dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 125
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 2499
  1. #741

    Domyślnie

    ja zamówiłam jedne , bo tylko takie mnie interesowały.
    Oj Ty sklerozo! hihi Być może wrzuciłaś temat na googlach i wyskoczyło tak
    wysłałam maila z zapoytaniem, a potem jeszcze zadzwoniłam dodatkowo i dostałam szybką odpowiedz też na maila.
    Dziś ma dojechać , więc wrzucę forki i opiszę wrażenia !hihi
    Jak cegiełki będą fajne to od razu zamawiam , póki się małż zgadza Żeby się jeszcze nie rozmyślił...
    A łazienka jedna biała z czarnym a druga marmur + drewnopodobne. To nie w Twoim guście ;0
    Muszę jeszcze dokupić do tej biało- czarnego WC kinkiecik ,żeby widział płytkarz co i jak. Myślałam o czymś takim kryształowym, z czarnym. i nieduży żyrandol do tego też podobnmy.
    Byłam w Leroy&Merlin i był na wyprzedaży tylko jeszce nie wiedziałam ,że pasuje kupić atu mnie małż wczoraj oświecił ,że pasuje już mieć , bo płytkarz sobie wszystko dogra . Lustro będzie zawieszane.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 25-02-2014 o 11:32

  2. #742
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Ależ tu gorąco....
    Ciekawość mnie zżera jak wyjdzie Wam łazienka....

    Czym omiatasz ściany?? Raj betką czy masz specjalne urządzenie do tego typu prac?? Bo przyznam że nas też czeka ta praca...

  3. #743

    Domyślnie

    no kibelek biało czarny to kojarzę - to moja kolorystyka
    a marmurowe, no jak sama wiesz - nie mój typ - nie lubię takiej kolorystyki... całe życie musiałam na taką patrzeć i mi strasznie obrzydło
    ale najważniejsze by się Wam podobało
    Karolinie nie musi hehehe

    rozumiem z jednej strony sens zakupu światełek już teraz - bo póki jest kilka zł to lepiej brać niż potem mieszkać o samej żarówce
    ale nie kumam w czym płytkarzowi ma być łatwiej? kabelek gdzieś tam wystaje ze ściany przecież... no chyba że chcesz go jeszcze jakoś przesuwać pod płytką - ustawiając jakąś symetrię względem wielkości kinkietu i linii płytek - to wtedy kumam
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  4. #744

    Domyślnie

    Cytat Napisał mari180790 Zobacz post
    Ależ tu gorąco....
    Ciekawość mnie zżera jak wyjdzie Wam łazienka....

    Czym omiatasz ściany?? Raj betką czy masz specjalne urządzenie do tego typu prac?? Bo przyznam że nas też czeka ta praca...
    Nie zgadniesz !!!
    Miotłą taką jakąś, mąż kupił !! hahhahah Ale się sypie na głowę . Narazie zrobiłam salon , kuchnię i łazienki Sufit cięzko się robi, bo po oczach sypie .

    Karolajn właśnie chodzi o przesunięcie kabelka obok lustra i lepiej kupić wszystko , żeby było tak jak ma wyglądac ostatecznie
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 25-02-2014 o 12:21

  5. #745

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    ...
    Karolajn właśnie chodzi o przesunięcie kabelka obok lustra i lepiej kupić wszystko , żeby było tak jak ma wyglądac ostatecznie
    no to wszystko jasne
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 25-02-2014 o 15:00
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  6. #746
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar krawczykowie
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Jaworze
    Kod pocztowy
    43-384
    Posty
    433

    Domyślnie

    Aniqa czy się mylę czy też macie tynki cem-wap. ? Jeśli tak czy robicie gładzie na nich???? Jak wyglądają po "omieceniu"???
    Pięknie już u Was zazdroszczę takiego etapu.
    Przedstawiamy nasz Zachwytek

  7. #747

    Domyślnie

    Tak , tynki mamy cem.- wap. . To omiatanie to tylko takie oczyszczenie ścian z drobnego piasku przed zagruntowaniem. Gładzie tylko będą robione w Wc i łazience i to tylko sufity. W kuchni jeszcez się zastanawiamy i w salonie też zobaczymy , bo będzie ta cegła i nie wiemy czy nie zostawimy bez gładzi.
    Sypialnie beż szpachli na 100 %. W korytarzu chcemy dać " coś" ale jeszce nie wiemy co , to będzie jakaś farba specjalna albo coś podobnego z jakimś efektem "wow". Dzisiaj na pewno będę na budowie to zrobię specjalnie dla Ciebie nowe fotki ścian .
    A u Was też sporo już zrobione i niedługo też będziecie robić to co my

  8. #748
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Nie zgadniesz !!!
    Miotłą taką jakąś, mąż kupił !! hahhahah Ale się sypie na głowę . Narazie zrobiłam salon , kuchnię i łazienki Sufit cięzko się robi, bo po oczach sypie .

    Karolajn właśnie chodzi o przesunięcie kabelka obok lustra i lepiej kupić wszystko , żeby było tak jak ma wyglądac ostatecznie
    Domyślam się że się sypie...ja już prubowałam troszeczkę na korytarzu ściany zetrzeć....ehh...ciężka praca...ale to już sami planujemy i malowanie też...oby sie udało..
    Malować ściany też sami będziecie?

  9. #749

    Domyślnie

    Mari malować też sami chcemy
    Oto mała fotorelacja z wczoraj, jakość taka jak widać, ponieważ wieczorem zdjęcia robione .

    Zmieniliśmy umiejscowienie grzejnika i trzeba było kuć ściany, ale ma byc lepiej

    Gruntowaliśmy posadzki pod płytki i ściany w łazienkach. Tu wiatrołap, który optycznie jwygląda na mały , ale w sumie dośc wygodny dla kilku osób

    Wstawiliśmy drzwi do Wc i łazienki Prezentują się całkiem ładnie


    Dla Karoliny fotka cegiełek. Muszę zrobić zdj fotki w świetle dziennym, bo kolor nie taki, ale ja jestem bardzo zadowolonaCiężkie są , i kolor ładny - taki jak chcieliśmy.


  10. #750
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar krawczykowie
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Jaworze
    Kod pocztowy
    43-384
    Posty
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Tak , tynki mamy cem.- wap. . To omiatanie to tylko takie oczyszczenie ścian z drobnego piasku przed zagruntowaniem. Gładzie tylko będą robione w Wc i łazience i to tylko sufity. W kuchni jeszcez się zastanawiamy i w salonie też zobaczymy , bo będzie ta cegła i nie wiemy czy nie zostawimy bez gładzi.
    Sypialnie beż szpachli na 100 %. W korytarzu chcemy dać " coś" ale jeszce nie wiemy co , to będzie jakaś farba specjalna albo coś podobnego z jakimś efektem "wow". Dzisiaj na pewno będę na budowie to zrobię specjalnie dla Ciebie nowe fotki ścian .
    A u Was też sporo już zrobione i niedługo też będziecie robić to co my
    Dziękuję za informacje my tez planujemy gładzie tylko w łazienkach, bo nie płytkujemy wszystkich ścian, a ściany w łazienkach są zrobione pod płytki czyli bez gąbkowania. Zrobić gładzie we wszystkich pomieszczeniach to niezły wydatek.... Musimy poczekać jak dobrze wyschną i zobaczymy. Liczymy na to że będzie ok. Też chciałabym malować już sciany
    Przedstawiamy nasz Zachwytek

  11. #751

    Domyślnie

    Na razie trzeba to wszyyystko zagruntować . Ręce odpadają !a to dopiero początek ! hahaha


    Dziewczynki jeden bukiet wiosenny zostawiłam u Lenynovej a drugi przytaszczyłam do siebie


    Dzień dobry

  12. #752
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Aniqa Lecicie z pracami, lecicie
    Nam wszystko gruntowali kafelkarze Ja właśnie czekam na wejście ekipy od gładzi. Dostałam info że w sobotę przyjedzie do mnie w końcu moja wyczekiwana farba z Holandii

  13. #753
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    rozumiem z jednej strony sens zakupu światełek już teraz - bo póki jest kilka zł to lepiej brać niż potem mieszkać o samej żarówce
    Ja się niejednokrotnie przejechałam na takich wcześniejszych zakupach Kupiłam wcześniej oprawki sufitowe "nowość" za które zapłaciłam spore pieniądze a po jakimś czasie staniały o połowę Oczywiście oprawek się pozbyłam - sprzedałam za grosze aby się tylko ich pozbyć bo już mi się przestały podobać dlatego teraz nie jestem taka nadgorliwa
    Jak ostatnio ekipa nam podwieszała sufity to kazałam sobie zostawić kable nad płytą abym miała możliwość manewru i abym nie była ograniczona rozmiarem otworu. Z oprawami czekam do ostatniej chwili

    Postanowiłam że u nas na dole tylko jadalnia będzie miała żyrandol
    Ostatnio edytowane przez Ślężankaaa ; 26-02-2014 o 12:22

  14. #754

    Domyślnie

    Ania jest w tym też prawda ale równie dobrze możesz kupić już po wykończeniu i za miesiąc też Ci się przestanie podobać

    ale jeśli jest się na stówę pewnym to można brać - jak się naprawdę coś podoba - tak bardzo bardzo - to się nieodpodoba przecież
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  15. #755
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    Ania jest w tym też prawda ale równie dobrze możesz kupić już po wykończeniu i za miesiąc też Ci się przestanie podobać

    ale jeśli jest się na stówę pewnym to można brać - jak się naprawdę coś podoba - tak bardzo bardzo - to się nieodpodoba przecież
    W moim przypadku czym dłużej coś u mnie jest tym większe prawdopodobieństwo że to mi się znudzi jeszcze przed montażem więc muszę czekać do samego końca Wszystkich swoich wyborów byłam pewna na 101% a potem mi się jednak odwidziało Koncepcja się zmieniała i nieustannie się zmienia i trzeba było wypchnąć towar aby móc kupić nowy
    Ostatnio edytowane przez Ślężankaaa ; 26-02-2014 o 12:23

  16. #756

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ślężankaaa Zobacz post
    W moim przypadku czym dłużej coś u mnie jest tym większe prawdopodobieństwo że to mi się znudzi jeszcze przed montażem więc muszę czekać do samego końca ...
    bo już się opatrzy

    no ale - kobieta zmienną jest i taki jej urok
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  17. #757
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ślężanka, jak sama się przyznała, LUBI GENEROWAĆ KOSZTY po prostu Nie ma fanu bez akcji...

    Prawda jest taka, że się takich sytuacji - wymianek, podmianek i zmianek - nie uniknie Nawet po wprowadzeniu okazuje się, że pewne rzeczy to nie były dobre decyzje, albo inaczej - mogły być lepsze i wtedy jest dylemat... Kwestia podejścia do owego babola

  18. #758
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no ale - kobieta zmienną jest i taki jej urok
    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Ślężanka, jak sama się przyznała, LUBI GENEROWAĆ KOSZTY po prostu Nie ma fanu bez akcji...
    Taaaaaa Powiedzcie to mojemu mężowi Musiałam w tajemnicy przed nim sprzedawać rzeczy
    2 hokery czekają na wysyłkę do PL a ja już ich nie chcę bo nie będzie hokerów w kuchni

  19. #759
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    To może od razu spróbuj je sprzedać na miejscu, żeby obniżyć straty

  20. #760
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    To może od razu spróbuj je sprzedać na miejscu, żeby obniżyć straty
    Już o tym pomyślałam Na razie urabiam męża bo się lekko zbuntował

Strona 38 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony