dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 143
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 2859
  1. #921
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :P Zobacz post
    wariatka

    Kinia Ty mnie tu nawet nie denerwuj,ze nie nadążasz, bo tu się jeszcze nic nie zaczeło dzić początek wyborów i ja tu pomocyi porad potzrebuję!!!
    Wiec prosze tu czuwac i doradzać co by wnętzra domu nr3 nie okazłay się teksańską masakrą

    Buziaki

    Karolciu - ale żeby się przedrzec przez te Wasze ploty do konkretów to tygodnia mi braknie .

    Co ja Ci moge doradzić kochana -przeca tak jak to KTOŚ ładnie ujął : mój dom na pierwszy rzut oka jest ok, ale jak sie przypatrzy szczegółom to marniutko wypada Chyba nie chcesz powtórzyć moich marnych wyborów

    Zaglądam niemal codziennie ale siedze cichutko jak myszka. Marniutka myszka
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  2. #922

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Karolciu - ale żeby się przedrzec przez te Wasze ploty do konkretów to tygodnia mi braknie .

    Co ja Ci moge doradzić kochana -przeca tak jak to KTOŚ ładnie ujął : mój dom na pierwszy rzut oka jest ok, ale jak sie przypatrzy szczegółom to marniutko wypada Chyba nie chcesz powtórzyć moich marnych wyborów

    Zaglądam niemal codziennie ale siedze cichutko jak myszka. Marniutka myszka
    Nawet wiem kto to napisał
    NAsza ulubiona forumowa koleżanka
    Coś się ostatnio nie pokazuje

  3. #923
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JOLA440
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Karolciu,nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuję za radę Oky,robię równo z blatem w końcu zawsze chciałam mieć takie okno,jeszcze nie wybrałam firmy chciałabym aby wyglądały lekko i nowocześnie za jakieś dwa tygodnie muszę podjąć decyzję,a Ty jakiej firmy okna wybrałaś?Co do fotek to ja nie mam jeszcze co pokazywać,ledwo co przed świętami zalali mi strop,a potem spadło dużo śniegu i do dziś prószy także stoimy z budową i też z utęsknieniem czekam na wiosnę lub chociażby temperaturę zero ale bez śniegu bo to największa przeszkoda.Pozdrawiam cieplutko
    Ostatnio edytowane przez JOLA440 ; 15-01-2013 o 19:40

  4. #924
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Tosia , cieszę się że to nie nic aż tak poważnego, skoro tu z nami jesteś , znaczy nie jest źle

    Karolka
    Ho, ho , zima, śnieg czy mrozy, robota u Karoli wre
    To trzeba było wybudować aż 3 dom, żeby zrozumieć, że wolnostojąca wanna i siedzisko pod prysznicem jest debest

  5. #925

    Domyślnie

    Karolcia jestem i zawsze będę Bo forum to taka moja odskocznia od sprzątania, prania, gotowania obiadków itd więc będę Was nękać jeszcze bardzooo długo Nieraz jak mam zły dzień to forum naprawdę pomaga
    Ty jesteś jedyna! Tyle zajęć bierzesz na siebie. Biznesik, szkolenia (można spytać w jakim kierunku) i cała reszta
    Jak pisałam u Kini ja też zaczynam myśleć o pracy dla siebie Zaczynam coś szukać, co będzie nie łatwe w tym mieście Niby nie muszę, ale 2 letnia przerwa zawodowa trochę mnie przeraża, szczególnie że ja nie pracowałam nigdy w PL (3 dni po obronie magisterki fruuu do UK
    Tym bardziej Cię podziwiam, bo ja często narzekam ale nic nie robię żeby pewne rzeczy zmienić Forum również motywuje
    Co do domku to mam ochotę na ten szary i grafit Mijam jeden domek po drodze do moich rodziców, który mi się bardzo podoba.
    Gdyby nasz dom był gdzieś w oddali od ulicy to pewnie byłby jasny Wiem jedno, napewno nie będzie żółty ani zielony (bez urazy do właścicielek takich kolorków elewacji) Zaskoczyłaś mnie pytaniem co do rodzaju elewacji Chyba nie byłam przygotowana, bo nie wiedziałam że jest ich tyle Pan który ocieplał nam dom i kładł grunt pokazał tylko kolorki i kazał sobie wybrać to była chyba KABE (taka nazwa tynku elewacyjnego, ale nie mam pojęcia co to dokładnie hehe) ale obciach
    Ale już pisałam kiedyś, że i tak chyba zmienimy ekipę od elewacji bo nie byliśmy zadowoleni Dlatego na wiosnę się bardziej przygotuję
    AAA pisałaś że u Ciebie w dzienniku nic się teraz nie dzieje....dzieje się i to DUŻO Ja uwielbiałam ten początkowy etap zakupów, dlatego tym bardziej czekam na Twoje wybory
    Pozdrawiammmm
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 15-01-2013 o 19:56

  6. #926
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Pinacoladko no ja moze jakoś sie poświecę i przyjmę rady, a chętnie i połowę wyposażenia Twojego marniutkiego domku
    Więc teraz Ty sie poświęć i podoradzaj




    JOLA,no coś Ty nie ma sprawy
    Ja mam okna SCHUCO - 5 komorowe a profil Cava albo Rondo , nie pamiętam
    Joluś a dlaczego oni tego stropu nie odścnieżą i nie zaczną murować ścian ???
    U nas po zalaniu chudziaka, chłpaki osnieżali stan zero
    Podgrzewali palnikami tam gdzie trzeba było kłaść papę i jechali z koksem Teraz pewnie będzi epodobnie, tzreba tylko zalać a narazie to śnieg ostro nam przeszkadza Ciekawe czy się to uda w tym tygodniou, z tą pogodą


    Tosia
    Spokojnie, okinenka wstawisz wczęśniej , mi strop jak dobrze pójdzie bedą zalewać w piątek, pierwszy strop trzeba jeszce wymurowac piętro i machnąć drugi strop.... ehhh roboty przed nami duzo
    Nasze okna mają być gotowe na połowe lutego bo zamawialismy je na poczatku grudnia. na szczęśncie mogą sobie spokojnie leżeć w Firmie Cholewińscy gdzie zamawialiśmy i przyjadą do nas kiedy bedzie mozliwy montaż czyli ja obstawiam drugi tydzień marca

    Tosia zamawiaj te okna, bo chwilę się na nie czeka.... Kiedy Tosiu się przeprowadzacie ???

  7. #927
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    No Martuśka Ty to teraz masz stały nadzór nad moją budową
    Po drodze do kochanej mamusi męża swego A i my do siebie będziemy miały 2 minuty samochodem

    Wiesz jak jest Marta z budowaniem domów w 7 miesięcy, tak szybko budujesz,ze nie jesteś w stanie machnąć sobie wszystkich topowych rzeczy bo jeszcze czegoś nie zobaczyleś, jeszcze do czegoś miłością nie zapałałeś, a dom już gotowy i nie ma szans już nic wcisnąć

    Jak budujesz kilka lat to można systematycznie zbierać perełki i błyszczeć No ale ja lubię budować
    To trosze jak zabawa w domek, mozesz urządzać od nowa.... i od nowa
    No tym razme machnę sobie tą wannę i siedzisko i moze coś jeszcze


    Madzia i bardzo dobrze,ze jesteś
    Bo bez Ciebie był by juz tu dziwnie pusto i nieswojo
    No z pracą jest różnie wiadomo... ja postawiłąm na samozatrudnienie
    Ale całość jeszcze w powijakach więc cicho sza!

    Też niby niemusze pracować ale ja całe życie byłam mocno aktywna, mimo,ze nie musiałam to od początku liceum jakos sobie dorabiałąm, bo chciałam mieć te swoje pieniążki

    Na studiach cześciowo byłam dzinnych, cześciowo zaocznych ale cąły czas też gdzieś pracowałam, sprowadzałam samochody używane z Niemiec i troszke handlowałam ( nie mając jeszcze prawa jazdy wtedy wynajmowałam kierowców , troche jako opiekunka do dzieci w Konstancinie w amerykańsko-duńskiej rodzinie , byłam pół roku w UK, troche pracowałam na siłowni, a przez jakis czas byłam pilotką wycieczek do Włoch

    Lubie pracować, lubię kontakt z ludzmi ale w wyuczonym zawodzei fizjoterapii się nie widze napewno
    Dlatego spróbuję własnych sił w nowym przedsięwzięciu o ile wypali
    Wiadomo,zę każdy ma czasami swojej pracy po dziurki w nosie, czasmai ma sie dosyć codziennych poza zawodowych obowiązków

    Ale ja lubie dziąłać Bezczynnosc mnie zabija No ale kilka dni w ciepłych krajach, na leżaczku, w basenie czy na plaży z chłodnym drinkiem dam rade wytrzymać


    Madziulka

  8. #928
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Karolcia czy ty uwierzysz, że jeszcze nie zrobiłam na twojej budowie kontroli sama w to nie wierze, że mnie tam jeszcze nie było
    Nie jeżdżę ostatnio w te strony bo teściowe chorzy, jedynie D zostawia im zakupy wiatrołapie i wychodzi ale jakoś mi się nie tęskni za nimi wręcz mogę powiedzieć że odżyłam

    Ale nie omieszkam Cie kontrolować bliżej wiosny, jak już cosik więcej będzie widać

  9. #929
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Karolinko, Wasz domek powstaje w ekspresowym czasie troche mnie nie bylo a takie postepy
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  10. #930

    Domyślnie

    Karolinka,pamiętam ,że pisałaś,że na "kawałku"elewacji planujesz odcień z CERESITA - NEBRASKA 2 .Czy to jest czyta biel,czy lekko przełamana? Bo jak oglądam próbnik to on taki jakby ciut szarawy był ,czy ja już dobrze nie widzę No już szukam tej mojej bieli
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  11. #931
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jak to ???!!! A ja goopia myślałam, że to siedzisko to tylko w jednym celu
    A tu pizesz ze twój G sam na nim lubi
    No cóż, o gustach podobno się nie dyskutuje
    głodnemu chleb na mysli
    Karolcia, startujemy w podobnym czasie-mam tylko nadzieje, ze nie w tej samej branzy

  12. #932
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    IZA tak na części elewacji (na piętrze) będzie właśnie nebraska2 i to jest kolor jasny szary przy bieli znacznie się odcinający
    Na parterze będę miała czystą biel, ale jeszcze bieli nie wybrałam

    Cześć *Kasiu*
    Robimy co mozemy,zeby domek rósł mimo zimy
    Pozdrawiam


    MarJel no to widać,ze nawet choroby wychodzą czasami na zdrowie mimo,ze nie samym chorującym
    U nas od strony ulicy niewiele widać dzięki wydokiemu murowi No ale strop juz widać i piętro już będzie na widoku
    Jejku musze zamawiać brame i bramke zapomniałam........... ide szukac jakis firm
    Miłego dnia

  13. #933
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hazelka pisz Ty mi tu szybko na privka co wykombinowałaś

  14. #934
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Oj Karolciaaaaa, na pewno nie to co Tyyyyyy
    kurde felek, dajze mi jeszcze chwilke i sie przyznam do wszystkiego
    chyba, ze sie wymienimy .....na pw

  15. #935
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Karola,
    kupiłaś już wannę - rany boskie, ja mówiłam, że Ty zapierniczasz z zakupami!!!!

  16. #936
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Sharolotko

    No kupiłam mało tego było podane na stronie,ze czas oczekiwania 2-3 tygodnie.
    Kupiłam ja wczoraj przedpołudniem a o 16.00 dostałąm informacje ,ze wanna do mnie juz wykechała
    Ja pierdziele, dziś lub jutro będę miałą wannę do domu któy nie ma zalanego stropu

    No to wszytko w sumie w normie , wzgledem poprzednich budów

  17. #937
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Karolcia, a jaki model kupilas?Tą moja? Jestes niesamowita pw napisze wieczorkiem, ok? bo musze spadac
    A pokazesz łózeczko dla Małej....? Chyba to tez przespałam...

  18. #938
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hazelko w sprawie łózeczka Julki napisałam jUż do Ciebie privka
    Zdjęcie łóżeczka jakie do niej chce wkeliłam wczoraj w galerii
    Wannę Twoją opczywiśćie

  19. #939

    Domyślnie

    Hej Karola, połączyliście łazienki na górze? Bo tak jak jest w projekcie to się raczej nie zmieści wanna i prysznic....A czy wybierając projekt brałaś jeszcze jakiś inny pod uwagę?

  20. #940
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Nesska hej

    Ja przerobiłam projekt na górze
    Powiedzmy,ze garderoba przyssypailniana, łazienka małżeńska i łazienka ogólnodostępna zostały połącznone i podzielone na pół na dwie łazienki

    Dodoatkowo każda z łazienkek zyskała po 0,5m długości, bo w linii gdzie jest sypialnia dom został powiekszony 0,5m w kierunku ogrodu oraz w linni gdzie ma byc wysokoa zabudowa kuchni dostał domek kolejne 0,7m więcej w kierunku ogrodu

    A na całym domu łączne powiekszenie o 1,2 m w głąb daje sporo


    My mamy sypialnie od frontu...

    Zaraz wrzucę rzuty


    Projekt po moich zmianach

    parter:



    piętro



    Na piętzre nie patrzymy na rozmieszczenie sanitariatów bo już nastąpiły zmiany
    Dodatkowo na piętrze nasza sypialnia bedzie sie zaczynała tyż za schodami. Bo tak powstaje taka 60cm płaszczyzna podłogi przy schodach, dla mnie totalnie nie praktyczna Sypialni się troszke powiekszy, nieżeby była za mała ale ... dzięi temu drzwi do łazienki przesunę o 0,5 metra w lewo i będzie wiecej miejsca na wannę

    Prysznic będzie tak jak widać we wnęce ale będzie głębszy bo będiz emiał 120cm ....
    W łazience Julki prysznic będzie we wnęce która sie stworzy przez nasz prysznic, a wc bedzie naścianie po prawej stronie kiedy wchodzi się do łaznieni
    Wanna będzie podłużna i drzwi do jej łazienki będą przesuniete o jakieś 0,6m w lewą stronę .....

    No i elewacje dla przypomnienia i łatwiejszego wyobrażenia sobie poszczególnych pomieszczeń
    Zmiana w elewacji jest w miejscu okna kuchennego no i zrobilisy stropodach nad tarasem







    Edit:
    Brałam pod uwagę projekty pracowni "Projekty z wizją" projekt LK&903 taka elewację tylną będzie miał mój czwarty dom
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 16-01-2013 o 11:23

Strona 47 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony