dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 125
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 2499
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Karolina...a ja widze sens... wnuki beda was odwiedzac jak podrosna...zawsze to taka fajna ucieczka przed rodzicami...dziadkowie pozwalaja na wiecej niz oni
    nie wierze, ze ktores z dzieci bedzie chcialo mieszkac z rodzicami

  2. #1042

    Domyślnie

    Melcia ale ja napisałam, ze może któraś zostanie w tym domu a my się wyprowadzimy niech sobie mieszkają sami...
    wg mnie za dużo pokoi tu dla dwóch osób - wolę mniejszy domek postawić i mieć tam jeden pokój extra na wnuki - mój chrzestny tak sobie właśnie postawił teraz (lat 50+) i popieram ten pomysł... a w mieszkaniu został dzieciak sobie


    osobiście - mimo ścin teraz - nie widzę wiele złego w mieszkaniu z rodzicami... ale muszą być spełnione podstawowe warunki!!
    1. osobne wejście
    2. osobne łazienki!!!!!!!!!
    3. osobne kuchnie

    czyli np rodzice na dole, dzieci na górze (albo dom bliźniak) - wg mnie żaden problem... a jak się rodzą wnuki to baja sprawa mieć dziadków u boku, którzy popilnują - ja to bardzo doceniam teraz mieszkając z rodzicami...

    ja bym mogła ze swoimi rodzicami mieszkać jakbyśmy mieli przynajmniej kibel jeszcze jeden! bo często ciężko się dostać
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ja jestem sama na drugim koncu swiata
    bedac w PL korzystam z okazji tesknoty dziadkow za dziecmi i zostawiam je z nimi, a ja z moim wybywamy na budowe..
    niestety z tesciowa nie dalabym rady mieszkac wspolnie bo bym robila jako ich gosposia od wszystkiego...nawet uzupelniania lodowki
    mialam okzje pomieszkania przez 2 tygodnie... tygodniowo szlo mi 700zl na nas.. a mialam 1 dziecko!
    powiedzialam basta! nie bede sponsorem
    u rodzicow moich jest zupelnie inaczej..pomoc we wszystkim, ale wspolne mieszkanie....jakos mi nie lezy... chyba, zeby oddzielne jeszcze ogrzewanie zrobic... i faktycznie kuchnie... wtedy jest ok..

  4. #1044

    Domyślnie

    Ja też nie wierzę , że moje dziecko lub kiedyś dzieci będą chciały mieszkać z nami .
    No chyba ,że czasy się zmienią i dalej będzie się budować duże wielopokoleniowe domy!
    JA mieszkam z teściami i w sumie nie mam co narzekać , bo się dogadujemy , zawsze ugotowane ( co z resztą też nie obyło się bez echa z jej strony ) i dziecko mam z kim zostawić w razie czego, ale jednak wg mnie każda rodzina powinna być " na swoim". Każdy ma swój własny pogląd na pewne sprawy , swój sposób wychowania dziecka itp. Komuś coś nie pasuje to idziesz do swojego domu i masz to wszystko gdzieś, a przynajmniej nie mieszkasz w takiej atmosferze . Bo wystarczy ,że ktoś inny się kłóci a Ty musisz to słuchać i Twoje dzieci też.
    Więc jak najprędzej na swoje zaraz po ślubie haha
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 02-04-2014 o 10:42

  5. #1045

    Domyślnie

    Girls jeszcze dodaję nowe tapetki do sypialni


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6ed23141-7e5d-4d7c-a9cb-689bb00b2d50_i-rasch-z-brokatem-glamour-2014-tapeta-404418.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	252456 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pic81275375015.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	5,8 KB
ID:	252457

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pic425312251246.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	6,2 KB
ID:	252458 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeta-scienna-na-flizelinie-z-brokatem-404647-glamour2014-rasch1.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	9,4 KB
ID:	252459

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tapeta-scienna-na-flizelinie-z-brokatem-404647-glamour2014-rasch.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	10,9 KB
ID:	252460
    Zaczęły mi się podobać te z brokatem

    Glamour
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 02-04-2014 o 10:41

  6. #1046
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    O kurcze...ale się rozpisały kobietki
    To nie mam co liczyc na to że będę u Ciebie na ścianie podziwiać tapete w motylki

    Co do mieszkania z teściami nigdy nie próbowałam i nie zamierzam próbować....
    Zgadzam się że każde małżeństwo powinno mieszkać osobno bez rodziców(teściów) ...rozumiem pomóc przy dziecku i wgl...ale jakby miałby mi się ktoś do małżeństwa wtrącać albo do sposobu wychowywania dzieci to wrr

    Pisałaś z tydzień temu że sadziłaś tuje...możesz przypomnąc co ile cm je sadziłaś żeby uzyskać płot z tui? I ile od granicy?

  7. #1047

    Domyślnie

    Nie , nie Mari w motylki właśnie wybrana
    Tak chce córcia Mi się podoba inna , ale to nie będzie mój pokój przecież , więc małą ma głos
    A co myślisz o tych do sypialni?

  8. #1048
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Na ten temat się nie wypowiadam....to nie mój gust...wgl nie lubie pokoi z tapetami...
    Jak bym miała się już zdecydowac to chyba ta ostatnia ale nie doradzam...
    Motylki górą....

  9. #1049
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jo-aska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Posty
    501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Mari zazdroszczę etapu , i wykończeniówki, mimo że można się na tym etapie samemu wykończyć ja do tej pory miałam zasadę decyduję kupuję i dalej nie myślę czy można było lepiej ... na refleksje i zmiany przyjdzie czas jak juz zamieszkamy, bo to nieuniknione że zmiany się wtedy wprowadza, ale teraz ...byle do przodu
    DZIENNIK JO-AŚKI-NASZ Z94
    KOMENTUJEMY W DZIENNIKU

  10. #1050

    Domyślnie

    Aniqa
    dzięki ja też miałam taką zasadę , tylko w grudniu szybko kupowałam a montowanie było dopiero teraz i już mi się odpodobało co nieco Ale i tak ładnie wyszło hihi

  11. #1051

    Domyślnie

    podobną do tej 1 tapety mam w pokoju teraz na całej ścianie - wygląda bardzo ładnie (ten pokój urządzała sobie moja siorka jak w nim mieszkała zanim my go przejęliśmy ) dwie ściany są pomalowane na taką czekoladę i białe meble

    ja osobiście lubię wyraźniejsze wzory i podoba mi się ostatnia ale też nie wiem jak to by było na całej ścianie
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #1052
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Poważnie się zrobiło. ..Ja nie "spuentuje" bo mam niewielkie doświadczenie ale z domu wyprowadzilam się zaraz po maturze i wiem, że z rodzicami(tym bardziej treściami )mieszkać bym nie mogla.
    U mnie było tak samo...skończyłam szkołe i wyprowadziłam sie do miasta z obecnym Mężem

    Aniu tapetę zamierzasz dać na całej ścianie czy tylko na jakiejś części ściany?

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie


    tez po maturze wyjechalam do DE najpierw po 2 latach wrocilam, bo wesele, ciaza, dziecko... i jak mloda skonczyla 3miesiace wyjechalam z moim do NO
    W wakacje nie mamy opcji pomieszkania samemu, mimo ze mamy swoj dom, ale mieszkaja tam tesciowie wiec jak mam juz wybierac to wole u moich mieszkac niz z tamta

    Co do tapet do pokoju...matko jedyna! wiecej nie znalazlas??

  14. #1054

    Domyślnie

    o kurka, to tylko ja tu taka nieświatowa... nawet jak studiowałam to mieszkałam z rodzicami i dojeżdżałam codziennie pociągami prawie 2h w jedną stronę...

    odstaję od Was ale możemy się dalej kolegować, czy już nie?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  15. #1055

    Domyślnie

    Karlajn of cours ,że możemy a nawet musimy!!ja też nieświatowa!! haha relax

    Dziewczynki kochane ,
    tapeta w sypialni będzie tylko i wyłącznie za łóżkiem
    Ania dodam , że te wszystkie tapety mają delikatny brokat i w zależności jak pada światło to się pięknie mieni
    Niestety malowanie przesunęło się na kolejny tydzień, no ale " co się odwlecze to nie uciecze " jak to mawiają
    Do pokoju wolnego- komputerowego czy też gabinetu wybrałam taki oto kolor !!!!!!
    zaszalałam ! Zielony działa uspokajająco przy pracy z komputerem , nie? haha Córcia powiedziałą ,że te kolory są bardzo "żywe" i jej się też podobają
    Dulux- Zielone wzgórze lub Ryżowe pola
    ( chwilowo nie mogę dodać zdjęć ) potem uzupełnię .
    W ten weekend zamawiam juz tapety i wybieram ostatecznie kolory do domu .

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Zielone wzgorze

    ryzowe pola

    noo to poszalejesz z kolorami

    mialam taka oczojebna zielen w swoim pokoju jak do szkoly sredniej chodzilam
    mi sie podobalo... a czy dzialalo jakos na mnie? taaa z bylym narzeczonym igraszkowalam sobie

  17. #1057

    Domyślnie

    hahahaha ;P
    Mel kolor na pewno zielony, może inny jakiś zasugerujesz?

    I jeszcze poprosze o pomoc!!!!!!!!
    Do tej pierwszej tapety jjaki kolor dobrać ścian????
    Myślałam jakiś stonowany w kolorach wrzosu czy coś ?
    Co o tym myślicie?

    Ps Mel to ja może do sypialni sobi9e taki oczojebny pierdykne!!!!!!! coooo????

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    zrob biel.... jezeli ze sciana tapeta z brokacikiem poszalejesz to biel...

    albo...pozniej polukam... bede w domu okolo godz 14 na luzie wiec teraz musze zmykac do szpitala ..

    do pozniej

  19. #1059

    Domyślnie

    Ania pisałam Ci jak ja mam - pokażę może coś Ci to rozjaśni
    na jednej ścianie jest tapeta a ściana obok i na przeciw jest pomalowana na taką czekoladę - kiepsko widać kolor kurka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokoj.JPG
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	252916
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #1060

    Domyślnie

    No tak tylko ten brokat delikatny! JA myślałam jakiś ciemniejszy na jednej ścianie dać tzn ogólnie to chciałam jakiś fiolet czy coś .
    Karoplina dzięki za fotkę , ale faktycznie wygląda to na śliwkęBieli nie brałam pod uwagę. Mogę zmienić też jeszcze tapetę..

Strona 53 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony