dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 37
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 721
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Gutek to najsłodszy pies jakiego widziałam I jakie ma oczy...
    Wyanno odważnie wybraliście ten marmur- jest piękny i dostojny, ale dla mnie tylko u kogoś
    Co racja to racja, że nie jest to łatwy kamień w utrzymaniu i użytkowaniu... A może zamiast marmuru wybierz granit?
    Ten marmur wpadł w oko mojemu mężowi w Leroy Merlin. Tam ukrywają to pod jakąś inną nazwą. Zaczęłam szukać i dowiedziałam się, co to za cudo Szczerze mówiąc trochę sceptycznie byłam nastawiona, bo ja tam widziałam biały gres. Ale w sumie zdążyłam się nawet oswoić z myślą, że brązowy marmur będzie inaprawdę zaczął mi się podobać.... a tu taki klops. A granity mi się nie podobają żadne. Nie na podłogę. Ech....... A za komplementy Gucio dziękuje i się nadstawia do głaskania. Mówiąc szczerze, to zawsze mnie rozbroi widok takiej uśmiechniętej mordy. Uśmiech samojedka
    Ostatnio edytowane przez wyanna ; 23-11-2012 o 08:52

  2. #22

    Domyślnie

    Coś Wam pokażę: mam zdjęcia ze środka mojego mieszkania i zdjęcia identycznego w układzie mieszkania, które znalazłam jakiś czas temu na domiporcie w dziale do wynajęcia. Nie mogę zacytować źródła, bo ogłoszenie zostało zdjęte ale w razie czego proszę o info, to zdjęcia zdejmę.
    Do rzeczy.
    Moje mieszkanie:



    oraz bardzo podobne ujęcia z mieszkania do wynajęcia:



    Nie podoba mi się, że podłoga tak wyraźnie się dzieli na część drewnianą w takim kolorze, jak my chcemy, i jasny gres. Szlag by to trafił. Koncepcja do kosza. Drugą moją zmorą jest skrzynka wentylacji mechanicznej, w rogu lewym kuchni cudzej i mojego miejsca na kuchnię. Chcę tam wysoką zabudowę, a przez tę skrzyneczkę z wysokiej zabudowy nici. Muszę to jakoś obejść.
    I widok na drzwi. Są w ciemnym fornirze. Też muszę brać to pod uwagę wybierając "coś" na podłogę w korytarzu.

  3. #23

    Domyślnie

    Trochę się martwiłam, że może mnie ktoś oskarży o używanie cudzych zdjęć, a tu nikt nie zagląda nawet
    Wybraliśmy podłogę w przedpokoju i łazience. Będzie Tubądzin z kolekcji Zienia Sant Marti
    Do obejrzenia tutaj:
    http://www.tubadzin.pl/pl/kolekcje/k...91/Sant_Marti/
    Nie umiem wklejać linków jako tekst, więc będzie na razie tak.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Ja tam czekam na plany kuchni
    Strasznie jestem ciekawa, co w końcu wydumałaś.

    Płytki ładne.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Ja tam czekam na plany kuchni
    Strasznie jestem ciekawa, co w końcu wydumałaś.

    Płytki ładne.
    Dziękować w imieniu płytek. Kuchnię pokażę, jak w końcu opracujemy ją do końca. I podpiszemy umowę. Rany, tyle rzeczy na głowie........

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Ty chcesz, żeby mnie skręciło
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  7. #27

    Domyślnie

    Hej

    sorka że nie zaglądałam ale jakoś tak ogarnąć sie nie mogę ostatnio. Ale już jestem

    Na temat podłogi, desek i itp sie nie wypowiem bo nawet nie wiem o co chodzi z tym suszeniem. I w ogóle to ja sie już zgubiłam. To na podłoga będzie w kolorach bursztynowych czy taka jasna ? No i poka poka tą próbną deskę bom ciekawa. Ja bardzo lubie jesion. U siebie też chciałam ale cena...

    Też mi sie nie podoba jak jest duża różnica między podłogami w mieszkaniu. Ale ja mam jakieś spaczenie na tym puncie bo najchętniej to bym nawet w kiblu płytek nie dawała. A ta kuchnia co pokazałaś to fajna. I układ identycznie jak u mnie! I teraz kuźwa żałuję że nie zdecydowałam się na piekarnik w słupku. Proszę mi takich zdjęć nie pokazywać

    Wybieranie podłogi pod kolor drzwi wejściowych to la mnie osobiście już lekka paranoja. Rozumiem drzwi wew ale wejściowe? Zawsze je można przemalować jako moja sąsiadka z góry

    A te płytki Tubądzina to które dokładnie bo ja tam ciemne widzę i jasne.

    Napisz coś więcej o kuchni. Jakieś inspiracje pokaż. Weź mi przypomnij jakie kolorki mają być?

    A wasze mieszkanko ładne. Wygląda na bardzo słoneczne
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #28

    Domyślnie

    Jestem zniechęcona tematem mieszkania.
    Dzisiaj mieliśmy drugi odbiór techniczny. Drugi, bo podczas pierwszego znaleźliśmy trochę rzeczy do poprawy. Dostaliśmy pocztą pismo od developera zapraszające do drugiego odbioru. Zadzwoniliśmy, czy da się inny termin. Nie dało się. To znaczy dało się, ale po 7 grudnia. Poszliśmy. Developer praktycznie nic nie poprawił. Nie wymienili okna, nie dorobili dopływu i odpływu do prysznica, nie zrobili 90% rzeczy z listy do poprawy.


    Mieszkania nie udało się odebrać.
    Znowu.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu,

    Mnie pomagały inspiracje, wizki, plany.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Aniu,

    Mnie pomagały inspiracje, wizki, plany.
    Dzięki....

    Postanowiłam przejrzeć swoje inspiracje kuchenne.
    Na pierwszy ogień coś, co muszę koniecznie wykonawcy pokazać:

    Dokładnie chodzi mi o ten dodatkowy panel z włącznikami. Ja potrzebuję kontaktów

  11. #31

    Domyślnie

    Trochę kuchni:
    z werandy:


    Kuchnia efilo: tutaj podoba się nam obudowa wysokiej zabudowy. Podobnie będziemy musieli zrobić, chociaż początkowo chciałam zabudowę pod sam sufit. Efi, jak chcesz, to usunę Tę piękną kuchnię można obejrzeć w "Zdjęciowej zbieraninie" efilo.


    I jeszcze inspiracja z wątku Domi:


    Kuchnia ernestomeda.es - kolorystycznie. W ogóle pięęęęęękne kuchnie http://www.ernestomeda.es/elektra?source=menu
    Ostatnio edytowane przez wyanna ; 28-11-2012 o 21:16

  12. #32

    Domyślnie

    Chcieliśmy od początku zabudowę po sam sufit - brak kurzu, brak kłopotu, ściana zlicowana maksymalnie, wtapiająca się w otoczenie - po prostu sposób, aby uniknąć ciężkiego kloca. Miało być tak (zdjęcie z apartamentu Alicii Keys w Soho) więcej choćby tutaj: http://loveisspeed.blogspot.com/2012...penthouse.html

    Ale przez wentylację, której nie możemy schować będzie raczej tak: (zdjęcie ze strony tecon.pl, tu więcej zdjęć tej kuchni http://www.tecon.pl/pl/r/Mala-kuchnia-z-wyspa)

    ale podobają mi się też takie rozwiązania: listwa przysufitowa, jak u każdego Amerykanina , swoją drogą podłoga taka sama jak u mnie, podoba mi się zestawienie kolorystyczne





  13. #33

    Domyślnie

    Zachwyciła mnie również ta kuchnia:
    http://www.duid.pl/#/pl/interiors/ap...lanowie?id=328
    Niestety, mimo prób skontaktowania się z projektantami, nie udało mi się uzyskać od nich jakiejkolwiek odpowiedzi. Trochę szkoda, bo byłam zdecydowana na współpracę z nimi. A teraz niech się gonią. O!
    Szczególnie zachwyciło mnie to zdjęcie - chciałabym mieć tak wykończony półwysep...

  14. #34

    Domyślnie

    Tu wizka kilku fajnych rzeczy: podłoga w moim kolorze, bezuchwytowa zabudowa... jakoś tak czysto Tylko ja mam jakieś 100m2 mniej

    Ostatnio edytowane przez wyanna ; 28-11-2012 o 21:45

  15. #35
    Ostatnio edytowane przez wyanna ; 28-11-2012 o 21:52

  16. #36

    Domyślnie

    Ania u nas też z odbiorem nie było tak różowo. Pierwszy termin był o 2 tyg później niż planowano. Przy odbiorze też wyszło nam kilka niedoróbek. Całe szczęście że tata M. załatwił nam fachowca przy odbiorze bo my ciemne masy to byśmy wzięli co nam dają. Z tego co mi opowiadał M. (bo mnie przy odbiorze nie było) to ten nasz fachowiec się ostro wykłócał z kierownikiem bo ten ściemę walił że wszystko ok. Ale tamtej się znał więc to nie przeszło. Poza tym teściu mimochodem wspomniał że jest radcą prawnym....Poprawili co mieli poprawić ale to chyba dzięki ostremu podejściu. Inaczej nie można. Oczywiście na 2 odbiór też musieliśmy trochę poczekać. Taki już urok że w Polsce developer jest jak święta krowa nic mu nie można zrobić.
    Bądźcie cierpliwi. Lepiej teraz poczekać troszkę niż potem żałować że się odpuściło albo czegoś nie dopatrzyło. A z developerem to ostro. Przejrzyj umowę czy jest coś tam na temat opóźnienia w odbiorze. Jakieś konsekwencje czy coś. Nie odpuszczać chamowi!

    Inspiracje faaaaajne! Ale Ci powiem żebyś się nie wysilała z kuchnią. Po m-cu przestanie Ci sie podobać Każdy tak ma Ja to po każdej wizycie na muratorze, freshome i home-designing mam doła i wielką ochotę rozwalić całą kuchnie i łazienke i zrobić od nowa.

    p.s. te kontakty to sprytne. Sama by takie chciała bo nie cierpię ich na widoku. Ale następnym razem
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Ania u nas też z odbiorem nie było tak różowo. Pierwszy termin był o 2 tyg później niż planowano. Przy odbiorze też wyszło nam kilka niedoróbek. Całe szczęście że tata M. załatwił nam fachowca przy odbiorze bo my ciemne masy to byśmy wzięli co nam dają.
    U nas jest inaczej. Po ierwsze, mamy fantastycznego fachowca, forumowego wingmana, który wypunktował takie rzeczy, że szok Przypomina mi się np. rysa POD parapetem Developer jest w miarę solidny, mieszkanie dobrze zrobione. Problem w tym, że oddanie miało być w kwietniu a zależy im na jak najszybszym, żeby w tym roku zaliczyć tę inwestycję w poczet zysków. No i się trochę nie zgrywają z generalnym. Developer ciśnie, generalny się nie wyrabia Ot, taka zagwozdka. Ale nie tylko my jesteśmy w tej sytuacji. Z drugiej strony, na upartego można było i odebrać to, co dostaliśmy. Oprócz minimalnych rys na oknie reszta jest do przeżycia i pewnie nie miałabym świadomości, że jest tam jakaś muka. Ale pan Grzegorz wypatrzył. Ze swojej strony baaaaaaaaaaaardzo go polecam, jeśli chodzi o odbiór. A przy tym jest fajnym facetem, z którym się przyjemnie rozmawia.

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Inspiracje faaaaajne! Ale Ci powiem żebyś się nie wysilała z kuchnią. Po m-cu przestanie Ci sie podobać Każdy tak ma Ja to po każdej wizycie na muratorze, freshome i home-designing mam doła i wielką ochotę rozwalić całą kuchnie i łazienke i zrobić od nowa.
    Wiem, wiem. Ale nasze wnętrze będzie wypadkową moich zachcianek, zachcianek M i wymagań Gucia Nikomu do końca podobać się nie będzie...

  18. #38

    Domyślnie

    Mały update. Byliśmy dzisiaj na Bartyckiej, żeby obejrzeć sobie te płytki Zienia. Niestety, na żywo nie są takie ładne, mają niefajną fakturę. No i chyba tak naprawdę będą za duże dla nas. Łazienka jest wąska i może się okazać, że uroda tej podłogi gdzieś się zgubi, bo będą same ścinki. Postawiliśmy na takie same w wyglądzie (ale nie fakturze) vivesy alaska

  19. #39

    Domyślnie

    mamy też mały problem ze sprzętem kuchennym. Po wczorajszych poszukiwaniach byłam baaaaaaaardzo przekonana do tego



    Niestety, dzisiejsza wyprawa do MM trochę poddała pod wątpliwość tę decyzję. Czy przez tę szybkę w ogóle widać potrawę? Napisałam do gorenje. Się okaże, czy ktokolwiek przejmie się moim pytaniem.

  20. #40

    Domyślnie

    Chyba mamy też płytki ścienne do łazienki. Będzie to Saloni Diagon bianco i negro.



    Wypłytkować chcemy tylko strefę mokrą, czyli ściany prysznica i okalające wannę.

Strona 2 z 37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony