane! Sytuacja trochę mi się rozświetliła-elewacja biała.To już postanowione.Przemyślałam i nie będę kombinować z dodatkowymi ozdobnikami.Myślę jeszcze nad tą podbitką,ale też się skłaniam ku ciemnej.
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  6. #906
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hazelko a wiesz,ze miałam sie Ciebi pytać, czy masz tą samą Bo tak mi ise wydawało ale pewnosci nie miałam
    No to pomoc uszczelkowa będzie niebędna

    Siedzisko musi byc Po pierwsz podoba mi się po drugie będę miaął bardzo głęboką kabinę wiec trzeba ja troche zagospodarować

    O hazelko mam do Ciebie jeszcze jeden romans, i to nie łazienkowy, ale to już na priva wyślę

    Buziaki wilekie


    IZA no i chyba biała będzie najlepszym wyborem
    Ja głosuję wobec tego na grafitową podbitkę

  7. #907
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Łojojoj ile tu się dzieje, ile wyborów, pomysłów Karolka w swoim żywiole wreszcie
    Chciałam coś doradzić , ale widzę nie trzeba , wszystko pikne

  8. #908
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Martita
    Toż to ja cały czas powtarzam,ze jak nie buduję i to nie żyję
    Ehhhh.... ja już chce wiosny.... żeby wszytko był lepiej widoczne, żeby dom nabierał kształtów, wizje się precyzowały i żeby ruszyła wykończenówka

    Wybory musze podejmowac wcześniej, bo przy większym tempie budowy poitem nie ma czasu na przemyslenia, tzrba działać

    A doradzanie zawsze mile widziane


  9. #909
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Hej karolka przybywam z odsieczą z umywalkami
    http://www.nokaut.pl/umywalki/novoterm-kerra-umywalka-nablatowa-kr-139-58-5x39-cm.html
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	novoterm-kerra-umywalka-nablatowa-kr-139-58-5x39-cm.jpg
Wyświetleń:	850
Rozmiar:	4,3 KB
ID:	161374
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	umywalka koło.jpg
Wyświetleń:	855
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	161375
    Umywalka jest z Koła, musisz wejść na ich stronę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	opływowa umywalka.jpg
Wyświetleń:	852
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	161377
    Umywalka firmy Infinite
    To tak na szybko co znalazłam w swoich wykopaliskach. Pozdrawiam


  10. #910

    Domyślnie

    Witaj Karolinko

    Zadko się odzywam jednak zaglądam bardzo często Ciesze się bardzo, iż Juli sie poprawia oby to ostatnia infekcja tej zimy!!!

    Jak zobaczyłam na zdjęciach Benia, to uśmiech na twarzy mi się pojawił, mam straszny sentyment do jego budowy/wykończeniówki, bo wy kończyliście domek a nasz właśnie zaczęliśmy budować

    Gratuluje pięknych zakupów i ślicznych inspiracji, ojj będzie pięknie!!!!!!!

    Doczytałam że zastanawiasz się nad projektorem zamiast tv? Mój Łukasz ostatnio tez chciałby się pozbyć tv na rzecz projektora i okazuje się iż aby sprzęt fajnie i profesjonalnie działał, potrzebne są grube kable i cały system montażu projektor/głośniki + inne elementy, dobrze przemyśleć, aby wrażenia podczas odbioru były znakomite A etap budowy na jakim jesteście/będziecie pozwala na wiele szaleństw w takiej dziedzinie

    Dom już na tym etapie powala i przebieram nogami bo nie mogę sie doczekać chociaż SSZ

    Buziaki dla Julci i pozdrawiam serdecznie Dominika.

  11. #911

    Domyślnie

    Cześć Karolcia Wpadam do Ciebie codziennie - nawet kilka razy, , ale jakoś tak na pisanie weny brak
    Super, że Julcia ma się już lepiej!!! U nas na razie odpukać, choróbska zimowego nie widać ale cicho.....
    Widzę, że główka już pracuje i powoli kształtują Ci się wizje pomieszczeń Zapowiada się ślicznie, jak zawsze
    Uwielbiam elewacje Twoich obu poprzednich domów, sama bym chciała jasną, ale nasz dom jest blisko osiedlowej uliczki i boję się że biały, lub jasny śmietankowy byłby szybko brudny Myślę o szarej i grafitowe narożniki Sama nie wiem..... mamy już położony szary grunt
    Wszystko zakupy śliczne, fotel lampka itd.....ja na razie stopujęMusimy trochę oszczędzić, bo przez ten dom spłukaliśmy się prawie do zera
    Pozdrawiammmmmm

  12. #912
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Cześć Dziewczynko
    Zaczęłaś rozpisywać harmonogramy- czyli coś na co ja chyba czekam najbardziej . Wprawdzie jeszcze nie jest rozpisane 8 ekip jednocześnie w ten sam dzień , ale to już niedługo.
    Julka już dobrze sie czuje?? Mój M miał dziś operację więc trochę stresu było, ale już jest ok. a do tego ta cholerna świńska grypa przez którą wprowadzili zakaz odwiedzin w szpitalu- nawet nie mogłam do niego pójść
    O rany Tosia Czy to nic poważnego? I jeszcze odwiedzić nie mogłaś Współczuję.

  13. #913
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mal26

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    73

    Domyślnie

    Witam się i ja, przebrnęłam przez cały wątek- i jestem w szoku,że to już 3 dom w tak krótkim czasie, super ,że sprawia Ci to aż taką przyjemność, na pewno będę częstym gościem. Pozdrawiam serdecznie

  14. #914
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amtla Zobacz post
    Karolinko,
    Jeszcze nic do mnie nie dotarło
    Teraz już dotarło - dziękuję

  15. #915
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Karolka, doczytałam, że krzesełka Julci typujesz.
    Jakub ma "eamesa". Jesteśmy zadowoleni.
    Nawet ja się na nim komfortowo czuję.



    PS. Daj znać, kiedy usunąć zdjęcie
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  16. #916
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    doranna hej
    Dzięki za odsiecz
    Będę wieczorkiem na spokojnie oglądać
    Pozdrawiam


    Dominika
    Ciesze się,ze zaglądasz Jak tylko będziesz miała ochotę to się kochana odzywaj i podopwiadaj mi tutaj, bo wiesz jak to jest z tą liczbą decyzji, którą trzeba podjąć

    Ja też mam sentyment do Benia w zasadzie do każdego domu i do naszego pierwszego dwupoziomowego mieszkanie którego fotki kiedyś tam wrzucałam

    W kwestii projektora to w ciągu kilku ostatnich tygodni, mocno się podszkoliłam
    Bo nie miałam pojęcia ani o funkcjach, ani o odpowiednich parametrach, dostosowanych do wnętrz w których ma być projektor wykorzystywany.
    Zamierzamy kupić projetor max w lutym, bo w marcu będzie zrobiona cała elektryka i chce miec juz konkretny wybran sprzęt

    Ja boje się efektru ostecznego wykończenia domu, bo w głowie jeszcze nadal lekki chaos

    Pozdrawiam serdecznie, zaglądaj, odwiedzaj, doradzaj

  17. #917
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madziu bardzo ciesze sie,ze jesteś i zaglądasz
    Dzisiaj myślałam o Tobie
    Wiem jak to jest jakweny brak Poza tym u mnie na razie przynjamniej same nuuuudy.... jak zacznie się wykończenówka zacznie się więcej dziać ale to z nadejściem wiosny
    Mimo,że na budowie ciekawostek brak, to wiadomo ,ze juz teraz musze dokonywać wielu wyborów a decyzje któe podejmuje się teraz bedą miały przełożenie na wygląd i funkcjonalnośc domu później Staram sie tez powoli kupowac rzeczy bo później na tych wariackich papierach i tak trzeba ciągle coś jeszcze dokupować a tak przynajmniej cześć rzeczy będę miała z głowy

    Poza tym od lutego zapisałam sie na 2 szkolenia i co drugi weekendzik zajęty będzie
    Do tego ciągle pracuje nad znalezieniem sobie zajęcia poza mini biznesikiem, Julką , domem i budową, która jak sie w wakacje skończy to dostanę świra
    Coś tam się wtym kierunku dzieje wiec na brak zajęć nie narzekam


    Ciesze sie,ze u Was zdrówko dopisuje (odpukać ) mam nadzijez,ę u nas limt chorób na najbliższy chociaż czas też juz jest wykorzystany

    Jeżeli podobaja Ci się jasne kolory to jeszcze to przemyśl! żebyś potem nie załowała, teraz jest jeszcze czas na zmiany i ni etrzeba się ich bać jeżeloi tylko masz wątpliwości przemyśl to raz jeszcze!

    jaki rodzaj tynku elewacyjnego planujecie ???

    Jeżeli akryl, to już po 3 latach wygląda na "używany" i dla nieskazitelnego efektu trzeba był by powtarzać malowanie i to w przypadku wiekszości koloró nie tylko białego chociaz tutaj oczywiście najbardziej

    Tynk sylikatowy zachowuje się już dużo lepiej Z tego co pamiętam można go myć

    A silikonowy normalnie myjką pod ciśnienie m potraktujesz i gotowe
    Mozna też raz na jakiś czas np na 3 lata zamówić firmę która umyje Ci elewację.

    Jeżeli podoba Cis ię opcja szarej elewacji to idz w to jak w dym bo będzi eładnie i praktycznie, jeżeli natomiast masz ochote na biel lub krem to moze warto
    W domu często wybieramy rzeczy piekne,które nie zawsze są praktyczne i mimo lekkich minusów, wyborów nie żałujemy

    Buziaki ogromne i prosze mi sie tu odzywac bo tesknie i się martwię

  18. #918
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Tosiu kochana ogromne przytulasy
    Biedulko pewnie nieźle się ostresowałaś No ale najważniejsze,ze juz to jest za Wami, ze wszytko ok no i suuper,ze masz w szpitalu wtyki
    Mam nadzijez,ę maż szybciutko dojdzie do formy

    Harmonogram powoli zaczyna się kształtować, konkretny plan od którego nie będzie odwrotu pojawi sie po zalaniu drugiego stropu
    Bo do tego etapu pogoda moze nam wywinąć psikusa w każdej chwili

    Na ten moment na poczatek marca umówione okna, dach i wszyscy instalatorzy
    Tynkarze zamówieni na początek kwietnia, po nich szybkie wylewki i od 1 maja rozpoczynam sezon grzewczy żeby domek zaczął pienie schnąć bo ruszy wyczekana wykończeniówka

    Pozdrawiam serdecznie i zdróka dla całej rodzinki


    mal26 wiatm serdecznie nową forumową koleżankę
    Bardzo mi miło Zapraszam, oglądaj, czytaj no i zabieraj głos jaknajcześciej, każdy głos i rada mile widziane
    Pozdrawiam


    amtla ciesze sie



    narendil miło Cię widzieć
    Ty sie nie wygłupiaj i nic mi tu nie usówaj kobieto
    Ciesze sie,zę jesteś z nich zadowolona, bo są wałsnie jednym z dwóch poważnych kandydatów do pokoju Julki
    Dzięki

  19. #919
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    a siedzisko z mozaiki polecam,choc podzielilismy sie z M i ja wole kabine w naszej łazience (80x80) a M tylko i wylacznie prysznic w duzej lazience z siedziskiem
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jak to ???!!! A ja goopia myślałam, że to siedzisko to tylko w jednym celu
    A tu pizesz ze twój G sam na nim lubi
    No cóż, o gustach podobno się nie dyskutuje



    Karolina - ja nie nadążam za Tobą dziewczyno i nawet nie próbuję więc pomacham i uciekam
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  20. #920
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jak to ???!!! A ja goopia myślałam, że to siedzisko to tylko w jednym celu

    wariatka

    Kinia Ty mnie tu nawet nie denerwuj,ze nie nadążasz, bo tu się jeszcze nic nie zaczeło dzić początek wyborów i ja tu pomocyi porad potzrebuję!!!
    Wiec prosze tu czuwac i doradzać co by wnętzra domu nr3 nie okazłay się teksańską masakrą

    Buziaki

Strona 46 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony