dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 125
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 2499
  1. #601
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    U mnie strych jest spory mozna by tam ekstra pokoj zrobic nawet na srodku mozna sie wyprostowac Ale jak sobie przypomne jak kilka miesiecy temu targalismy tam regipsy i wielkie plyty pazdzierzowe na podloge (chyba jedna wazyla ok. 90kg - jak dla mnie ) to az mnie dreszcze przechodza.
    Nasz strych ma ok. 30m2, jest jasno bo jest okienko i też można się śmiało wyprostować Nawet noszenie paneli nie było w stanie zmienić mojego nastawienia do tego miejsca

  2. #602

    Domyślnie

    My mamy na poddaszu 100 m2 po podłodze. Można kiedyś zrobic spokojnie 2 duże pokoje łazienkę To tak w razie czego. A na razie nam wystarczy 100 na dole

  3. #603
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    My mamy na poddaszu 100 m2 po podłodze. Można kiedyś zrobic spokojnie 2 duże pokoje łazienkę To tak w razie czego. A na razie nam wystarczy 100 na dole
    Tak jak mówisz, zawsze możecie zaadoptować górę Wy macie dom parterowy z poddaszem. My mamy dom dwupoziomowy + strych, dlatego ma tylko 30m2

  4. #604

    Domyślnie

    Kurde , kiedy już będzie marzec ! hihi

  5. #605
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Kurde , kiedy już będzie marzec ! hihi
    Jak skończy się luty

  6. #606

    Domyślnie

    haha ! no tak ..

  7. #607

    Domyślnie

    ślężanka a Ty już mieszkasz, czy urządzasz?
    bo kurna nie wiem
    wuntku co nie masz???
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  8. #608

    Domyślnie

    No i ja też szukałam Ślężankowego wątku ...i doooopa jak to jest kochana?

  9. #609
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Gratki, gratki!



    Ślężanka nie ma wątku i jeszcze nie mieszka

  10. #610

    Domyślnie

    Thank You !!!!!!!

  11. #611

    Domyślnie

    Tak sobie ostatnio myślę ... Do salonu nie będziemy na razie kupować narożnika, ponieważ mamy zestaw wypoczynkowy , który nie wygląda źle i bierzemy go domku. Tapicerka jest jednak tropszkę zniszczona. Mebelki mają 6 lat i wygląd jest ok. Mam kanapę ( 3-4- os)z funkacją spania , sofę 2 osobową i duży fotel.



    ( fotki ściągnięte z grafiki ) Tapicerka taka podobna , może bardziej jasna.
    Tak sobie myślę jak by tu odświeżyć to wszystko , bo mebelki solidne i jeszcze mogą nam służyć kilka lat.
    Może dać do tapicera? Czy któraś z Was odnawiała meble może? nie wiem czy to się opłaca. .
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 20-01-2014 o 09:52

  12. #612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Mój mąż tak lubi tam łazić ,że coś czuję bęzie tam jakiś jego sekretny pokoik haha
    Sekretny pokoik z kochanka w srodku


    Zawsze mozesz zapytac tapicera ile za taki interes zazyczyl by sobie...

    Dzien dobry

  13. #613

    Domyślnie

    Noooooo ,...z wędką ! to jego kochanka hahah
    Dzień dobry Madzia Nie wiem jaki materiał , jaki kolor...Na razie są beżowe . Wszystko będę miała w odcieniach beż, brąz biel. aaa i ściana przy której będą stały kanapy będzie z cegły naturalnej czyli rudo -czerwona.
    Popiel głupio będzie wyglądała?

  14. #614
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Popiel byłby ok. Tylko mam wątpliwości czy tapicer się opłaci. Sam materiał to już są taaaakie koszty

  15. #615

    Domyślnie

    Tak się boję właśnie ,że będzie drogo Ale szkoda mi mebli , bo są w dobrym stanie. Szkoda mi ich po prostu . .

  16. #616

    Domyślnie

    Pamiętam, jak kiedyś obijaliśmy sofę (a la Ludwik ) z dwoma fotelami i pufami i zapłaciliśmy 3200zł!! Fakt że meble wymagały obicia również pod spodem, bo strasznie się sypały ale gdyby to nie były starocie, nie podjęłabym się takiego interesu

  17. #617

    Domyślnie

    No to mnie pocieszylaś !te sofy tyle kosztowały!

  18. #618

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    No to mnie pocieszylaś !te sofy tyle kosztowały!
    Dlatego piszę, bo może będzie Ci mniej żal, jeśli kupisz nowe

  19. #619

    Domyślnie

    Tylko nie mam co z tymi zrobić ... Szkoda mi za grosze sprzedać , jeśli w ogóle ktoś będzie chciał odkupić używane . A mogą jeszcze posłużyć kilka lat.
    Zobaczę może jak je profesjonalnie wyczyścimy to nie będzie źle? ....

    Zapisuję sobie ku pamięci taki stół do jadalni . Jeszcze nic mi nie wpadło za bardzo w oko . Ten pierwszy.
    Cantare - rozkłada sie do 270 cm.

    Cena ok 1600 zł
    Do tego są takie krzesła

    Cena ok 450 zł za 1 szt!!
    Stół mi się podoba , ale krzesła cenowo niedostępne raczej dla mnie. potrzebuję 6-8 szt ! Masakra ..


    PS . Tak się napaliłam na sprzęt AGD do kuchni . Już w zasadzie mam większość wybraną , ale tak mnie mama uswiadomiła , że jak teraz kupię a wprowadzę się np za pół roku to mi gwarancja ucieknie . Tzn pół roku nie będzie używane , a gwarancja będzie leciała..
    Już miałam piekarnik kupować i zmywarkę a tu klops . Stanęło...co robić , co robić ?
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 21-01-2014 o 10:12

  20. #620

    Domyślnie

    Te krzesła odpadają. Nie chcę skóry na pewno.Chyba ,że taki materiał niby brzoskwinka , nie klei się człowiek latem, a czyści się dobrze.
    Nic ciekawego mi sie nie rzuciło na razie w oczy. Krzesłą mają być wygodne, lekkie w miarę i do codziennego użytku ,a nie okazyjnie.
    W sumie wczoraj się przyjrzałam sofom i powiem szczerze , że nawet może wystarczy go profecjonalnie wyczyścić i chyba wystarczy na razie, bo będą pasowały do salonu , ale skoro za odświeżenie mam tyle płacić to niech lepiej tak zostaną . Będą stały na tle ściany z cegły.



    Sama nie wiem w jaki "deseń" iść nowoczesne , stylowe czy bardziej tradycyjne ...
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 22-01-2014 o 09:50

Strona 31 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony