dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mistti

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1

    Domyślnie Jak posprzątać po remoncie?

    Drodzy Forumowicze!

    Mam pytanie do Was, pewnie bardziej doświadczonych. To mój pierwszy remont (generalny remont łazienki i kuchni). Na szczęście wszystko ma się ku końcowi, ale nasuwa się oto pytanie, jak efektywnie i dobrze posprzątać dom po remoncie? Mimo foli na podłogach i meblach, zamkniętych drzwiach od innych pokoi wszędzie pełno kurzu i pyłu. Od czego zacząć? Zdaje sobie sprawę z tego że pewnie jeszcze długo ten pył i kurz będą fruwać w mieszkaniu, ale czym efektywnie sprzątać? Wiele osób poleca wodę z octem, ale nie wiem czy mogę tym myć panele? A kafle w kuchni i łazience czym najlepiej wymyć z tego pyłu? Czym wytrzeć ściany (malowane farbą nie do mycia), żeby choć trochę ten pył opadł? Będę Wam bardzo wdzięczna za wszystkie rady i porady.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistti Zobacz post
    Drodzy Forumowicze!

    Mam pytanie do Was, pewnie bardziej doświadczonych. To mój pierwszy remont (generalny remont łazienki i kuchni). Na szczęście wszystko ma się ku końcowi, ale nasuwa się oto pytanie, jak efektywnie i dobrze posprzątać dom po remoncie? Będę Wam bardzo wdzięczna za wszystkie rady i porady.
    Tu znajdziesz rady na wszystko:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-w-nowym-domku


  3. #3

    Domyślnie

    Z panelami to lepiej ostrożnie, ja myłabym płynami do nich przeznaczonymi, bez eksperymentów, bo jak cos uszkodzisz, to tylko wymiana :/

  4. #4

    Domyślnie

    Ja w obi kupowałam produkty do czyszczenia po remontach. Nie były najtańsze, ale za to skuteczne.

  5. #5
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ja chemię kupuję w Lidlu, jest tania i dobra.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony