dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 125
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 2499
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    A ja mam odwrotny problem wchodze do sklepu z plytkami i nic mi sie nie podoba, wszystko na jedno kopyto Plytki ceramiczne nie... Wszystko na nie, wrrrr... Predzej osiwieje niz cos wybiore.
    znam to

    hello

  2. #1022

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izolda69 Zobacz post
    znalazłam śliczną łazienkę, jest troszkę mdła,... coś bym w niej zmieniła , może ciemniejsze mebelki

    Załącznik 252006

    Albo więcej białego? ładna łazieneczka


    Cytat Napisał Izolda69 Zobacz post
    do jakiej wysokości układacie płytki w łazience, do sufitu ?
    My mamy prawie do sufitu... Chociaż teraz jest moda na malowanie ścian w łazienkach.Ja wolałam praktyczniej. Ale z malowanymi ścianami tez bardzo mi się podobają

    Cytat Napisał krawczykowie Zobacz post
    Aniqa a jakie płytki na ścianach w kuchni robisz???? Bo ja mam straszny dylemat jakie pasują do białych mebli
    W kuchni dajemy lacobel, ale kolor wybierzemy na końcu , bo jeszcze nie zdecydowaliśmy ostatecznie jaki blat

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    A ja mam odwrotny problem wchodze do sklepu z plytkami i nic mi sie nie podoba, wszystko na jedno kopyto Plytki ceramiczne nie... Wszystko na nie, wrrrr... Predzej osiwieje niz cos wybiore.
    OO jak ja sobie przypomnę latanie po salonach za płytkami!!
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    znam to

    hello
    Dzień dobry !!!!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Cappuccino%203-160x120.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	8,8 KB
ID:	252070
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 31-03-2014 o 08:52

  3. #1023

    Domyślnie

    Asiazet tak mi namieszałaś ta tapetą w literki kolorowe ,że ciągle o niej myślę!!Strasznie mi się spodobała kolorystyka tego pokoju
    Ale tapeta strasznie droga!!
    120zł za rolkę



  4. #1024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Aniu to kupisz pozniej i zrobisz ta sciane jak juz kasa bedzie...
    albo kupic na zywiol... nie patrzac na cene.. pozniej i tak sie o tym zapomni ile to kosztowalo

    Jakas popoludniowa kawa?

  5. #1025

    Domyślnie

    no jak ja kawę serwuję to nikt nie chce A jak ktoś sie upomina to mnie nie ma
    Ja nie wiem....
    Moja córcia woli motylki !! tak dzis mi powiedziała ..ale mnie jeszcze korci hehe
    Ale dziś oglądałam tapety ( min. właśnie i tą w motylki ) ale,ale jakie piękne widziałam !!!!
    Kurde cuda normalnie ! Barbara Becker na rok 2016. w necie szukałam , ale zdjęcia nawet w 1/4 nie pokazują ich faktycznego wyglądu. Mają tak ciekawą fakturę ,że jestem zaskoczona .A zapytałam o te motylki i facet mówi ,że na zamówienie sa i do 14 dni trzeba czekać, bo z Niemiec ściągają !
    yyyy........więc szukam jeszcze w Internecie
    A chciałam jeszcze dodać , że w niedzielę zamówiłam okap i ma być w piatek
    .
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 01-04-2014 o 20:30

  6. #1026
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Izolda69
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    nad jeziorem
    Dzielnica
    lubelskie
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    hejka,... przed chwilą skończyłam kawę , nie wiem jak będę spać w nocy
    ale nic to

    ach tapety, teraz jest taki wybór, że można dostać zawrotu głowy, podejrzewam, że jak będę wybierać to szybko się nie zdecyduję;
    od wczoraj zastanawiam się nad sprzętem do zabudowy kuchni, i też nie wiem czy bosch czy electrolux czy może jeszcze coś innego ?
    a ceny ? w internecie porównując ze sklepem, na niektórych sprzętach jest 500 zł różnicy (taniej oczywiście)

  7. #1027

    Domyślnie

    No powiem Ci , że co sklep to co innego chwalą hehe
    Ogólnie większośc mam z Boscha. tylko lodówka nie wiem jeszcze jaka. Tak w ogóle to zaskoczona byłam tym , że lodówka pod zabudowę jest węższa niż wolnostojąca i Bosch jest dość wąski w porównaniu np Elektroluxa. Polecają Whirlpoola i Boscha właśnie .
    A tapety , kolory ścian to masakra ,Ale najwięcej nerwów miałam z płytkami !to było dopiero!
    A z cenami to prawda . chociaż w jednym sklepie facet chce mi sprzedać pralke Boscha za 1250 zł a w necie widziałam po 1280, więc różnica niezbyt duża ale widzę co biore od razu

  8. #1028
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Izolda69
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    nad jeziorem
    Dzielnica
    lubelskie
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    myślę, że kupując w mniejszych sklepach można się potargować, oni mają spore narzuty, więc mogą trochę zejść z ceny
    jak kupowaliśmy blachę na dach, to dwóch sprzedawców licytowało się z ceną

  9. #1029

    Domyślnie

    Oo właśnie z mniejszego sklepu facet powiedział , że zrobi mi dobre ceny hihi
    Ale chyba faktycznie u niego kupię agd. Ok 15 kwietnia mam się zgłosić z wykazem , bo wczesniej nie potrzebuję
    Zobaczymy

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dziewczyny, przez internet tez mozna sie targowac to nie jest powiedziane, ze taka cena i za tyle sie kupuje...

  11. #1031

    Domyślnie

    z kolorami pokoju i tapetami to jeszcze nie jest tak źle jak się zastanowić... jak Ci się opatrzy to za kilka lat zmienisz niewielkim kosztem... a płytki to raczej na całe życie się kładzie - no chyba że ktoś jest taki jak moja psiapsióła która co 2 lata robi generalny! remont łazienki... zrywane są wszystkie płytki i od nowa: raz wanna, raz prysznic - co chwila inaczej.... malowanie w pokojach robi co rok-dwa wariatka uwielbia remontować
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #1032

    Domyślnie

    Proszę się częstować!!!!!!
    Mel Ty też !

    No kurde strasznie mnie wzięła ta tapeta w literki , ale córa woli motylki .
    Karolina remont co 2 lata?! OMG!!
    A targowac się przez internet to nawet nie próbowałam .Trzeba spróbować !

  13. #1033

    Domyślnie

    no to siup kawusię w dziób hehhe
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #1034

    Domyślnie

    siup, siup

  15. #1035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Kafle na całe życie to też raczej nie Po 15 latach to już inna epoka, czyli Karolina jeszcze ze 2 - 3 x w życiu zdążysz kafle kłaść

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Proszę się częstować!!!!!!
    Mel Ty też !

    No kurde strasznie mnie wzięła ta tapeta w literki , ale córa woli motylki .
    Karolina remont co 2 lata?! OMG!!
    A targowac się przez internet to nawet nie próbowałam .Trzeba spróbować !

    O rety! alez mi milo

    Aniu czy ty wiesz dlaczego corka nie chce literek? ja ci powiem... bo literki to ona musi sie uczyc.. juz sie opatrzyly jej... daj dziecku te motylki i nie zmuszaj do patrzenia na literki niech ma troche dziecinstwa

    dzien dobry

    w takim razie ide po swoja druga
    ja dzisiaj znowu z dwojka w domu.. ehh z tymi chorobskami

  17. #1037

    Domyślnie

    Od tak częstych remontów to chyba bym szybko osiwiała.Nie wyobrażam sobie co kilka lat sprzątać ten kurz, pył itp. Tym bardziej w parterówce , żeby nie wiem jak zatkać folią toi i tak wszędzie się wciśnie pył. brrrr podziwiam ...



    Mel tak sobie pomyślałam ,że literki takie bardziej nastolatkowe są i jest w nich limonkowy kolor, a mi s ię strasznie spodobał dywan limonkowy w tej aranżacji

  18. #1038

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Kafle na całe życie to też raczej nie Po 15 latach to już inna epoka, czyli Karolina jeszcze ze 2 - 3 x w życiu zdążysz kafle kłaść
    no racja źle się wyraziłam - chodziło o to że to na dłużej raczej... i to wymienić to już rozpierducha na maxa, a tapetka to pyk myk i juz nowa
    za 20 lat wymieniać kafelki będą już pewnie dzieciaki jak im dom zostawimy, albo ktoś komu się dom sprzeda...
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  19. #1039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Dziewczyno - brzmisz jakbyś za 20 lat się powoli już składała. Wtedy to Ty będziesz w sile wieku. 17 lat przed emeryturą


  20. #1040

    Domyślnie

    no no - zwłaszcza o tej emeryturze

    a Ty sądzisz że za 20 lat (no około) będziesz w tym domu jeszcze mieszkać?
    nie zastanawiam się zbytnio co będzie za tyle lat, ale zakładam że jak dzieciaki będą zakładać swoje rodziny to może któraś zostanie sobie w tym domu jak będzie chciała... a my albo pójdziemy do bloku albo postawimy mały domek na starość... albo się sprzeda, bo sami we dwoje w takiej chacie to ja nie widzę sensu...
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


Strona 52 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony