dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 125
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 2499
  1. #821
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Hej Dziewczynki

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    No nie oszukujmy sie... tanie baterie za pare stowek beda albo przeciekac albo korozja bedzie je zzerac...zawsze cos.. i wtedy wymiana, czyszczenie, wymiana itd.. nooo zamiast sie wpieniac-wole zaplacic i miec spokoj
    Moi rodzice robili remont łazienki i do jednej małej i rzadko używanej umywalki kupili zwykłą baterię za ok.100 zł a do głównej umywalki kupili Grohe za 700 zł i jest w takim opłakanym stanie że szok Jakieś przebarwienia, zacieki się na niej zrobiły Nie da się ich usunąć Będą reklamować

  2. #822
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ja mam Grohe w lazience obecnie i nic sie z nia nie dzieje od 3lat... sciereczka i swieci jak ta lala alee ona jest kupiona tutaj w NO,..wiec nie gadamy o jakosci
    U mojego meza w domu (jego bo za kawalera) jest Oras.. tez nic sie nie dzieje z bateria od 10lat... aleee tez kupiona w NO...
    moze powinnam tez sie tutaj zaopatrzyc w baterie

  3. #823

    Domyślnie

    matko i córko... ale ceny...
    a na co wrzątek w kranie?? bo ja zastosowania nie widzę...
    albo woda gazowana z kranu? o jakoś tak fuj dla mnie pić kranówę choćby nie wiem jak wyfiltrowana była, to samo to że leci z kranu od razu ją dyskryminuje do picia wg mnie

    też oglądam różne baterie i rozstrzał cenowy jest kosmiczny... w domu używamy jakiś taniaków z casto i żyją już świetnie ponad 10 lat... co jakiś czas uszczelka wymieniona jak przecieka i gitara
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  4. #824
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Yyyyy co do wody kranowy.. pije taka codziennie i bedzie mi ciezko sie z ta woda rozstac... bo w PL to racja.. ta woda jest paskudna..nawet kawa czy herbata mi dziwnie smakuje
    tutaj wode pijemy jak wspomnilam..ale to wszedzie..w szpitalu w hotelu w przedszkolu i szkolach taka podaja...

  5. #825

    Domyślnie

    Meliska możesz kupić sobie w NO , nic nie stoi na przeszkodzie
    Wiecie co?wczoraj byłam w sklepie z RTV/ AGD , bo tez już takie cuś wybieram.
    Facet powiedział mi ,że sprzedaje i poleca swoim znajomym plazmę tv Panasonica . Wie ,że się nie psują i wgl, super najlepszy i cud malina z tym ,ż e drogaśny jak cholera . I on też kupił i szlag go trafił po 2 mcach!
    Jaki morał? Czy drogie czy tanie , zawsze możesz trafić na jakiś bubel . Dla mnie te baterie co kupiłam są wystarczające . Wyglądają solidnie , są ciężkie i mam nadzieję,że posłużą mi kilka dobrych lat .
    Meliska w Pl to sobie filtry od razu zapodasz ! Wiadomo , że u nas inna woda , ale i to da sie poprawić

    Wklejam ku pamięci zlew - Alveus rock 70- ok 450- 500 zł
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 28-02-2014 o 12:01

  6. #826
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Z tymi filtrami/czy tez flirtami to oczywista oczywistosc
    co do agd rtv... nie wierze sprzedawcom... bo oni maja na dany mc z gory narzucone co maja klientowi wciskac
    tak samo ma sie np z drogeria dauglas... uwaga na te panie z ich propozycjami... wiem cos o tym od kuzynki, ktora kiedys pracowala tam

    zmykam... pora robic obiadek...

    bede pozniej

  7. #827

    Domyślnie

    uuuu.... wiem jedno zawsze to co mówią i doradzają sprzedawcy trzeba sobie przez dwoje podzielić. hehe co gotujesz?może wpadniemy z dziewczynkami ???

  8. #828

    Domyślnie

    O, trafiłam na odpowiedni czas - jadę oglądać baterie - mam stan przedzawałowy

  9. #829

    Domyślnie

    Chloe nie przejmuj się , ja tez jak czytam te wszystkie nowinki ! hehe

  10. #830
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    O, trafiłam na odpowiedni czas - jadę oglądać baterie - mam stan przedzawałowy
    widzisz... przestrzeglam przed najgorszym

  11. #831

    Domyślnie

    haha a Ty Kochana na obiadek nie zaprosiłaś !!!!!!

  12. #832
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    haha a Ty Kochana na obiadek nie zaprosiłaś !!!!!!
    eee obiadek...
    u mnie rybka... ale ze smazona w ciescie to mojemu nie smakowala

    wiecej dla mnie i dziewczynek

  13. #833
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post

    Wklejam ku pamięci zlew - Alveus rock 70- ok 450- 500 zł
    No taki właśnie mam

  14. #834
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    matko i córko... ale ceny...
    a na co wrzątek w kranie?? bo ja zastosowania nie widzę...
    A ja widzę zastosowanie Nie idę gotować wody w czajniku tylko cyk do kranu i herbatka gotowa
    Poza tym wstawiasz taką wodę i od razu możesz ugotować ryż, makaron itd. = oszczędność czasu
    Ostatnio edytowane przez Ślężankaaa ; 28-02-2014 o 17:17

  15. #835
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Aniqa Oglądałam jakiś czas temu dokument o postarzaniu przez producentów wszelkiego rodzaju sprzętu

  16. #836
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Tak sobie pomyślałam że było o bateriach to dzisiaj może o umywalkach ?

  17. #837
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Taaaaa...u Karoliny temat zaczęła Chloe o misce wc i bateriach łazienkowych

    Jaaaa tam mogę sobie tylko plany robić bo i tak nic nie kupie.... potrzebuje kasy na kwiecień na wykonanie sondy do pompy ciepła...

  18. #838

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    No taki właśnie mam
    Asia ile zapłaciłaś ?powiedz mi czy dobrze się sprawuje? Moja sąsiadka ma podobny ale trafiła na jakis felerny , bo woda nie spływa do zlewu tulko zostaje na ociekaczu lub wręcz spływa na jego koniec . Muszę kupić sprawdzony bo w sklepie wygląda fajnie, a potem może byc problem
    A ja mam niespodziankę !:
    WC

    tadam! pierwsze skromne ujęcia


    i jeszcze jedno z łazienki .Chcielismy taki niewielki sufit z k-g .

    i nie mogłam się powstrzymac od dodania tego zdjęcia!
    Dziewczyny ...moje dywany a co!



    Jednak jak to na budowie , myślisz , że masz wszystko dopięte na ostatni guzik, a tu ktoś lub coś boleśnie cię uświadomi , że nie pomyslałeś o wszystkim. Niestety okazało się ,że braknie nam 4 -6 płytek bazowych z tej kolekcji w WC czyli tych białych
    Jutro zamawiam te brakujące, ale nie wiadomo czy będą identyczne , bo te kupilismy w grudniu Szlag by to traf...
    A w dodaktu są tylko na zamówienie i muszę czekać do tygodnia.
    ehhhh No nic w każdym razie mam nadzieję ,że te drugie są ok . Ja rozpaczałam a Pan płytkarz czyli Pan P. mówi ,żebym się nie przejmowała ,bo to częste. to mnie chłop pocieszyl

    Jeszcze oprócz tego , wczoraj mój tato z sąsiadem wykopali dłuuugi i głęboki rowek
    na wodę do garażu z domu i ogromniasty , głęboki prawie na 2 m dół ,żeby dostać się do kanalizacji tzn ,żeby podpiąć już dom do sieci kanalizacyjnej .Nazwa:  pokłon.gif
Wyświetleń: 525
Rozmiar:  6,3 KBDzięki Wam ogromne
    Niestety przez 1,5 roku studzienka kan. przekręciła się w stronę domu i trzeba było poprawiać .W poniedziałek ma przyjechać ktoś zobaczyć podpięcie tych 2 metrów i będziemy już niestety płacić .
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 02-03-2014 o 13:29

  19. #839

    Domyślnie

    O, jak domowo się zrobiło.
    Aniqa, a kiedy zamierzacie się przeprowadzić?

    Czekam na foty finalne wc

  20. #840

    Domyślnie

    No jeszcze sami niewiemy dokładnie. Na pewno przed wakacjami.jeszcze musimy ogród uporządkować dom ocieplić,nie ma tarasu i schodów przed wejściem wjazd, ogrodzenie. Nie mówię o wykończeniu wewnątrz masakra...

Strona 42 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony