dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 86 z 125
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.720 z 2499
  1. #1701

    Domyślnie

    cześć !
    dziewczynki przestawiłam się bez trudu !!

    Mieszka się suuuuper Krzatam się jakbym mieszkala nie wiem ile

    Serducho skacze za każdym razem jak wchodzę do domku


    Mari jeszcze nie mamy parapetów , ale właśnie się zastanwimy jakie wybrać.. ?

  2. #1702

    Domyślnie

    ja mam z blachy zewnętrzne parapety - kolor taki jak dach
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  3. #1703
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    my mamy tytan cynk... tez pod kolor okien i dachu

    Aniu super wiesci, od lat

  4. #1704

    Domyślnie

    Dziewczyny tak sie zadomowilam , ze tylko gotuje piore i ...... o zgrozo .....................piekę !!!!!!!!!!!
    Dżizas!

    Caly ten tydz jestem w domku i nie mam czasu na nic! haha

    Teraz przymierzamy się do kostki i niestety ekipa miała byc za tydzień a okazalo się w tym tyg ,że bedą za 3 !!!!!!!!!!!

    no kurde !!! ale tych wlasnie chcemy , bo widzielismy jak pracują a poza tym kto mi tak szybko przyjdzie teraz/?


    ehhh

    Musimy przełknąć tę gorzką wiadomośc , ale mamy czas na zastanowienie się nad poważnym dylematem !!

    Otóż :
    kostka miała byc tylko wokół domu -tj. odbojówka + chodnik do furtki+taras + wejście . ( ok . 70 m2)
    Cały wjazd od ulicy do garażu (to jakieś 50 metrów !) miał być z krawężników + kamień . ( ok 150 m2)

    Teraz zastanawiamy się czy może też wjazdu nie zrobić z kostki , ale to już jest ogromny wydatek w tej chwili i po prostu zostaniemy na 0 zł .
    A jeszcze musimy jakoś poprawić ogrodzenie z przodu + wiadomo zima za niedługo i opłaty za ogrzewanie dojdą.

    Tak sie zastanawiamy , czy zrobic kostke wszedzie czy za kilka lat po prostu sie dokończy?

    Ale teraz kamien tez wyjdzie kilka tysięcy i w sumie za kilka lat kostka dalej następne kilkanascie tysi.
    Ale kamień stanowiłby już dolną warstwę i tylko poszłaby podsypka cementowa i kostka. Wiec mniej kasy.


    Sami juz nie wiemy czy zrobic to teraz i zostac z niczym? czy po trochę i jezszce coś innego za t kasę zrobimy?

    HELP !

    poradzcie cos

  5. #1705

    Domyślnie

    Hej

    Skoro kamień się nie zmarnuje, to zrobiłaym tylko kostkę wokół domu, a dojazd tymczasowy. Zawsze znajdą się jakieś ważniejsze sprawy, niż podjazd, który jak by nie było będzie przejezdny, tylko niedokończony

    Znam ten ból cenowy - od bramy wjazdowej do garażu mam 75 m! ale nie mogę tego podzielić na etapy, bo niestety wszystko jest ze sobą połączone, a podjazd przecina drogę wyjścia z budynku. Idź kup ładne duperelki, a kostka jak kocha, to poczeka

  6. #1706
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    cześć !
    dziewczynki przestawiłam się bez trudu !!

    Mieszka się suuuuper Krzatam się jakbym mieszkala nie wiem ile

    Serducho skacze za każdym razem jak wchodzę do domku


    Mari jeszcze nie mamy parapetów , ale właśnie się zastanwimy jakie wybrać.. ?
    Witam ,gratuluję przeprowadzki i łatwego zaklimatyzowania się w nowej przestrzeniJeśli chodzi o parapety to ja mam z blachy ,tylko tej grubszej.Są bardzo sztywne, w kolorze okien- orzechowe.Bardzo jestem zadowolona Pozdrawiam cieplutko

  7. #1707
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Tak sobie myślę, że kamyczkowy podjazd może się okazać całkiem praktyczny i ładny jeśli będzie prawidłowo wykonany - spięty krawężnikami i ubity, żeby te kamyczki nie wyskakiwały za każdym razem. Jeśli jest taka opcja brana pod uwagę to chyba podobnie jak dziewczyny skorzystałabym z niej Mam chyba sąsiadów co mają kamyczki docelowo. Nie wiem na ile nie jest to uciążliwe, ale wyglądowo to całkiem spoko, może się przejdę i zrobię cichociemne fotki

  8. #1708
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    p.s. my mamy grys przed bramą - od bramy do ulicy. Tylko błąd, że nie zrobiliśmy od razu krawężników, bo się brzydko z trawą łączy, ale ogólnie to jest całkiem spoko

    I fotki z netu:











    Wg mnie wygląda bardzo schludnie i nowocześnie
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 05-09-2014 o 15:02

  9. #1709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Asia dobrze prawi... my u siebie tez w planach mamy jakis tluczen, ubic go, zagescic i niech sobie przez jakis czas bedzie, dopoty nie nazbieramy na konkrety
    oczywiscie bedzie maly problemik-slady po butach w domu ale nie bedzie wpadania w bloto... lepsze to niz blotecko w progu

  10. #1710

    Domyślnie

    nic mądrego już ja nie napiszę

    u nas też jest masa kostki do położenia ok 200metrów to sam podjazd pod garaże + chodnik od futrki i dookoła domu na metr gdzieś... o zgrozo!
    na pewno nie będzie tego przed zamieszkaniem, bo nie ma na to kasiorki

    na Waszym miejscu bym zrobiła właśnie tą opcję tańszą która się potem przyda i tam pod kostkę, więc nie będzie to potem do rozebrania i wywalenia... albo jak prawią dziewczyny zostawić te kamyczki na zawsze - choć do mnie to nie przemawia osobiście

  11. #1711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    albo jak prawią dziewczyny zostawić te kamyczki na zawsze - choć do mnie to nie przemawia osobiście
    ja tego nie napisalam, ze na zawsze...
    na jakis czas az beda gotowi na zalozenie kostki

  12. #1712
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Aniqa powiem z własnego doświadczenia. Ja bym się zdecydowała na położenie kostki tam gdzie planowaliście a podjazd przygotowała pod ułożenie kostki w przyszłości. My robiliśmy od razu całość ale po jakimś czasie ubzdurało mi się dołożenie dodatkowych m2 (nie posłuchałam męża aby od razu zrobić dodatkową ścieżkę) i od nowa był syf - ziemia z korytowania, tłuczeń itd. Ja bym nie chciała dwa razy przechodzić przez takie roboty ziemne

  13. #1713

    Domyślnie

    Dziewczyny dzięki za porady , widzę że każdy za kamieniem.
    Chyba faktycznie tak zrobimy ....

    Ciągnie mnie , żeby zrobić już raz a dobrze , ale późniejszy brak kasy mnie przeraża.
    Dojdą jeszcze wyższe rachunki za gaz co miesiąc (ogrzewanie ).

    Ps a wiecie , że stan licznika wysyłam sms em do Gazowni, bo miałam do wyboru sms albo gadka przez tel z jakąś gadającą pocztą ?????
    co to nie wymyślą hehe
    Nie zgodziłam się na prognozy i sama podaję licznik co miesiąc.

  14. #1714
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Nie zgodziłam się na prognozy i sama podaję licznik co miesiąc.
    ja tez tak mam i sobie bardzo chwalę

  15. #1715
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    ...
    Nie zgodziłam się na prognozy i sama podaję licznik co miesiąc.
    Słusznie Z prądem też tak zrób

  16. #1716
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Aniu, u nas jest jeszcze opcja internet oprocz sms'a
    mowie o pradzie

  17. #1717

    Domyślnie

    Oo a nie wiedziałam że w prądzie tez tak jest.W Pge chyba nie?

  18. #1718
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    yyy mialam na mysli NO

    nie wiem jak w PL..nie zerkalam

  19. #1719
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ja jestem w tauronie i można

  20. #1720

    Domyślnie

    no z tego co się dziś dowiedziałam to w PGE Obrót S.A. tego nie ma.
    No ale cieszę się ,że i tak zminiłam .

Strona 86 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony