dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 125
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 2499
  1. #861

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Karo mi tez sie nie podoba...albo na rowno albo z lekkim przesunieciem, ale nie takim jak Karolina pokazala ze na pol, a na przesuniecie 10cm kafli
    ...
    :
    rysunek poglądowy na szybko był o ile przesunąć najlepiej ustalić właśnie układając na podłodze najpierw... u mnie były kładzione w przesunięciem co rząd to inaczej bo ostatnia ścinka była pierwszą płytką nowego rzędu


    Ania lania nie będzie - JESZCZE! ale jak tylko będzie skończona to fotki MUSOWO!
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #862

    Domyślnie

    oki oki będą , będą Jeszcze fugi musimy wybrać wszędzie też .
    Wszystkie kleje mamy a Mapei , fugi też z tego będą . A póki co to szukam mebelków do łazienek i żyrandoli , kinkietów itp. Słuchajcie czy jak zrobię jedną łazienkę w stylu glamour , a drugą bardziej tradycyjną to będzie to głupio wyglądało? czy lepiej w podobnych ?

  3. #863

    Domyślnie

    myślę podobnie jak owieczka... u Ciebie będzie to takie łagodne glamur więc druga może być inna...
    poza tym ja jestem zdania że kibelek to może być nawet totalnie inna bajka od całego domu - taka niespodzianka/szok/zaskoczenie dla osób odwiedzających

    u mnie dzieciakom nie zrobię przecież glamur, tylko radosną i kolorową więc będzie inna - nie ma co się łamać

    teraz myślę nad zabudową stelaży... pomożecie?
    jak robisz u siebie?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  4. #864

    Domyślnie

    Karolina w Wc ma normalny stojący kibelek , a w łazience mam stelaż. Ja dałabym do białej jakiś fajny kryształowy kinkiet podobny , delikatny żyrandolek . Czarne będą dodatki tj. dywanik, ręcznik lub mydelniczka . Mój mąż chce bardzo lustro z kinkietem i półeczką , ponieważ nie mam żadnej pólki w WC , a le przecież i tak nic tam nie będę stawiać na niej no sama nie wiem. Jak znajdę z fajnym kinkietem to się zgodzę Podłoga miała być czarna a w dzień zamówienia płytek zmieniłam na białą i dlatego tez ten ewentualny dywanik w kolorze czarnym.
    Karolina muszę do Cb zajrzeć , o co chodzi z tym stelażem?

    Glamour to takie łagodne jak już

    Takie coś , teraz w promocji ( do WC)
    wymiary 25/25 , wysokość 30 cm - 159 zł Plafon Lancaster (Leoni)Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4025695350.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	59,0 KB
ID:	246569
    Może znajdziecie mi jakieś fajne i niedrogie lustro z kinkietem od razu i półką ,żeby pasowało?
    Przeglądam i nic mi się nie rzuca w oczy.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 06-03-2014 o 14:49

  5. #865

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    ...lustro z kinkietem i półeczką...
    na szybko: tylko ten kinkiet niebardzo glamur

    ja mam takie lustro z półką szklaną i to jest masakra czyścić - trzeba codziennie po kilka razy, bo wiecznie ślady na tym są - ale tam są myte zęby więc może dlatego tak się brudzi? dzieci chlapią też swoje, ja myję głowę w umywalce tej...


    o stelaż chodzi mi w jaki sposób będzie k-g ustawiany? jak będzie wyglądała cała zabudowa?
    już chyba (na 99%) wiem jak to zrobić, teraz myślę jak u dzieci - ale to wrzucę potem, bo muszę spadać teraz ogarniać dom, bo zaraz goście
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 06-03-2014 o 14:59
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  6. #866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    wspolczuje mycia tej poleczki przy lustrze

  7. #867

    Domyślnie

    Teraz tez mam półeczkę lustrzaną i wiem jak to jest, ale ogarniam bez problemu

    Kurde musze tem plafon mieć, tylko nie ma do niego odpowiedniego lustra z takim pasującym choć troszeczkę kinkietem... Lustro chciałam proste z fajnym kinkietem .
    Wczoraj powstała spora część jednej ściany w łazience. Ustaliliśmy wielkośc mniej więcej lustra . Będzie spore , ale przynajmniej powiększy jeszcze optycznie łazienkę. Zrobiłam fotki, ale sa kompletnie nieadekwatne do stanu faktycznego i nie dodaję . W sobotę zrobię przy dziennym świetle . Dziś kolega ma też dowieść nam fugi z Mapei . Wybraliśmy na razie do łazienek , na korytarz jeszcze mamy czas do przyszłego tygodnia. .
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 07-03-2014 o 08:51

  8. #868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Aniqa, ten plafon lancaster to już kupiłaś?

    I dlaczego kinkiet musi być połączony z lustrem? Osobno się nie da?

  9. #869

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    ...
    I dlaczego kinkiet musi być połączony z lustrem? Osobno się nie da?
    a bo:
    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    ...
    Mój mąż upiera się jak osioł przy lustrze z lampkami do WC , no już nie mam sił . A ja chciałam kinkiecik piękny Muszę popatrzeć za jakimś fajnym lustrem ewentualnie
    ...
    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    ...
    Mój mąż chce bardzo lustro z kinkietem i półeczką , ponieważ nie mam żadnej pólki w WC , a le przecież i tak nic tam nie będę stawiać na niej no sama nie wiem. Jak znajdę z fajnym kinkietem to się zgodzę
    ...


    to wszystko JEGO wina
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  10. #870
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    O boszzzz...! Co jest z nimi nie tak? Że tam gdzie nie potrzeba stają... okoniem. Leszczem. W ogóle stają

    Powiedz mu, że jak jest taki decydent to niech też poszuka i znajdzie: glamour lustro z glamour kinkietem i glamour półeczką. Ale tak nie za bardzo. I żeby wymiar sie zgadzał. I cena, żeby przystępna była... I niech nam wrzuci do akceptacji Dobrze by było, żeby przy tym nie wypadł na niedojrzałego dizajnersko

  11. #871

    Domyślnie

    hahahah dziewczyny jesteście boskie

    No więc , kinkiet nie kupiony choć cena świetna. Ale jak nie dokupię tego lustra to do niczego to nie będzie pasowało...
    Jeszcze pomyślałam o plafonie z kostek



    Płytki ułożone i nic nie zmienię .

  12. #872
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    http://www.castorama.pl/katalog-prod...m-i-polka.html - nie wiem jaka cena. Ale co innego wiem. Mi się to nie podoba Jedyna szansa dla tego typu konstruktu jak dla mnie to wymienić te kinkieciki. Da się w ogóle?

    A ja w tej sytuacji wybrałabym jak najprostsze, najbardziej neutralne lusto, a glamour ulokowałabym w innych gadżetach, bo to powyższe - no nic nie poradzę nie-podoba-mi-się

    Czyli może takie?: http://www.castorama.pl/katalog-prod...m-i-polka.html

  13. #873

  14. #874

    Domyślnie

    Dzięki , poszukam jeszcze .
    Znaleźliśmy jeszcze z mężem takie mebelki do łazienki:

    MIRANO tabaco
    Wenge przy takich kolorach płytek chyba nie będzie pasował.Za duży kontrast chyba będzie nie?
    drzwi tez są orzechowe , płytki bezowy marmur + drewnopodobne w kolorzez ciemny orzech to meble wenge chyba już za dużo co?
    My chcemy tylko umywalkę z szafką 80 cm + słupek obok i tyle.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 13-03-2014 o 12:26

  15. #875
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Izolda69
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    nad jeziorem
    Dzielnica
    lubelskie
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    jakie macie wymiary wyłazu na strych ?

  16. #876

    Domyślnie

    my mamy z FAKRO termo - wymiary chyba standardowe 120/70 lub 80 . Nie pamiętam teraz dokładnie.

  17. #877

    Domyślnie

    Dzisiaj przetestowałam nasze schody strychowe! Strome dość, ale będzie
    ( foto dla Izoldy hihi
    Wyniosłam już kilka worów z ciuchami naszej córci. Póżniej poprzekładam do pudełek.
    No i kawałek dekoru do drugiej łazienki.

    Pan P. zrobił 3 ściany .

  18. #878
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Izolda69
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    nad jeziorem
    Dzielnica
    lubelskie
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    wyłaz jak się patrzy, super
    zamontowany w przedpokoju jak widzę, u nas będzie w garderobie

    płytki śliczne

  19. #879

    Domyślnie

    ej ej - czy to jakiś inny dekor niż miał być?? czy ja się zgubiłam
    bo go nie kojarzę a śliczny!
    /tzn kolory nie moje ale sam wzorek bardzo mi się podoba/
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #880
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Schody jak dla mnie za strome
    My będziemy zimą następną planować swoje schody

    Płyteczki prze...prze..prześliczne...w wc czy łazience masz je??

    Możesz zdradzic cenę

Strona 44 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony