dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 96 z 143
Pokaż wyniki od 1.901 do 1.920 z 2859
  1. #1901
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    anakris nie mam jeszcze wyceny będę mieć za 3 dni, to dam znać
    Ja chce mdf lakierowany

    Chcę wziąć lustro od miejscowego szklarza, przykleić je do ściany i na to nawiesic ramę... tak wiem brzmi dziwnie, ale mam nadzieję,ze bedzie oki

  2. #1902

    Domyślnie

    Myślę, że to będzie fajny efekt z tym lustrem, w każdym razie daj znać co do wyceny, będę wdzięczna

    Co do tego stołu to sama już nie wiem co Ci poradzić, bo nie wiem na czym on będzie się wspierał, czy to będzie blat w jakiś sposób mocowny, klejony, bo mój leżał na tym stelażu wsporczym /konstrukcji nośnej/ a Twój na czym się będzie wspierał? Bo wydaje mi się, że to dość istotne

  3. #1903

    Domyślnie

    Ja miałam kiedyś ławe ze szklanym blatem do której nogi były dokrecane. Pewniego razu jedna z nóg sie obluzowała i ława gruchneła na podłogę .Możliwe że szkło było hartowane lub wysokość niezbyt wysoka +dywan który zamortyzował "upadek" bo szkło nie pękło ale od razu wyobraziłam sobie co by było gdyby akurat byłl pod ia mój synke który akurat wtedy był w okresie raczkowania .
    Wiem że nogi Twojego stołu bedą solidnie przymocowane jjednka różnie bywa więc ja bezwzględnie brałabym hartowane (jeśli już zdecydowałaś się na szkło )
    Karolinko bardzo fajne ceny maja te baterie Deante (szczególnie wannowa )
    Pisalaś że masz je sprawdzone .Wiem że miałaś Cubiki przy umywalkach w poprzednim domu ale dość krótko tam mieszkałaś Miałaś je kiedyś wczesniej przez dłuższy okres? Widzę że jedni chwalą inni nie a mnie bardzo kusi cena
    kaka

  4. #1904
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    No mój bedzie tak jak na zdjęciu... tylko na tych czterech nogach, zadnego dodatkowego wsparcia nie bedzie
    Nie wiem tylko jak to szkło będzie mocowane do nóg nie doszłam do tego z Hazelką

    Co do ramy dam znać

  5. #1905
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Kakusku hej
    Chyba tak zrobię w kwestii szkła,ze bedzie hartowane

    Jeżeli chodzi o baterię to miałam ją wprawdzie krótko, ale za to 3 razy to moze to też się liczy
    Bosheee to będzie 4 raz kiedy znowu je zastosuje nudna jestem

    Oto dowody:
    Nasze pierwsze mieszkanie w łazience przysypialnianej, na poddaszu ( mieszkanie dwupoziomowe 2008 rok






    Pierwszy dom Benio







    Drugi dom




    W trzeciem jeszcze nie zamontowane rożnica jest taka,ze po raz pierwszy nie bezie ta bateria w naszej łazience przysypailnianej tylko tym razem trafi do Julki
    Ostatnio edytowane przez Karolina i Artur :P ; 16-04-2013 o 21:41

  6. #1906

  7. #1907

    Domyślnie

    Wzięłabym hartowaną dla świętego spokoju, buźka

  8. #1908

    Domyślnie

    Karolka takim dowodom trudno zaprzeczyć Tylko że mnie najbardziej interesuje bateria wannowa
    kaka

  9. #1909

    Domyślnie

    Karola- myśle, że szklany blat tak dużego stolu powinien być ze szkla hartowanego.. tu przeciez nie chodzi o walory estetyczne tylko bardziej o bezpieczeństwo , a na tym trudno oszczędzać

    ps rama lustra świetna

  10. #1910
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Karolinko

    Myślałam, że sprawa stłuczonego lustra zakończyła się pomyślnie Przykra sprawa Ja też bym nie odpuściła 3mam kciuki aby Ci się udało odzyskać pieniądze.

    Jeśli chodzi o stół to ja też bym obstawiała szkło hartowane - droższe ale bezpieczniejsze. Tym bardziej, że to będzie spora powierzchnia.

    Karolinko powiedz mi proszę bo wiem że we wczesnym stadium brałaś pod uwagę beżowy granit do kuchni czy znalazłaś coś godnego uwagi?


  11. #1911

    Domyślnie

    mam taki sam model baterii ale deante w łazience + wannowa.
    Nic się nie obija, nie rozpryskuje się woda - jest wygodna.
    Jedyny minus to mycie baterii w zakamarkach.

  12. #1912

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny!
    Karolka szkło tylko hartowane, dziewczynki są grzeczniejsze, a jak za jakiś czas będziesz miała małego łobuziaczka to podziękujesz Bogu, że taki wziełaś (no chyba że do tego czasu go wymienisz, albo wybudujesz kolejny domek Nawet jak przyjdą goście z dziećmi będziesz czuła się bezpieczniej.
    Tosiu ja mam tą umywalke i nie zamieniłabym jej na żadną inną, jest rewelacyjna, duża, woda się nie rozpryskuje, ja jestem bardzo zadowolona !!!

  13. #1913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Karelajna a może zadzwoń do "mojego" szklarza, powiedz że się zastanawiasz i czy może doradzić. Nie musisz mówić, że u niego kupować nie będziesz

    p. Robert Grzybowski tel. 22 729 62 34 lub e-mail (ale zalecam porozmawiać przez telefon) [email protected]
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  14. #1914
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    anakris wezmę hartowaną i juz nie chce się więcej nawet nad tym zastanawiać
    Po pierwsze bezie bezpieczniej,a jak wiemy to bezcenne. A poza tym mam już 100 kolejnych spraw na głowie i tzreba podejmowac decyzje raz, dwa
    Ściskam i życzę miłego dnia


    kakusku bateria wannowa sprawowała się super
    W Beniu mieliśmy wannową i przez czas kiedy tam mieszkaliśmy nic złego się nie działo
    Miłego dnia



    ciąg dalszy nastąpi..... biegne teraz na spotkanie na budowę

  15. #1915

    Domyślnie

    Hej Karolinko

    Po pierwsze Gratuluje wylewek a teraz to już jak sie rozpędzisz to kto Cię zatrzyma
    TEMPO MACIE ZABOJCZE !!!

    Po drugie stól bardzo fajny wymyslilas szklany blat bardzo mi sie podoba ( troche nalatasz sie ze szmatka , mój M. ma szklany blat na biurku naroznym w gabinecie i wymyty i lsniacy jest tylko pare godzin a potem znowu widac na nim kazdy pylek ale....)
    Jesli chodzi o szybe to wiadomo ze lepsza hartowana ale wiadomo i drozsza

    Po Trzecie Lustro wymyśliłas CZADOWE juz kombinuje gdzie by takie u Siebie zrobic ale ciezko bedzie bo cala pusta sciane mam tylko w kuchni , a najbardziej by pasowalo w korytarzu. Ja wlasnie sfiksowalam ostatnio na punkcie luster a dokladniej szklanych konsolek, toaletek i planuje cos takiego wstawic w sypialni znalazlam kilka fajnych inspiracji wstawie potem u Siebie !!!!

    Pozdrawiam
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

  16. #1916
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Fra hej
    Stół bedzie miał blat ze szkła hartowanego, postanowione

    Ja odkąd zobaczyłam to zdjęcie wiedziałam,ze tego typu lustro musi się u mnie pojawić
    Nie tak łatwo znaleść tego typu ramę, ale Hazel Wood znowu staneło na wysokości zadanie za co z góry meeega dziękuję

    Prezentacja lustra na docelowej ścianie za 2 miesiące z kawałkiem




    Ślężanko no niestety, sprawa z lustrem nie załatwiona pomyślnie
    Mimi,ze to nie moja wina to ja się od kilku ładnych tygodni musze szarpać z ubezpieczycielem.... w tym tygodniu powinnam mieć ich ostateczna odpowedz na piśmie,jeżeli mimo mojego odwołania, nie wypłącą mi kasy z powodu źle zapakowanej paczki będę się domagać zwrotu kasy od sprzedawcy....


    Kochana jeżeli chodzi o granit to nie znalazłam nic konkretnego bo tak naprawde zanim czaczełam na dobre szukać to zdecydowałąm się an czarny
    Ale jak znajddziesz cos fajnego daj koniecznie znać, moze przydac się na przyszłosć
    Pozdrawiam cieplutko


    Tosiu
    hej
    Ja byłam z tych umywalek bardzo zadowolna nigdy sobie nic o nie nie obiłam
    Woda się jakos specjalnie nie wychlapywała takze z mojego punktu widzenia, moge spokojnie polecić
    Jak tam pogoda u Was ? U Nas dzisiaj cudowne słńce od samego rana i cieeeepło


    Janielka, tak też zrobię szkło będzie hartowane mam nadzije,ze nigdy się to nie przyda
    Pozdrawiam



    Justyś dziei kochana
    Wiesz, dam sobie juz spokój, biorę opcje hartowana i oby się ona tak jak pisałam nigdy nie przydała
    Czekam na maila od Twojej Pani lustrzanej i się juz doczekać nie mogę
    Buziaki :***

  17. #1917
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cześć ZUZIU
    Dziękuję Ciesze się z tych wylewek bardzo Teraz zaczna się najintensywniejsze 2 miesiące w całym przedsięwzięciu budowlanym juz się nei mogę doczekac

    Wiem,ze stół szkalny bedzie wymajający no ale co robić tylko taki mi tam pasuje


    Na lustrem myśl ja kocham lustra i uważam ,ze mogą być w każdym pomeszczeniu
    Rozświetlaja powiekszają ... zdobią

    Dzisiaj zajrzę do Ciebie

  18. #1918
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    daj znać koniecznie czy na wymiar można, bo ja chwilowo Pani Agnieszki nie będę molestować
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  19. #1919
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hehhe reakcja pana świetna
    Ja jak moze odpocznę od antresoli w tym domu to w kolejnym sobie znowu machnę

    Tosiu w takim razie mocno trzymam kciuki za pogode u Was i brak opadów
    Wszyscy wiemy jakie to wazne, kiedy w planach ma się tego typu dziłania

    Ja też jestem za sucha wiosną, bo niech sobie schną spokojnie tynki, działeczka, żeby mgła wejśc potem kostka i pan ogrodowy

    Buziaki :***

  20. #1920
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Justyś dam znać jak tylko dostanę info

Strona 96 z 143

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony