dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 66
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaro_785

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    ceny sa bardzo przystepne, oczywiscie w ramach pierwotnego rynku nieruchomosci, warto sie zainteresowac, szukalem, porownywalem, Park Chopian wypadl dla mnie najkorzystniej

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RED64

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał nie_zapominajka Zobacz post
    ja też teraz szukam jakiegoś mieszkania w Katowicach, bażantów super, ale nie za bardzo na moje możliwości finansowe :/ a ten Park Chopina to jak cenowo wygląda? bo oczywiście deweloper nie pofatygował się, ze by umieścić na stronce cenę :/
    bazantow jest dla krezusow, lepiej poszukac osiedla tanszego, ale rownie ladnego, wspomniany park chopina do takich wlasnie nalezy, nie mieszkam tam, budowalem dom, ale jesli mialbym wybierac, to pewnie wzialbym powaznie pod uwage te bloki

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moguet

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    osiedle bardzo rozbudowane, choc nie tak jak debowe tarasy, ale moze to i lepiej, calkiem przyjemne

  4. #24

    Domyślnie

    Czytałam, że fajne bloki mają powstać przy ulicy Tysiąclecia , wieżowiec będzie miał 17 pięter i 149 mieszkań, kolejny też coś 11 pięter

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Emma8

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    dla nadal poszukujących, w katowicach na ul. bażantów 47 powstaje nowe osiedle "murapol bażantów". już na przelomie roku gotowe będą 4 budynki 4-kondygnacyjne, a niedawno rozpoczela sie sprzedaż piątego budynku, ktory ma być apartamentowcem. tu link dla zainteresowanych: http://www.murapol.pl/katowice/murapol-bazantow

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panna89

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    3

    Domyślnie Wybieram Park Chopina

    Cytat Napisał RED64 Zobacz post
    bazantow jest dla krezusow, lepiej poszukac osiedla tanszego, ale rownie ladnego, wspomniany park chopina do takich wlasnie nalezy, nie mieszkam tam, budowalem dom, ale jesli mialbym wybierac, to pewnie wzialbym powaznie pod uwage te bloki
    Ja tez widziałam to osiedle. Fajnie wykończone, wygląda nowocześnie i cenowo też bez zarzutu. Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na rynku pierwotnym ale ceny Katowic są dla mnie stanowczo za wysokie i chyba zdecyduje się na to osiedle, bo lokalizacja jest dobra (żadnych korków!), do Silesii jechałam 10 min.

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szuka mieszkania

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    1

    Domyślnie

    Co myślicie o deweloperze dmt progress, który buduje osiedle villanova i zielone katowice? Jakieś opinie? Chcę kupić u nich mieszkanie na inwestycji zielone katowice. Chce skorzystać z programu rządowego i tego programu który oni mają budujemy dla młodych. Cena w Katowicach 3500 zł za metr kwadratowy robi wrażenie, a inwestycja jeszcze większe, przynajmniej na wizualizacji... Zobaczymy jak będzie, chociaż ta vilanova jest wybudowana na wysokim poziomie i szczegóły dużo dają. Jeśli ktoś już kupił to napiszcie, bo się zastanawiam jak przebiega współpraca.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Roweras

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-081
    Posty
    4

    Domyślnie

    park chopina jest naprawdę fajny, http://mieszkaniedlamlodych.pl/artyk...su-budowa-roku
    bardzo porządnie to buduja mysle że cegły się nie posypią po 3 latach, i tynki rownież widzielem też grafitowe osiedle też jest w bardzo dobrej cenie, http://www.grafitowe-zabrze.pl/

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Roweras

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-081
    Posty
    4

    Domyślnie

    sdf

  10. #30

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez hpr ; 16-06-2015 o 11:14

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kicia77

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam ofertę murapolu. Mają wydaje mi się bardzo atrakcyjną ofertę mieszkań w Apartamentowcu.
    i ceny w okolicach 4500 w budynku z garażami i windą.
    http://www.murapol.pl/katowice/murapol-bazantow

    warto się zainteresować

    Biuziaki

  12. #32

    Domyślnie

    Odwiedziłam wiele osiedli na śląsku zanim kupiłam mieszkanie,,,i nawet kilka w samych Katowicach, ale w końcu znalazłam na internecie ofertę z Mysłowic Park Chopina i muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie widziałam tak pięknego osiedla. Kupiłam tam mieszkanie i niedługo się wprowadzam. Miałam okazję poznać dewelopera i naprawdę wszystko można z nim załatwic.Obsługa także świetna, nie mogę się doczekać aż w końcu zamieszkam tam na stałe.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    wątek z reklamami jednopostowców?
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panna89

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja też w końcu zdecydowałam się na mieszkanie w Parku Chopina.
    Piękne osiedle, ładne mieszkanie i przystępne ceny do standardów.
    Szczerze polecam!

  15. #35

    Domyślnie

    mi sie spodpobało mieszkanie w Gliwicach na Pocztowej , które jest inwestycją Trojana. okolica dosc spokojna, co jest dla mnie istotne bo mam małe dziecko i spacerowanie z nim po chodnikach ruchliwych ulic na pewno nie byłoby fajne

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Na Śląsku, gdzie przez ostatnie 25 lat ubyło 20% ludności, ktoś jeszcze buduje nowe mieszkania ?
    Ciekawe - po co, dlatego pewnie tak tu rozpaczliwie spamują

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal83

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jest jeszcze jedna ciekawa inwestycja przy Siemianowickiej za Parkiem Śląskim, tylko jak podam linka to nie wiem czy mnie Pan Admin nie zbanuję.
    Myślę, że dla poszukujących mieszkań w Katowicach to może być całkiem dobra opcja. Chodzi mi o Villa Capri. Oferty jeszcze nie sprawdzałem, przejeźdżając widziałem tylko baner i budynek, wiecie coś więcej na temat tej inwestycji bo lokalizacja niezła.

  18. #38

    Domyślnie

    A co myślicie o Cyprysach w Katowicach http://www.cyprysoweosiedle.pl/ ? Lokalizacja jest super, okolica też, ale pewnie jak na ta okolicę ceny absurdalne będą?

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panna89

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja coś słyszałam, że na Parku Chopin ma być III etap i to całkiem sporo mają jeszcze tych mieszkań wybudować. Sama tutaj mieszkam więc jak najbardziej moge polecić .

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dom100.eu

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Pyskowice
    Kod pocztowy
    44-120
    Posty
    1

    Domyślnie Nowe Domy okolice Gliwic - Oś. Pyskowice

    Nowa Inwestycja - Nowe Domy - Wysoki standard wykończenia !
    (wykończenie wewnątrz oraz na zewnątrz)


    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niepublikowaną do tej pory ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Pyskowicach .

    W ofercie domy o powierzchni użytkowej 86m2 oraz 99m2.

    Parter domu składa się z salonu z otwartą kuchnią, łazienki, wc oraz wiatrołapu , piętro to 3-4 pokoje, duży balkony z dwoma niezależnymi wejściami oraz przestronna łazienka. Poddasze nieużytkowe mogące służyć za dodatkową powierzchnie magazynową. Każdy dom ma zapewniony duży ogród , przed domem znajdują się miejsce parkingowe, ogrodzona działka.

    W ofercie również domy wolnostojące w Jaśkowicach.

    Zapraszamy do kontaktu:
    512-408-409
    www.dom100.eu

    Biuro sprzedaży dewelopera:
    Pyskowice ul. Hutnicza 2/3

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony