dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 125
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 2499
  1. #841
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Aniqa my też mamy dywany ale szare

    Mam nadzieję że uda Ci się dokupić płytki które nie będą odbiegały kolorystycznie od tych które masz 3mam mocno kicuki &&&

    Ja kupiłam za dużo płytek białych i czarnych Nie mogłam już ich oddać bo specjalnie dla mnie były ściągane do salonu i też się obawiano że nie będą pasowały do później wyprodukowanych Kafle warte 800 albo 1000 zł (teraz już dokładnie nie pamiętam) Zostało ich mało więc nie mogę ich odsprzedać

    Czekam z niecierpliwością na fotki całej łazienki bo teraz to niewiele widać

  2. #842

    Domyślnie

    Niewiele dla was, a dla mnie to już tak dużo Hehe

  3. #843
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ja tez mam czerwona wykladzine kupowalam ja na schody jak na gorze anhydryt lalismy
    pozniej wam fotke dodam

    Aniqa czekam z niecierpliwoscia na wykonczenie

  4. #844
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Asia ile zapłaciłaś ?powiedz mi czy dobrze się sprawuje?
    560 zł? 580? Jakoś tak. Defektów nie ma, ale pierwszy przyszedł pęknięty na pół Podejrzewam, że firma sprzedająca w ten sposób "dorabia" sobie na ubezpieczeniach przesyłek. Nie twierdzę, że tak jest tylko, że podejrzewam. Ale koniec końców finał był happy endem...

    Sam zlew ma jedną wadę - widać na nim białe zacieki z wody i odkładający się kamień. Nie wiem czy to dotyczy zlewu każdego producenta w okołoczarnym kolorze, czy jednak jest to kwestia jakości wykonania - nie mam pojęcia, choć podejrzewam, że to 2. (mój tata ma podobny, ale pewnie kilka x droższy i też ślady widać )

    Listewki dekory - piękne!

    Dywanik - wymiata

    Tylko sufit jakiś taki - nie mój klimat

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    No jeszcze sami niewiemy dokładnie. Na pewno przed wakacjami.jeszcze musimy ogród uporządkować dom ocieplić,nie ma tarasu i schodów przed wejściem wjazd, ogrodzenie. Nie mówię o wykończeniu wewnątrz masakra...
    O skąd ja to znam

    My weszliśmy w zimny dom (bo nikt nie pomyślał odpowiednio wcześniej, żeby podkręcić ogrzewanie ), spaliśmy w salonie na łóżku i materacu położonych na piasku i kartonach z wykończeń , do domu wchodziło się z podestu ustawionego z bloczków i roboczych drzwi wejściowych. W środku grudnia. Do wiosny miałam w wiatrołapie piaskownicę Pięknie było

    Najważniejsze to czynna łazienka i kuchnia - resztę jakoś się organizuje z czasem i w międzyczasie

  5. #845
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Najważniejsze to czynna łazienka i kuchnia - resztę jakoś się organizuje z czasem i w międzyczasie
    Nooo to i chyba u mnie tak bedzie

  6. #846

    Domyślnie

    no proszę proszę
    ale się dzieje!! piękny ten brokacik!!!

    o płytki się nie martw - na pewno nie będzie wielkiej różnicy... nie kupiłaś z zapasem?? czy się wytłukły??
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  7. #847

    Domyślnie

    Karolina zamwóiłam z zapasem , tylko nie myślałam , że będzie tyle odpadów . Tzn ja myślałam ,że wszyskie będą po równo na pół, a przecież jak został mały kawałek płytki to facet nie da na ścianę, bo będzie beznadziejnie to wyglądało z takich kawałków :O Ot babska logika. Tak sobie jakoś policzyłam i teraz mam nadzieję, że dokupione nie będą sięza bardzo różniły .


    Asiazet , trochę mnie zmartwiłaś, bo myślałam ,że czarny będzie praktyczniejszy niż beż.
    Powiem szczerze ,że w razie czego kupię poprostu stalowy, ale ten chropowaty jak ma Karolina bodajże . Mam taki w domu i jestem zadowolona. Jednak chciałam iść z duchem czasu ;P hehe , ale skoro mam potem wyklinać na tę nowinkę, to pierdziele.
    Zlew muszę też już kupić , a stalowe wcale nie są aż tak tanie jak mi się wydawało .Chyba wolę bardziej praktyczny od bardziej ładnego . Zobaczymy...
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 03-03-2014 o 10:57

  8. #848
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Beż na pewno byłby praktyczniejszy. O stalowych to wiem tyle, że z kolei te zwykłe gładkie nieziemsko się rysują

  9. #849
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Aniu śliczności...

    Nie martw sie płytkami...na pewno uda wam się dokupić takie same...a choćby inne to wielkiej różnicy nie powinno być widać

    Czekam na kolejne postępy

  10. #850

    Domyślnie

    Red carpet to ONI ODE MNIE POŻYCZALI na Oscary !! dobrze ,że miałam w zapasie więcej sztuk hahah
    Asia , o takiej fakturze myślę


    Już się nie mogę doczekać , żeby pojechac na budowę zobaczyć postępy
    Mój mąż upiera się jak osioł przy lustrze z lampkami do WC , no już nie mam sił . A ja chciałam kinkiecik piękny Muszę popatrzeć za jakimś fajnym lustrem ewentualnie

    EDIT :
    postępy powoli widać Pan P. zrobił kolejne 1,5 ściany WC. Zaszpachlował sufit podwieszany w łazience, ale pownieważ zrobiło się chłodno i tak "wilgotno" to musieliśmy zamontwac kozę do dogrzewania domku, a w łazience jest ogrzewacz na prąd . Powoli wszystko schnie. Na jednej ścianie wyłania się w końcu dekor
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 03-03-2014 o 18:50

  11. #851

    Domyślnie

    Dziewczynki odnośnie domawiania płytek to nie wiem czy wiecie ( być może tak na opakowaniu zawsze jest nadany symbol odcienia kafelków .
    Podczas dokupowania trzeba ten symbol pamiętać , bądź też mieć przy sobie kawałek opakowania z płytek .Wtedy odcień powinien być jaknajbardziej zbliżony do tego pierwotnego .
    Oby Wam się nie zdarzyło , ale warto wiedzieć

  12. #852

    Domyślnie

    Dziewczyny!!!mam płytki w korytarzu , kuchni i wiatrołapie duże , beżowe o wymiarach 63cm / 63 cm!Mam dylemat jak je układać!
    Normalnie prosto czy w karo ?????????????Help!!

  13. #853

    Domyślnie

    w karo będzie sporo odpadów... mi ogólnie płytki tak położone się nie podobają - nie mój styl... moja teściowa lubi tak hihi
    ja bym kładła normalnie prosto...

    edit
    a może z przesunięciem??? tak jak cegiełkę Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plyt.JPG
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	16,5 KB
ID:	246303 trzeba by ułożyć na kawałku i ocenić czy Ci się spodoba - ja właśnie tak kładłam teraz kwadraty ale 30x30
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 05-03-2014 o 09:41
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #854

    Domyślnie

    Niegłupie to w cegiełkę . W karo coś widzę mężowi się zaczyna podobać. Ja chyba wolałabym prosto lub tak jak ty pokazałaś. Muszę dziś sobie ułożyć tak płytki na korytarzu jak to będzie wyglądało .

    Owieczka jak Ty masz? muszę u Cb zobaczyć , bo chyba ciut podobne mamy płytki.
    Taa podobne tylko chyba w rozmiarze
    Edit:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5028.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	246324
    Ania, zapożyczyłam Twoje płytki. Mam nadzieję , że mnie nie stłuczesz na kwaśne jabłko . Tak ułożone chyba najbardziej mi się podobają .
    Jeszcze dziś rozłożę sobie tak jak Karolajna powiedziała.

    A mam już płytki te brakujące!!!

    W domu zobaczę czy te same !!
    Niby na opakowaniu te same napisy , sortownia, data produkcji i kod odcienia !
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 05-03-2014 o 15:45

  15. #855
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Hej
    U nas też będą duże płytki i też mamy dylemat. Mój Wojtek upiera się przy ułożeniu płytek w karo ale ja sie waham ponieważ będzie bardzo dużo odpadów...a co za tym idzie...wzrośnie ilość płytek oraz cena (a przecież to są drogie płytki)
    I chyba zdecydujemy że będzie zwykłe ułożenie. Chyba że zmienimy wielkość płytek(33cm) to wtedy będzie karo
    Chyba za bardzo ci nie pomogłam

    A płyteczki masz matowe czy śliśkie??

  16. #856
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Karo mi tez sie nie podoba...albo na rowno albo z lekkim przesunieciem, ale nie takim jak Karolina pokazala ze na pol, a na przesuniecie 10cm kafli
    Moj tak uklada tutaj, ale kafle nie sa kwadratowe, tylko prostokatne i ludziom bardzo sie podoba

    Owieczka z kogo mam wycisnac soki? kto ci dokucza?
    powiedz a norrrrmalnie dokopie gowniarzowi


  17. #857

    Domyślnie

    yyyyyyy ..... eeeeee.... nikomu Melisko
    miały być prosto od początku , więc tonight będzie decyzja
    Pan P.czeka na brakujące płytki i dziś miał zacząć drugą łazienkę ... Ok 18 jadę zobaczyć

  18. #858
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Nie zapomnij aparatu ze soba i sprawdz czy baterie naladowane

  19. #859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Bo jak nie to lanie na kolanie

  20. #860

    Domyślnie

    O kurde.... nie zrobiłam fotek. będzie lanie? mam nadzieje, ze nie girls!! wc prawie skończone, jeszcze tylko brakujące płytki i tyle. Jutro zaczyna drugą łazienkę

Strona 43 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony