dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 39
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 775

Temat: Tu licytujemy

  1. #441
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Zelcia pozdrowienia dla Chopcow

  2. #442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu Zobacz post
    Kiedy będzie się można spodziewać numeru konta, na które można wysłać pieniążki ? We wtorek widzę się z Rasią i chciałabym od niej odebrać cukiernicę.

    Żaluś, a możemy się umówić tak, że wpiszesz mnie na listę płacących dla Stefka i podasz mi nr konta do przelewu, tak abym mogła go jutro wysłać ?
    Możemy, nie ma sprawy. Zaraz zrobię podział kto na kogo, jak tylko Agdusia powie, że juz wszystko zapisane.

  3. #443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał bpis Zobacz post
    Uff! Poradniki do decoupage są moooje!

    Ale nie smuć się, Aguś!
    Licytowałam je z myślą o Najdzielniejszej Siostrze Na Świecie - Natce. Podziwiam Ją bardzo, bardzo
    I proszę BETIB o przesłanie tych poradników do AgnesK ( dla jej córki Natki z pozdrowieniami od forumowej ciotki )
    WIEDZIAŁAM!

  4. #444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Zelcia pozdrowienia dla Chopcow
    Dziękuję Edytko!

  5. #445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Lidszu
    tylko przez pomylke mojej lyzeczki od Rasi nie zabierz .........
    spokojnie, zostawię ją dla ciebie

  6. #446
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał bpis Zobacz post
    Uff! Poradniki do decoupage są moooje!

    Ale nie smuć się, Aguś!
    Licytowałam je z myślą o Najdzielniejszej Siostrze Na Świecie - Natce. Podziwiam Ją bardzo, bardzo
    I proszę BETIB o przesłanie tych poradników do AgnesK ( dla jej córki Natki z pozdrowieniami od forumowej ciotki )

    O matko.... dziękuję Ci. Jestes po prostu niesamowita..
    To miał byc prezent urodzinowy. I będzie. Ino od Ciebie
    Rany Julek..jeszcze raz dziekuję

  7. #447
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Ale superowo wyszło Mama Damiana jest bardzo wdzięczna, a najbardziej dziękuje Żelci, bo to dzięki niej Damian dostał się pod wasze skrzydła. Ja też dziękuję i ściskam mocno wszystkich uczestników aukcji

  8. #448
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Podziwiamy naszych Wspaniałych Forumowiczów. Podziękowania za piękną aukcję. Wszystkich wystawiących na licytacji i licytujących uhonorujemy tytułem "FORUMOWICZ WIELKI SERCEM". Wielu z Was trudno będzie przyznać ten tytuł, bo już go macie

  9. #449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Agduś, wkleisz tuta j(jak ukończysz) ostatnią aktualizację?Obiecałam Edzi, że ten podział zrobię.

  10. #450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w licytacji i wspomóc Chłopaków i ich rodziny

    Dziękuję wszystkim wystawiającym fanty i licytującym za świetną zabawę

  11. #451
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Agduś, wkleisz tuta j(jak ukończysz) ostatnią aktualizację?Obiecałam Edzi, że ten podział zrobię.
    Agduś ma to zrobić/
    Pewnie teraz siedzi i sprawdza wszystko.
    Nasza dzielna Żona Zaufania

  12. #452
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Ja również bardzo dziękuję za aukcję. Jak zwykle cudna sprawa.
    Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział i oczywiście czekam na dane do przelewu.

    bpis jesteś niesamowita.

  13. #453
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK Zobacz post
    O matko.... dziękuję Ci. Jestes po prostu niesamowita..
    To miał byc prezent urodzinowy. I będzie. Ino od Ciebie
    Rany Julek..jeszcze raz dziekuję
    Ojtam, ojtam.
    Człowiek po prostu lepiej się czuje, gdy może sprawić komuś choć trochę radości

    Dzięki wszystkim za licytację, uściski dla Chłopaków i

  14. #454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał amonite Zobacz post
    Ale superowo wyszło Mama Damiana jest bardzo wdzięczna, a najbardziej dziękuje Żelci, bo to dzięki niej Damian dostał się pod wasze skrzydła. Ja też dziękuję i ściskam mocno wszystkich uczestników aukcji
    Kochana bez Ciebie Damian był by tylko kolejnym bezimiennym w statystykach o niepełnosprawnych. Takich cierpiących w zaciszu własnego domu jest dużo, za dużo. To Ty nam o nim opowiedziałaś, a reszta już się ułożyła sama. Jak kiedyś powiedziała mi Nefer, nikt nie jest na tym świecie sam. Każdemu życzę by się do tego przekonał, że nie jest sam i, że komuś zależy. Bo to piękne uczucie.
    Proszę ukochaj Damiana i Jego Mamę od nas wszystkich.

  15. #455
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Oświadczam, że w miarę moich ograniczonych (dzisiaj zwłaszcza) możliwości policzyłam wszystko i proszę o sprawdzenie dodawania.
    Co dalej? Dzisiaj nie czuję się na siłach dzielić i rządzić, bom niewyspana okrutnie, a jutro wstać trzeba, wiec jeżeli tylko to możliwe, zgłaszam swój akces do dalszych działań na jutro. Postaram się być wcześniej niż wieczorem.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #456
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Dziewczyny nie moge sie z Wami rozstac ......

  17. #457
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    A moze do 24 pociagniemy aukcje ???

  18. #458
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Sie dziewczyna rozszalała

  19. #459
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jomo
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    31

    Domyślnie

    Niech to, przegapiłam zakończenie!
    Siedzę sobie i czekam na 23.30, bo coś mi się wcześniej obiło o oczyska, że do 24 ma być licytacja.
    Całe szczęście, że chociaż w jednym mi się udało.

    Moc serdeczności dla WSZYSTKICH :*

  20. #460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja lecę na pysk, wiec z żalem się rozstaję z Wami. Pewnie nie wytrzymam i jutro rano wpadnę sprawdzić, czy ktoś jakiegoś mojego babola nie zauważył. Zamieszanie było z licytacją łyżeczki od Rasi, ale sprawdziłam i wychodzi na to, że jest jak zapisałam. Jakby co, to samokrytykę złożę, jeżeli namieszałam i głowę popiołem posypię.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 23 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony