dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Stary26

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    4

    Domyślnie Problem z pomalowanym sufitem w kuchni

    Witam.Mam problem z sufitem w kuchni.Wydaje się on w różnych porach dnia jak by był nie domalowany.Położyłem już na niego cztery warstwy farby Eko Śnieżki.Dwie pierwsze malowałem wałkiem z poliakrylu o runie około 11 mm.Ale efekt był marny więc zakupiłem wałek sznurkowy o runie 18 mm za poradą znajomego lecz efekt nadal jest marny.Sufit przed malowaniem umyłem wodą z mydłem a po 24 godzinach zagruntowałem emulsją gruntującą Super Cerfix .Chciałbym nadmienić że kuchnie mam połączoną z salonem i z dwóch stron mam okna czy może być to gra świateł padających z obu okien.Czy też wykonałem coś nie tak.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    po tylu malowaniach i ciągłym występowaniem efektu myśle że to gra świateł, spróbuj zasłonić jedno okno lub przy sztucznym świetle oceń

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Stary26

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zasłoniłem jedne mazy troche znikły drugie się zaostrzyły.Zasłoniłem drugie ten sam efekt.Coś jest nie tak a może to wina zle położonej gładzi przez fachowca w czasie generalnego remontu przed wprowadzeniem się tutaj lub jego malowania.Teraz pierwszy raz od generalnego remontu to odświeżam.Mistrzem malowania wałkiem też nie jestem ale tak raczej bym tego nie spaprał.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    ja bym to już olał, cackań sie tyle czasu z farbą ?po paru tygodniach ci przejdzie i nie bedziesz na to zwracał uwagi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony