dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 143
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.260 z 2859
  1. #1241
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Karolek zakupy fajowskie Mam podobny kocyk jak Julci, tylko nie różowy jest bardzo mieciutki i fajny w dotyku.

    Widzę grafik już jest naszkicowany wszystko zaczyna nabierać tempa.

  2. #1242
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Przynajmniej sobie Ania zaoszczędziła

    Nie było tak żle z tymi zakupami ale nie wydałam tym razem zbyt dużo to fakt

  3. #1243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saly Zobacz post
    Nie było tak żle z tymi zakupami ale nie wydałam tym razem zbyt dużo to fakt
    no bo Karolka była pierwsza

  4. #1244

    Smile

    no to już wiemy z Karoliną nie można się wybierać na zukupy bo wszystko nam wykupi he he

    a tak na poważnie to fajne zakupy zrobiłaś mi najbardziej wpadł w oko narożnik myślę, ze super się będzie się prezentował w nowym domku
    GARZIM

  5. #1245
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny
    Prosze sie tu nie podśmiechiwać ze mnie
    Ja tam uwielbienia do robienia zakupów i przedstawiania wszytkiego mojemu meżowi jako mega okazji nigdy się nie wypierałam

    A Saly nabyła super świecznik w ZARZE i szkatułkę na biżuterię wyhaczyła pierwsza
    W wakacje lub na jesieni śmogamy razem na shoping do Londynu, to tam będzie się działo


    Narazie uciekam bo za 20 minut mam spotkanie ogrodowe, z nowymi potencjalnymi wykonawcami
    Będziemy ciąć koszty Zobaczymy co z tego wynikinie

    Buziaki

  6. #1246

    Domyślnie

    Powodzenia na spotkaniu!!!!

  7. #1247
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Karolcia, jestes mega z tymi zakupami, wiesz
    Boszszsz, taką lałurkę mi wystawilas, weeeź.Poczekajmy do next week z tymi pochwalami, ok?
    Powodzonka jutro i pamiętaj, trza byc twardym........

  8. #1248
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mal26

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    73

    Domyślnie

    Hej Karola, mam nadzieje,że spotkanie ogrodowe udane i udało się uciąć trochę koszty. Zakupy cudo,świeca lenne bjerre piękna, muszę mieć takie białe
    Narożnik na pewno będzie się pięknie prezentował.
    Buziakiucałuj Julcię

  9. #1249
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hazelko kochana
    Ja już dawno powinnam Cię zachwalać, bo DLA MNIE JESTEŚ MEGA PRODUCENTEM
    Do tej pory milczałam,zebyś terminy dla mnie miała No ale jak już mam wszytko klepniete, to mogę z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnoscią polecac firmę, która poza przesympatyczna obsługą, pomocą, regularnym kontaktem, wizualkami moze pochwalić sie też konkurencyjną ofertą jakościowo-cenową

    A dowody będę przedstawiac wraz z dostarczonymi mi meblekami

    Z resztą zachwalać Cie nie ma co , bo wiem,ze od wiosny jak wszytko rozkręci się na maxa to Ty terminy będziesz miałą realizacji na przyszły rok

    Buziaki i juz czekam na nasze spotkanko

  10. #1250
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej Madziulku
    Spotkanko udane właśnie Państwo wyszli, dogadalismy się

    Duzo zmniejszyłam koszty, ale generalnie od poczatku wycena była dużo bardziej korzystna mimo zastosowania takich samych roślin, wielkosci itd.


    Generalnie...
    Będzie na całosci trawa z rolki ( ok 3 letnia ścinana, nie chodowana na folii)
    Będzie na całośći siatka przedciw kretom
    Będzie na całosci trawnika nawadnianie.


    Sporo bukszpanów i innych kulistych zimozielonych nasadzeń, będą trawy ozdobne, będą rajskie jabłonie sztuk 3 przy oknie kuchennym

    Będą 3 brzozy na tyłach ogrodu, będą pęcherznice i hortensje i inne których nazw nie pamietam

    Na fronice pojawi się duża ok 2,5metrowa jodła... berberysy, i od strony sąsiada ściana różnorodnych drzewek iglastych, takich większych...

    Poza tym klon palmowy, perukowce, tawuły i wiele innych....

    Obrzeża rabat będą z kostki picola jaśniutkiej szarej



    Hej mal26

    Jak tam Twój cudny domek ???
    Oswoiłaś się z zasłnami? bo są świetnie ! Ale ja najbardziej czekam na te Twoje krzesła będzie wooow

    Z finalnej umowy z ogrodnikami jestem zadowolona, sympatyczni, komunikatywni, kompetentni i mają świetne referencje w postaci 3 ogrodó któe widziałam na żywo

    Buzkai


    Edit:

    mal26 Madzia ZZZ ma takie i białe i blado różowe i szare wszytkie piene i w przynjamniej 3 różnych rozmiarach
    Ja je uwielbiam i napewno jeszcze dokupię
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 12-02-2013 o 21:51

  11. #1251
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mal26

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    73

    Domyślnie

    Kochana,jednak zasłony puściłam swobodnie bez podpinania,i jest dużooooo lepiej,właśnie tego mi brakowało i dlatego nie mogłam się oswoić z tymi podpiętymi, krzesła będą u mnie za tydzień w sobotę,już nie mogę się doczekać, fotkami na pewno się pochwalę.
    Fajnie,że trafiłaś na kompetentnych ,,ogrodników", efekt na pewno będzie wow !!!
    Ja właśnie myślę,o tych świecach w 3 rozmiarach, widziałam na stronie Lenebjerrestore.pl, i chyba stamtąd zamówię,do Madzi mi całkowicie nie po drodze.

  12. #1252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Karolka wariatko , ale szalejesz z zakupami Wszystko cudnie się zapowiada!!!

    Dajcie znać kiedy będzie hazelka to przytruptam do was na chwile i szczelam focha

  13. #1253
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Karola fajnie, że z firmą od ogrodów się dogadaliście .
    Jak zwykle wszystko pięknie zaplanowane i życzę Ci by harmonogram prac był po Twojej myśli

  14. #1254

    Domyślnie

    Gabinet będzie rewelacyjny Jak masz wizję to na pewno wyjdzie extra Ja lubię taki mix stylów Żyrandol śliczny, mam ten kolor na poduszkach w salonie, właśnie żeby przełamać trochę tą biel, szarość i czerń Widzę, że uzależniłaś się od pewnego sklepu, bo to już kolejne oświetlenie od nich (salon, wiatrołap)

  15. #1255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Karolinko fajny żyrandol!!!!!!!!! gabinetowy bedzie fajnie

  16. #1256
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć Dziewczyny

    Tosiu ja też sie bardzo cieszę,że sptkanie przebiegło pomyślnie, bo ja już mam dostyć firm ogrodniczych, przysiegam jakieś fatum ogrodowe nademną wisi!!!
    Strach sie bać, i boje isę cieszyć

    Szkoda,ze nie mam Ciebie bliżej

    Buziaki ogromne



    hej mal26 fajnie,ze je puściłaś teraz jest pewnie jeszcze lepiej, ale generalnie są fajne kolor i tkanina frafione w 10

    Jejku ale ja czekam na te Twoje krzesła, bo one są zaje... fajne

    Koniecznie chwal się fotkami , pamiętaj jak tylko masz ochote to wrzucaj fotki tutaj



    MarJelko wariatunciu, ja Ci z zakupami do pięt nie dorastam

    CO do spotkanka biznesowo-kawkowego z hazelką dam znac
    Mówisz,ze może nie bedzie maskary gabinetowej ??? boje ssię !

    Buziaki :****

  17. #1257
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Dalia oby, oby się harmonogram powiódł, bo ja już znajomych na 1 sierpnia na grilla zapraszam
    Teraz decydujacy jest drugi strop i jego zalanie, potem oby dach dało sie sprawnie zrobić



    Madziulka no ja oczywiście wizję jakąś mam ale czasmi zastanawiam sie czy to nie takie wizje spowodowane nadmiernym spożywaniem "Tigerków" i innych energetyków

    Kochana boje się,a le jak wyjdzie totalna wtopa, to będziecie ratować nie ????

    A co do uzależnienia, to TAK POTWIERDZAM


    Monia ciesze się z,ę tak myslisz


  18. #1258

    Domyślnie

    Karolina,w domku nr 2 miałaś kominek pomalowany na biało? Też tak planuję zrobić,ale boję się czy aby kominek szybciej się nie brudził od dymu itp ?U Saly z tego co pamiętam też jest biały:/
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  19. #1259
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cześć Karolka, trochę mnie nie było. A u ciebie tyle zmian, że nie nadążam haha. Super zakupy jak zwykle udane, ryzyko się opłaca. A ja ci zazdroszczę tego ogrodu, bo nie mogę patrzyć już na ten piach u mnie. Powodzenia z ekipą ogrodową, niech w końcu to będzie ta
    Serdecznie pozdrawiam

  20. #1260
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Zyrandol bardzo mi sie podoba i moim zdaniem bedzie taka wisienka w gabinecie
    Mam nadzieje ze firma ogrodowa wykona dobrze prace... faktycznie masz do nich pecha
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

Strona 63 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony