dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 142

Temat: Co je kot?

  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mleko też kotom szkodzi, niestety.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Radosia
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mój kot prawie zawsze je gotową karmę - zarówno suchą, jak i mokrą. Zdarzają mu się humory i buntuje się przeciwko mokrej karmie. Już parę razy zdarzyło mi się zostawić kawę i pójść do drugiego pokoju i oczywiście musiał ją spróbować... Zdarzyło mu się nawet spróbować ciasto po niedojedzonej pizzy. Kot zdecydowanie uczy sprzątania.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Moje spróbują wszystkiego co właśnie jem ja... na ich tależykach to coś najczęściej już nie smakuje tak dobrze jak z mojej łyżki

    ale jeszcze są małe...

    z dziwnych rzeczy to mi bazylię zeżarły, taką zieloną z parapetu.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Radosia Zobacz post
    Kot zdecydowanie uczy sprzątania.
    Oj, to prawda! Gorzej, że nawet na moment nie można zostawić talerza na stole, żeby pójść otworzyć drzwi listonoszowi. U nas w takich sytuacjach szybko sięga się do szafki z miskami plastikowymi i przykrywa talerz miską albo ładuje się go do mikrofalówki i zamyka.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krystian44

    Zarejestrowany
    May 2013
    Posty
    8

    Domyślnie

    Małe kotki powinnny pić mleko. Tak do paru miesięcy. Potem lepiej podawać wodę.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał krystian44 Zobacz post
    Małe kotki powinnny pić mleko.....
    Prawda ale pod warunkiem że chodzi o mleko kotki, krowie niestety często powoduje biegunki bo koty, nawet małe kiepsko tolerują laktozę

  7. #27

    Domyślnie

    Kot je myszy, myszy jedzą ser, psy jedzą koty - to proste.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Psy jedzą suchą karmę. Czasem koty im wyjadają z miski.
    U nas wszystko na opak - królik goni koty, które w panice zwiewają przed nim, kocię wyżerało psuce (leonberger) suche z miski, a ona tylko skamlała patrząc na tę niesprawiedliwość (jej nie wolno z kociej miski wyjadać), chomiczka rzuciła się z zębami na świnkę morską, kot leje sukę sąsiadów (leonbergerka), suka sąsiadów bawiła się z sarną (nie goniła jej, bawiły się w odganianie jak dwa psy)...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tomasz-bolczyk
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Kot je to, na co ma ochotę
    Mój nie lubi suchej karmy, natomiast mokra wcina jak się patrzy.
    Lubi ryż, śmietanę, czipsy.
    Nie daję mu owoców, a z warzyw to co najwyżej ugotowaną marchewkę i ziemniaki.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Aktualnie mam dwa koty. Starego 11 letniego kocura który je jak to kot, suchą karmę, mięso itp Z dziwnych rzeczy lubi kwaśne zupy, barszcz, żurek, ogórkową. Z zasady nie dostaje, ale jak się dorwie to wcina z dużym smakiem. Drugi kot to półroczna kotka. Ona nie je, ona wciąga otaczającą rzeczywistość.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    A mój Rudy je dziwne rzeczy, ale np. wątróbki nie rusza. W ogóle świeże mieso jada tylko, kiedy upoluje. Naprawdę! Kiedy kroję mięso jakiekolwiek, kocice żebrzą, Carmen wychodzi z siebie, a Rudy nic! Nawet, kiedy mu rzucę kawałek mięsa, jest średnio zainteresowany - powącha i odchodzi. A myszki wcina.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #32

    Domyślnie

    Może jakieś nieświeże mięsko mu dajesz? ;P Kot ogólnie powinien jeść mięso lub jedzenie suche/mokre przeznaczone dla niego i koniecznie z odpowiednią ilością białka pochodzenia zwierzęcego w składzie! Sporo kotów lubi śmietankę, mleko itp., ale nie jest to dla nich zbyt zdrowe na co dzień (jako przekąska czemu nie). Niektóre jedzą też inne dziwne rzeczy, choć ich nie trawią (np. ryż czy warzywa). Mięsko najlepiej podawać kotu surowe (tak jak w naturze), z tym, że przemrożone przez 3 dni w zamrażalce. Jedynie rybę lepiej gotowaną, a wieprzowiny w ogóle ze względu na 1 paskudną chorobę, która może być dla kotów śmiertelna.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Raczej świeże, bo kupowane dla ludzi, jedzone przez moją rodzinkę i nietrujące najwyraźniej. Po prostu Rudy to oryginał. Jego przybrane siostry wsuwają świeże i tylko się oblizują.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #34

    Domyślnie

    Mój jest chyba tej samej rasy co kot Agduś
    Ale prócz tego uwielbia orzechy i pestki słonecznika
    i kruszonke z ciasta, poza tym ciasto drozdzowe i sernik
    A jak robię popcorn w mikrofali to siedzi przed nią i się gapi i czeka z niecierpliwością

  15. #35

    Domyślnie

    Moja kotka jadła ugotowany bób , bardzo lubiła

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ja mialem kiedys dziwnego kota...
    uwielbial obierki z ziemniakow i ogorka, nie gardzil pomidorem. latem zjadal muchy... bardzo skutecznie je lapal, ale nie gardzil tez tymi pacnietymi packa....
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Jeden z moich kotów uwielbia zielony groszek konserwowy, a drugi zielone oliwki. Kotka nie odpuszcza, gdy poczuje drożdżówkę. Na codzień dla wszystkich sucha i mokra karma, surowe mięso


  18. #38

    Domyślnie

    Muchy to norma, mięskiem koty nie pogardzą. Choć mój kot je tylko te muchy, które sam sobie złapie, innym nie ufa.

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    skorlaje

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    poznań
    Posty
    179

    Domyślnie

    Mój kot ma 15 lat i nie ma wielu zębów niestety, je tylko karmę mokrą, a ponieważ pomimo apetytu traci na wadze to teraz dostaje taką weterynaryjna dla kotów chorych - wyjątkowo smakowitą - zabiłby się za nią
    Na stare lata kompletnie oszalał, bo najchętniej zjadł by cokolwiek byle z naszego stołu - kiedyś nawet szynki nie ruszał, teraz chwila nieuwagi i zaraz wszystko ściąga ze stołu. Ale najbardziej to lubi zimne pikantne skrzydełka z KFC - obgryza i wylizuje do zera wraz z panierką
    Ostatnio wyjątkowo smakowały mu truskawki ze śmietanką i cukrem!!!
    i żeby nie było...on tego nie dostaje - sam sobie bierze - wystarczy odwrócić wzrok na 5 sek.

  20. #40

    Domyślnie

    Może już smaku nie czuje i z zazdrości Wam woli jedzenie wyjadać?

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony