dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 43
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 843
  1. #1

    Domyślnie projekt ROZETA pracownia DOMENA

    Hej!!!

    bardzo spodobały mi się projekty Dandys i Rozeta z pracowni Domena!

    Co myślicie o tych projektach??????

    Bardz proszę o wszelkie uwagi......ponieważ z mężem poważnie zastanawiamy się nad tymi projektami.....
    są one praktycznie takie same - różnica w dachu

    dandys:
    http://nowydom.onet.pl/3995,0,projekt.html
    http://nowydom.onet.pl/3995,1,projekt.html

    rozeta:
    http://nowydom.onet.pl/3994,projekt.html
    http://nowydom.onet.pl/3994,1,projekt.html

    Z góry dzieki za opinie!!!!!!!
    Pozdr
    h.

  2. #2

    Domyślnie Re: Dandys/ Rozeta z pracowni Domena

    Bardzo proszę oceńcie te projekty!!!!!!!.....uwagi co do układu pomieszczeń itp.!!!!!!!!!

  3. #3

    Domyślnie Projekt ROZETA z Domeny

    Witam,
    czy ktoś wykorzystał ten projekt do budowy domku ? Chętnie poznam wszelkie uwagi i zmiany dot projektu. Może ktoś go zrealizował, najchętniej z okolic Krakowa ?
    Pozdrawiam

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Przemo +

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie jesteśmy po adaptacji projektu i mamy już pozwolenie na budowę, zaczynamy w tym tygodniu
    Do projektu wprowadziliśmy drobne korekty, ogólnie projekt uważamy za bardzo funkcjonalny

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Przemo +

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Mamy Rozetę, uważamy projekt za bardzo funkcjonalny, aczkolwiek dokonaliśmy kilka drobnych zmian

  6. #6

    Domyślnie

    Hej!!!

    Nam rozeta też bardzo sie spodobała. W szczegolności na górze układ super.
    Na jakim jesteście etapie????już macie może wybudowany domek czy narazie etap projektu?
    aha

    a jakie zmiany wprowadziliscie?


    Pozdr.
    hba

  7. #7

    Domyślnie

    Witaj Przemo, a gdzie budujecie jeśli mogę spytać ?
    Ja właśnie dzisiaj kupiłem projekt, też wydaje mi się funkcjonalny ale wszystko wyjdzie w praniu. Jakie zmiany wprowadzileś do projektu ?
    Jeśli możesz to pisz na maila : [email protected]
    Pozdrawiam
    bodzio

  8. #8

    Domyślnie

    Witam!
    Bardzo ładny ten domek i wydaje się funkcjonalny. Jest jednym z moich faworytów. Podoba mi siębardzo salon na dole i góra również jest super.Niewiele bym zmieniła. Połšczyłšbym toaletę ze spiżarkš , żeby mieć na dole łazienkę z prysznicem, dodałšbym od strony jadalni duże okno, więcej przeszkleń. Zastanowiłabym się czy można dodać okna w pokojach nr 3 i 4 na œcianach prostopadłych do okien istniejšcych, i to wszystko.
    Moim faworytem jest równoież Proton I z dobrych domów. Trudny wybór

  9. #9

    Domyślnie

    Witaj-ja obstawiam projekt dandys , ponieważ jest bardzo podobny do moich fawotytów jakimi są Pola i Agnieszka. Zobacz jak są bardzo do siebie podobne, plusem Waszego jest napewno tańszy troszke dach-minusem moze tylko dla mnie jest w Dandysie kuchnia jest od strony ogrodu.
    Aha w agnieszce bedziemy przenosić kotłownie (z możliwością) wyjścia na zewnętrz(my takowej szukaliśmy ponieważ ogrzewanie bedziemy robic na paliwo stałe i wygodniej wchodzić z opałem.

    Moi faworyci:
    agnieszka http://www.mgprojekt.com.pl/domki/ag...szka.html#opis

    Pola http://www.archipelag.pl/domek.php?K...500&ProjID=369

    Nowina http://www.archeton.pl/index.aspx

  10. #10

    Domyślnie

    Rzeczywiœcie bardzo do siebie podobne. Szukam dwuspadowego z dwóch powodów:
    chcę mieć jak najmnie poœcinanej powierzchni w œrodku- funkcjonalonoœć i oczywiœcie koszt.
    Jednak trudno znależć ładny wizualnie dwuspadowy i jednoczeœnie z ciekawie zagospodarowanym wnętrzem. Proton bardzo mi się podoba i mam nadzieję że podobnie wyglšda w rzeczywistoœci, chociaż rozeta też mi się podoba. Mam proœbę napisz co by ci przeszkadzało w protonie , oprócz oczywiœcie kuchni, która nie jest przy wejœciu.
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=91
    Z Twoich faworytów podoba mi sięoczywiœcie Dandys najbardziej , pózniej Pola z archipelahgu. Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Po półrocznym poszukiwaniu projektu znależliśmy coś odpowiedniego - Rozetę. Dzisiaj zamówiłam projekt. Będziemy dokonywać drobnych zmian adaptacyjnych (min.zwiększenie ilości okien, przeniesienie kominka.
    Droga naszych poszukiwań wiodła przez Manuelę z Domusa,Apis z Domeny, Szmaragd z Krajobrazów, Proton z Domusa, na końcu wybór padł na Rozetę z Domeny i myślę że to bardzo dobry wybór

  12. #12

    Domyślnie Nasz wybór Rozeta pracownii Domena

    Po półrocznym poszukiwaniu projektu znależliśmy odpowiedni dla nas projekt - Rozetę. Będziemy dokonywać drobnych zmian adaptacyjnych (min.zwiększenie ilości okien, przeniesienie kominka.
    Droga naszych poszukiwań wiodła przez Manuelę z Domusa,Apis z Domeny, Szmaragd z Krajobrazów, Proton z Domusa, na końcu wybór padł na Rozetę z Domeny i myślę że to bardzo dobry wybór .

  13. #13

    Domyślnie

    Dołączam do szczęśliwych posiadaczy Rozetki, pięknej w swej prostocie.Mój projekt w adaptacji, troszkę zmian- poszerzony i wydłużony garaż, adekwatnie większe pomieszczenie gospodarcze (chyba wepchnę tam pralkę bo jakoś nie bardzo podoba mi się w dużej łazience), okno w pokoju nad garażem, kuchnia w miejscu pokoju i także powiększone okna na parterze, na piętrze chyba zlikwiduję małą łazienkę(choc trochę szkoda) na rzecz dużej garderoby.
    Jak się uda z papierami to chcielibyśmy zacząc jak najszybciej.
    SylwiaPo- zaintrygowała mnie ta zmiana miejsca kominka - gdzież on będzie stał, napisz proszę !
    Czy myśleliście już nad elewacją????

  14. #14

    Domyślnie

    Witaj rozemary!
    Cieszę się że wam się również spodobał projekt. Zastanawiamy sięnad przeniesieniem kominka w narożnik pod schodami, ale na tš chwilę brak mi wyobrażni na ile te schody będš widoczne w pokoju i czy w ogóle będš widoczne ( jak myœlisz?). Dalsze zmiany które rozważam to:
    - połšczenie wc ze spiżarkš i powstanie niewielka łazienka,
    - spiżarka ewentualnie pod schodami- wejœcie z kotłowni ( o ile schody będš zabudowane)
    - pralkę zamierzam umieœcić w kotłowni,
    - przy lodówce znajduje się słup konstrukcyjny, chciałam go przenieœć w miejsce œcianki działowej, tak aby symbolicznie oddzialał przestrzeń hol a kuchnia ( element ozdobny w moim odczuciu)
    - zdecydowana likwidacja małej łazienki na górze na rzecz dużej garderoby z deskš do prasowania :D
    - zastanawiam sie czy pomysł otwarcia schodów jest dobry w tym przypadku.
    - wstawienie na poddaszu podłużnych okien 90 w pokojach 2 szt. na œcianie gdzie znajuduje się okno garderoby, bo szkoda mi zostawić tę œcianę bez okien jest ładna prosta, mam tam południe i byłyby fajnie doœwietlone pokoje.
    - zastanawiam się nad powiększeniem okien w salonie 150x 200 bšdz wstawienie dodatkowego dużego okna w jadalni obok okien kuchennych i zamaiana dwóch okien kuchennych na jedno większe.

    To wszystko to sš na razie przymiarki nie wiem czy to do końca słuszna koncepcja, ale nad tymi zmianami się zastanawiam
    Pozdrawiam Sylwia

  15. #15

    Domyślnie

    Rozemary, bardzo proszę napisz które okna powiększasz na parterze i do jakich rozmiarów. Dziękuję Sylwia

  16. #16

    Domyślnie

    Witaj SylwiaPo,
    na parterze powiększam witrynę na 3x90, okna na ścianie z sofą na 150x180 i takie samo w jadalni, zlikwidowałam też to boczne wyjście na taras(kształt tarasu też zmieniłam, wiesz bez tych zakręconych baranich rogów-mnie nie za bardzo sie to podoba), na górze troche powiększam okno w garderobie , a w pokojach dzieci wstawiamy większe połaciówki. Rozważaliśmy też powiększenie łazienki na dole, ale w końcu perspektywa podręcznej spiżarki przy kuchni wzięła górę.
    Kominek zostawiamy na swoim miejscu, wydaje mi się, że jest tam ładnie widoczny i z salonu i z jadalni. Schody raczej zakryte, no może kilka pierwszych stopni odsłoniętych.
    Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Proszę napisz co miałaœ na myœli , mówišc ,że powiększasz witrynę 3x 90, bo szukam na rysunkach i nie moę się domyœlić :)

  18. #18

    Domyślnie

    Miałam na myśli to duże przeszklenie z widokiem na taras- w projekcie jest trochę węższe, a u mnie będzie miało w sumie szerokoś 270 czyli 3 skrzydła po 90cm szerokości, z czego jedno skrzydło to witryna(nie otwiera się) a dwie 90 otwierają się do szer. 180cm.Kuszą mnie też drzwi przesuwane, ale obawiam się, że wyjście będzie wówczas za wąskie, np. trudno będzie wynieś większy stół.

  19. #19

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysł z powiększeniem tego okna, być może też je powiększę. Mam w planie zrobić tam drzwi przesuwane, zachowujšc jednoczeœnie wyjœcie na taras które jest w projekcie. Co do okien na œcianie ,której stoi sofa planuję okna 150x 200. Na razie czekam na projekt, jak dojdzie to się pozastanawiam nad ewentualnymi zmianami
    Dziękuję za informację pozdrawiam

  20. #20

Strona 1 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony