dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 125
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 2499
  1. #2401
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Koniecznie wstaw zdjęcia...

    Tatry są cudowne...zresztą jak pozostałe Góry...

  2. #2402
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Puk puk....
    Co tu tak cicho...?

  3. #2403
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał mari180790 Zobacz post
    Puk puk....
    Co tu tak cicho...?
    No właśnie ... gdzie te zdjęcia, relacja jakaś??

  4. #2404

    Domyślnie

    Dziewczyny zaniedbałam dziennik totalnie
    wrzucam kilka fotek

    Dolina Kościeliska

    Widok z Sarniej Skałki na Giewont

    Widok z Sarniej Skałki


    Z Kościeliskiej

    Jaskinia Mroźna.

    Z soboty /niedzielę jedziemy w Pieniny

    Mari skorzystałam z Twoich namiarów i będziemy nocować u Magiery , tam gdzie Ty byłas!!Mam madzieję ,że będzie fajnie .

    mmmmmmm can't wait
    Juz powoli przygotowalismy się w domu na rowerowe wędrówki , bo chcemy troche też pojeżdzić


    EDIT
    W Jaskini okazało się ,że E. (córka ) ma lęki jakieś, bo bała się że jej się wszystko na głowę zawali!
    Musiałam ją za kurtkę z tyłu trzymać ,zeby wiedziała że jestem za nią
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 26-08-2016 o 07:20

  5. #2405
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Piękne widoki zazdraszczam

  6. #2406
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Aniqa Macham i pozdrawiam . Piękne widoki

  7. #2407
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    A to dlatego Ciebie nie było
    Piękne widoki

  8. #2408

    Domyślnie

    Tatry kocham, Pieniny już pokochałam i za rok będą inne góry Marzy nam się wszystkie góry w Polsce zobaczyć Młoda( prawie 9 lat) potrafi z nami jeżdzić 30 km. W Tatrach tak zasuwała,że nie mogłam nadążyć, a ja się martwiłam jak da radę Jest jedynaczką i może za bardzo się nad nią rozczulam czasem,choć staramy się żeby nie była rozpuszczona . Ale jak masz jedno dziecko i nie ma widoków na kolejne to chyba tak jest . Więc chcemy w niej zaszczepić miłośc do Gór,ruchu itp, a nie do tableta

  9. #2409
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Ale jak masz jedno dziecko i nie ma widoków na kolejne to chyba tak jest .
    E tam
    Tez mamy jedno bez widoków na więcej i jest normalnie wychowana.
    To raczej od rozumu rodziców a nie ilości dzieci zależy jak będą wychowane

  10. #2410
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    No nareszcie....
    Pani nasza kochana... bo ja już się martwiłam, że się coś stało...
    Tatry cudne....kurczę zaraz chyba piszę do mojego żebyśmy chociaż na jeden dzień pojechali się powspinać...zazdroszczę pozytywnie!!!
    Świetną pogodę mieliście...u nas w Karkonoszach niestety tempetatura na minusie i widoczność niemal że zerowa na Śnieżce...ale w sumie też jesteśmy zadowoleni.

    Aniu koniecznie pochwal się widokami w Pieninach byłam raz i też było fajnie
    Co do namiaru to mam nadzieję że będziecie zadowoleni. Nam się wszystko podobało w domku...zaczynając od kuchni kończąc na widoku z balkonu na trzy Korony.
    My mieliśmy pokój na 1 piętrze na drugim chyba były pokoje przeznaczone dla rodzin z dziećmi bo dużo zabawek na korytarzu dla dzieci było z tego co pamiętam.

    Czekamy na relację...nie zapominaj o nas

    Udanego urlopu

  11. #2411

    Domyślnie

    Witaj Uradowałaś mnie tymi noclegami Ja już też się nie mogę doczekać Normalnie jakbym mogła to co miesiąc jeździłabym w góry
    Marlena a jeździliście może rowerami?
    W radiu godz temu mówili,że na ten weekend 80 % noclegów jest już zarezerwowana
    Mam nadzieję ,że nie będzie aż tak ruchliwie

    Fotorelacja będzie na pewno Postaram się żeby nie była po 2 m-cach hehe

  12. #2412
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Aniu w Karkonosze zabraliśmy rowery. Miałam obawy co do jazdy autostadą z bagażnikiem na haku na rowery ale bez żadnych problemów zajechaliśmy i przyjechaliśmy.
    W Karkonoszakch jest multum ścieżek rowerowych i jeden dzień (powrotny) poświęciliśmy na jazdę na rowerze ze Szklarskiej Poręby do Harrachova. Mój Wojtek strasznie chciał zobaczyć skocznie w Harrachowie...udało się śliczna wioska urzekła mnie swym urokiem nie to co Szklarska...nie wiem czemu mam takie skojarzenie ale przypomina mi jakby alpejską wioskę ze zdjęć....
    Od razu zobaczyliśmy też na rowerach wodospad Mumlavy...
    W Tatry nie zabieraliśmy rowerów ponieważ jeszcze ich nie posiadaliśmy a poza tym tam jednie w dol. chochołowskiej można jeżdzić na rowerze
    Ale parę dni temu czytałam artykuł, że TPN dostał dotacje i będzie 50km ścieżek rowerowych...więc następny urlop w Tatrach pewnie będzie rowerowy.
    Współczuje Ci Aniu ruchu na drodze. My zawsze wyjeżdzamy wczesnym rankiem 3-4 rano aby uniknąć zatorów na drodze. W drodze powrotnej ( zazwyczaj są to godziny popołudniowe) w Krakowie jest masakra...2 lata temu maż zapomniał na autostradę wjechać i wbiliśmy się w samo centrum...1h nam zajęło żeby stamtąd wyjechać...

  13. #2413

    Domyślnie

    No właśnie my sobie wypożyczymy rowery na cały dzień w Szczawnicy chyba.
    W zeszłym roku jechaliśmy też w ostatni tydz wakacji i nawet nie było źle,ale w tym bardzo dużo ludzi jest wszędzie. My chcemy wracać w środę w nocy. Zobaczymy. . Ja na szczęście omijam Kraków całkiem , ale i tak ruch będzie spory. strasznie dużo znajomych było nad morzem .Masakra normalnie kogo nie pytałam to każdy morze i morze. My osobiście wolimy w góry jechać Ja nie lubię smażyć się i leżeć tylko na słońcu. No chyba , że rowerkami tam jeździć. To już lepiej.

  14. #2414

    Domyślnie

    W radiu wczoraj straszyli,że większość noclegów w górach jest zajęta . Nad morzem niemal 100%.

    Ogólnie ten rok jest wyjątkowo udany dla wszystkich co wynajmują . My chcieliśmy na wrzesień ale miejsc już nie było

    Dużo ludzi zrezygnowało z zagranicznych wakacji na poczet Polskich atrakcji
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 26-08-2016 o 07:22

  15. #2415
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Masakra z tymi nocegami
    Ja w Tatrach mam swoją kwaterę w Kościelisku. Super widoki, domek też piekny, nieopodal Polany Szymoszkowej. No i właścicielka bardzo sympatyczna

    Ja nigdy nad morzem nie byłam i jakoś specjalnie mnie tam nie ciągnie...smażenie się na plaży i patrzenie na wodę... bym chyba zwariowała...wolę aktywniej spędzać czas.

  16. #2416

    Domyślnie

    Dziewczyny, jestem ,wróciłam, było rewelacyjnie i przede wszystkim aktywnie!
    Miłego oglądania
    Więc zaczynam
    Day 1
    Najpierw Jezioro Czorsztyńskie, pływanie gondolą i zwiedzanie ruin Zamku Czorsztyńskiego. Na zdjeciach widok na Zamek w Niedzicy .



    Oraz wiele innych atrakcji dla dziecka,żeby nie było że tylko łażenie po górach

    Day 2
    Wypożyczenie rowerów, kasków i przejechanie ze Sromowców
    Niżnych do Szczawnicy,po drodze zwiedzenie Cervenego Klastoru po stronie Słowackiej.W sumie przejechaliśmy ok 25 km. Udało się nam , bo był tam akurat pokaz Słowackich Sokolników. Był orzeł przedni,sokół, kruk i przesłodka sowa Fajna atrakcja , tym bardziej ,że upamiętniona fotkami córki z sową na ręce i męża trzymającego na rękawicy sokołem. hihi







    Day3

    Wąwóz Szopczański-Trzy Korony








    Day 4
    Sokolica i Dunajec w dole




    Jeszcze byliśmy zobaczyć zabytkowy kościółek(UNESCO) w Dębnie, nagrywali tam ślub Janosika jak gdzies wyczytałam


    I na koniec pokoiki ,które poleciła mi Mari (DZIĘKUJĘ!) były super. Polecam dalej także!Wszystko nowiutkie, pachnące i czyste!
    W razie czego podam namiary,ale nocowalismy u P. Daniela Magiery.Rewelacja!

    i widok z balkonu na Trzy Korony




    Noo to chyba tyle !
    Ale nawklejałam !
    W każym razie byłe super, młoda najpierw płakała,że nie chce jej się a potem pierwsza przed nami zasuwała
    W tym roku jeszcze Bieszczady i Tarnica.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 05-09-2016 o 10:39

  17. #2417
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Ale widoki Aż dech z zachwytu zapiera. Super wypad mieliście i te pokoje faktycznie fajnie wyglądają

  18. #2418

    Domyślnie

    Naprawdę mogę z czystym sumieniem polecic dalej.

  19. #2419
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Nooo widoki rewelacja
    sama bym pojechała ale mkoje pociechy jeszcze za małe na takie wyprawy
    też byłam na Tarnicy ale nie na szczycie

  20. #2420

    Domyślnie

    Ja ambitnie na szczyt muszę dojść Ale swoją drogą pamiętam ,a jak moja E. była mała to też tylko nad jeziora itp.w wiadomo żeby się dziecko zajęło czymś i rodzić ciut odpoczął, więc siedzieliśmy na plaży i taplaliśmy się w płytkiej wodzie i piasku . Teraz jest duża prawie 9 l. to już sama ciągnieNie chcemy ,żeby siedziała tylko na tablecie czy kompie. Mój chrześniak od 5 m-ca życia jest nauczony na tablecie. Włączali mu np.szum suszarki żeby usnął ,kołysanki,bajki itp Byłam zdziwiona ,że takiemu maleństwu daje się przed oczy tablet. No ale każdy wychowuje swoje dziecko jak chce. Ja już może jestem "przestarzała" Teraz mały ma prawie 1,5 roku i śmiga na telefonie i tablecie jak mało kto. Nie wiem czy to takie dobre,ale ich sprawa.
    Kuzynka 3 lata temu zwróciła delikatnie uwagę swojej bratowej,że jej synek(a kuzynki chrześniak) jest chyba za gruby jak na ten wiek(dziecko naprawdę jest bardzo grube , a ma 5 lat dopiero, i nawet teraz jak chodzi to dosłownie kiwa się na boki) to się tak obraziła,że miesiąc nie gadały ze sobą.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 28-09-2016 o 09:17

Strona 121 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony