Na początek witam wszystkich użytkowników forum Jestem nowym użytkownikiem i chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych. Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego podpinam się tutaj bo w sumie kwestia ta sama. Mianowicie, kupujemy z żoną mieszkanie( poniżej wklejam rzut) i nie mamy pomysłu jak je urządzić. Najbardziej chodzi o to, że salon jest połączony z aneksem kuchennym i szukamy jakieś rozwiązania, żeby ładnie je wykończyć. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, w mieszkaniu wszystkie instalacje, na ścianach tynki maszynowe. Mamy taki pomysł, żeby kuchnię odgrodzić takim murkiem z blatem, który pokryty by był kamieniem elewacyjnym. Natomiast nie mamy pomysłu jak dalej wszystko rozplanować. W chwili obecnej nie mamy dziecka, jednak planujemy je także jeden z pokoi byłby dla dziecka (w przyszłości), jeden sypialnia. W salonie chcielibyśmy zrobić sobie także taki mały eko-kominek. Kolejną kwestią jest szafa pod zabudowę, Nie wiem gdzie można by ją było "zmieścić". Dlatego za wszystkie sugestie, porady i informacje z góry dziękuję.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.JPG
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	31,5 KB
ID:	145345