dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 143
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 2859
  1. #1001
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar szeyk
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Karolka,
    bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie drzwi
    ponieważ w budowaniu domów jesteś ekspertem podpowiedz coś na temat kominków, jakiej firmy polecasz i jak się miała ilość kW do ogrzewanego domu? my będziemy mieli z płaszczem wodnym tylko nie wiemy na jaką firmę się zdecydować, najbardziej podoba nam się kominek westa firmy lazar ale do najtańszych nie należy
    Bogusia

  2. #1002

    Domyślnie

    Witam się Karolciu!!
    Widzę, że dzieję się u Ciebie dużo bo się nie oddzywasz
    Trzymam kciuki za wszystko

  3. #1003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Karolciu, dziękuję Tobie i Arturowi, za obecność na pożegnaniu mamy, oraz za piękny wieniec
    Pomimo strasznej pogody, obowiązków, małego dziecia, przyjechałaś, bardzo to dla mnie dużo znaczy

  4. #1004
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Martusia nie masz za co mi dziękować
    Nie wyobrażam sobie,żeby mogło nas tam nie być
    Ściskam Cię kochana mocno, jesteś bardzo dzielna

    Wieniec był nas ale takze od emirandy, monika996, GUMISI, admete, hazelkI , saly, pinacolady i pasie

    Całuje Martunia i zadzwonię do Ciebie na dniach

  5. #1005
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Karolinko-zakupy lazienkowe PIEKNE!!!!
    WIDZE ZE PROJEKT OGRODOWY W TOKU-piekny jest!!MNIE NAJBARDZIEJ ZACIEKAWILY HORTENSJE BO SAMA JESTEM NA TYM ETAPIE I TEZ CHCE JE WSADZIC DO ZIEMI WIOSNA
    Bardzo prosze o przeslanie ewentualnych wycen krzewow i ich wielkosci w stosunku co do cen-nigdzie nie moge znalezc-BEDE BARDZO,BARDZO WDZIECZNA

  6. #1006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Aż się popłakałam ze wzruszenia, baaardzo Wam dziękuję
    To strasznie miły gest....
    Nie wiem co napisać więcej...
    Dziękuję Wam wszystkim dziewczynki, że byłyście w tym dniu ze mną.

    A wieniec był przepiękny i tak duży, że nie było was widać zza niego, gdy wnosiliście do kościoła
    DZIĘKUJE!

  7. #1007
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Martunia

  8. #1008

    Domyślnie

    Kurcze teraz mi głupio, bo ja też myślałam o kwiatach, wieńcu, tylko nie pomyślałam żeby napisać do Ciebie Karolciu -oj ja głupia!!!!! Nie wiedziałam, że coś organizujecie Martuśka przepraszam

  9. #1009
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Madziulka Ty sie nie wygłupiaj!
    Przecież tu nie chodzi o ten wieniec, tylko o pamięć, dobre słowo i wsparcie
    Ja nie chciałam tutaj akcji robić oficjalnie na fm ... sama sie wybierałam i sama miałam kupic ale Ala i inne dziewczyny sie dołącyzły i tak wyszło na spontanie...
    A Martusia wie na 100% że ma wsparcie i w Tobie i wieeeelu innych osobach z forum

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Madzia, ty się mi tu nie wygłupiaj i nie przepraszaj, bo ja w żałobie , ale opierdzielić mogę!!
    Tak jak powiedziała Karokla tu nie o sam wieniec chodzi, a ogólnie o wsparcie, wasze słowa wpisy na fm, smsy...
    Wiadomo, że to było nie do ogarnięcia, żeby każdą z osobna poinformować , a wiem i jestem pewna, że żadna by nie odmówiła, a szczególnie ty Madziulka, no!
    Co jak co, ale na moje wszystkie koleżanki na fm wiem, że mogę liczyć i to jest dla mnie najważniejsze

  11. #1011

  12. #1012

    Domyślnie

    Witaj Karolinko,
    pozwól ,że ja tym razem napiszę tutaj nie na priva
    czy Ty wiesz, że mnie dzisiaj ubiegłaś na Westwing z jednym zakupem, stolik ze szklanym blatem mi "ktoś gwizdnął przed nosem", a teraz tu zaglądam i to nikt inny tylko Ty, gdybyś się jednak kiedyś rozmyśliła co do niego to ja bardzo chętnie go odkupię, jeśli oczywiście można

    w każdym razie super zakupy i jeśli pozwolisz to czasem coś tu u Ciebie naskrobię...
    jak już wcześniej pisałam podziwiam Twoje tempo i oczywiście gust z jakim to wszystko urządzasz, pozdrawiam

  13. #1013
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    anakris hej
    Stoliki ze szkanym blatem kupiłam dwa
    Ale były jeszcze dostepne po tym jak kupiłam jakieś 10 minut i rzeczywiście sie skończyły
    No ale ostatni do mnie nie pojechał
    Oni te kampanie powtarzeja, z takim samym asortymentem czasami, poprostu trzeba polować

    A Ty kochana zaglądaj i pisz koniecznie!!!!
    Będzie mi bardzo miło

  14. #1014

    Domyślnie

    To w takim razie, przepraszam że tak Cię zaatakowałam, ale oczywiście że żartowałam, ciągle mi coś ucieka na Westwing, ale będę czekać, może się jeszcze uda

    A zaglądać to ja zaglądam tu do Ciebie i to kilka razie dziennie, tak jak już kilka dziewczyn pisało jestem od Twojego dziennika uzależniona i podpatruję, bo naprawdę jest co!!!

    Z pisaniem postaram się poprawić, ale ja z tych nieśmiałych, chociaż nieraz mnie korciło, pozdrawiam i jest mi bardzo miło http://forum.muratordom.pl/images/smilies/bye.gif

  15. #1015

    Domyślnie

    Ja też jestem z tych dzikich, ale u Karoliny się ujawniłam bo poprostu musiałam pomóc przy krzesłach.
    I teraz od czasu do czasu coś skrobnę.
    Zakupy łazienkowe świetne. Wanna jest moim nr 1. A wybrałaś już jakieś płytki? Dla mnie to zawsze były największe dylematy.

  16. #1016

    Domyślnie

    Karolcia jak ja Ci zazdroszczę tego ciągłego kupowania!!! To bywa nieraz męczące, bo jest tyle do wyboru w dzisiejszych czasach, ale mimo wszystko jest to super, takie ciągłe "wydawanie pieniędzy" i kupowanie rzeczy do domku wowwww chyba nawet dla tego faktu, warto jest zbudować kolejny dom (już to chyba kiedyś pisałam)
    Już nie mogę się doczekać jak będziemy wykańczać górę- łazieneczka i sypialnie (choć to pewnie za jakiś czas)
    Szklane stoliki świetne, chwaliłam już u Oli U.Są różne opinie na temat użytkowania szklanych rzeczy (że pracochłonne) , ale ja złego słowa nie powiem bo moja mama ma w kuchni , szklany stół który jest ciągle używany i daje radę Po śniadanku, obiadku clin, ręczniczek papierowy i już czyściutko A wiadomo, że ze stolików nocnych to tylko kurz będziesz ścierać więc jeszcze łatwiej
    Stolik kawowy również super! Zresztą nie schlebiając- jak wszystkie Twoje wybory (łazienkowe również)
    Czekam tej wiosny strasznie!!!!!!!!!! Karocia będzie się wykańczać (tzn domek), a ja będę śledzić każdy krok i urządzać w myślać moją górę
    Ostatnio edytowane przez Magdzinska ; 23-01-2013 o 16:16

  17. #1017

    Domyślnie

    Karola zakupy jak zwykle u ciebie 1 klasa!! dzis kupiłam gazetkę z twoim domkiem nr 2 powiedz jaki to sedes i bidet ten do waszej łazienki. pozdrowionka

  18. #1018

    Domyślnie

    chodzi o terazniejsza łazienke

  19. #1019

    Domyślnie

    A tu jak zwykle tempo szalone...Karolinko jak Ty to robisz, że wszystko mi się u Ciebie podoba zakupy świetne, zdradź proszę czy korzystasz z projektanta wnętrz, czy sama to wszystko...ani się obejrzymy a Karola b edzie mieszkać w nowym domku i to jakim

  20. #1020
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JOLA440
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cześć Karolciu,powiedz mi moja droga jakiej średnicy masz tą piękną lampę z sypialni z domu nr.2,?Znalazłam podobną i ma 40cm. a sypialnię będę miała 15m2 i nie wiem czy dobrze będzie się prezentowała.A twoja sypialnia jakie miała wymiary?

Strona 51 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony