dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 37
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 721
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał wyanna Zobacz post
    mamy też mały problem ze sprzętem kuchennym. Po wczorajszych poszukiwaniach byłam baaaaaaaardzo przekonana do tego



    Niestety, dzisiejsza wyprawa do MM trochę poddała pod wątpliwość tę decyzję. Czy przez tę szybkę w ogóle widać potrawę? Napisałam do gorenje. Się okaże, czy ktokolwiek przejmie się moim pytaniem.
    Witaj Wyanno, taki piekarnik ma Aneta S, moze zajzyj do niej, ma swoj watek w galerii.

  2. #42

    Domyślnie

    Witam się u Ciebie
    Inspirację są cudowne, w sprawie marmuru nie doradzę, radziłabym Ci jednak ze względu na pieska zrobić w przedpokoju gres/kafle drewnopodobne-nie będzie różnicy kolorystycznej z salonem.
    Co do sprzętu-myślę, ze będzie widać potrawy, bo to jest szkło. Ja zastanowiłabym się nad Gorenje z innego powodu. Będziesz miała różnicę kolorystyczną z frontami szafek w zależności od oświetlenia- kuchenka ma szarawy lub zielonkawy odcień. Ponadto w kilku sklepach powiedziano mi, że jest to awaryjny model. Nie wiem czy dokładnie o ten model chodziło, czy o całą markę Gorenje

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał E & co. Zobacz post
    Witaj Wyanno, taki piekarnik ma Aneta S, moze zajzyj do niej, ma swoj watek w galerii.
    Witam w moich skromnych progach! Dzięki za podpowiedź, zaraz podpytam Anetkę

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    Witam się u Ciebie
    Inspirację są cudowne, w sprawie marmuru nie doradzę, radziłabym Ci jednak ze względu na pieska zrobić w przedpokoju gres/kafle drewnopodobne-nie będzie różnicy kolorystycznej z salonem.
    Pies i moja wielka niechęć do bycia perfekcyjną panią domu wygrywają. Będzie zwykły gres


    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    Co do sprzętu-myślę, ze będzie widać potrawy, bo to jest szkło. Ja zastanowiłabym się nad Gorenje z innego powodu. Będziesz miała różnicę kolorystyczną z frontami szafek w zależności od oświetlenia- kuchenka ma szarawy lub zielonkawy odcień. Ponadto w kilku sklepach powiedziano mi, że jest to awaryjny model. Nie wiem czy dokładnie o ten model chodziło, czy o całą markę Gorenje
    No właśnie, im bardziej drążę, tym gorsze opinie o gorenje, a w szczególności o linii ora ito. No nic, najwyżej będziemy mieć czarną plamę z agd w białej zabudowie.
    A tak w ogóle, to witam Natalio!

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aniu, zarówno Alaska, jak i Saloni Diagon bardzo mi się podobają.
    Do mnie nie pasują, ale zachwycają u innych.
    Będzie pięknie!

    Odnośnie piekarnika, to Simplicity też ma wersję biała Tylko pytanie jak biały jest ten biały? I jak bardzo musisz mieć zgrane odcienie?
    Wrzucę Ci później fotkę zrobioną podczas pieczenia. Widać środek piekarnika.

    O awaryjności Gorenje nic nie powiem, bo lodówka działa bez zarzutu, a piekarnik używamy od niedawna. Ale, nigdy też nie ukrywałam, że kupione ze względu na wygląd
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  6. #46

    Domyślnie

    Narendil, wiem, że simplicity ma wersję białą, nawet sobie macałam ją. Tylko nie ma mikrofali, a ja mam jeden sprzęt nad drugim... Muszę poczekać, aż się Anetka S. odezwie w sprawie ora ito. Widzisz, z tego, co wymacałam w mediamarkcie, Twoja linia ma na środku przezroczyste szkło z kropkami, ora ito natomiast ma coś w stylu frontu w lacobelu. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić podglądania potraw.


    Płytki dziękują za pochwały. Marzeniem męża jest łazienka glamurowata, moim tak średnio, bo boję się, że po miesiącu mi się opatrzy. Wszystko wyjdzie w praniu.

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    witam się i ja

    Po pierwsze muszę napisać o Gustawie- absolutna psia piękność
    Po drugie- płyteczki - mniam - piękne
    Po trzecie- będę częstym gościem - bo zapowiadają się piękne wnętrza

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że u Anetki czytałam, że nic nie widać. I chyba mirela też ma ten piekarnik.

    Obiecana fotka. Nie wiem, czy się przyda, bo jest tak jak mówisz. Mój piekarnik ma normalną szybę z kropkami.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02122012635.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	55,5 KB
ID:	152156
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  9. #49

    Domyślnie

    To ja się wypowiem na temat piekarnika bo sama taki baardzo chciałam mieć. Z tego co wyczytałam w necie to niestety nic nie widać w czasie pieczenia ;/ już jak w media oglądałam ten piekarnik to ta szyba mi się taka podejrzana wydała.
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    To ja się wypowiem na temat piekarnika bo sama taki baardzo chciałam mieć. Z tego co wyczytałam w necie to niestety nic nie widać w czasie pieczenia ;/ już jak w media oglądałam ten piekarnik to ta szyba mi się taka podejrzana wydała.
    Dostałam odpowiedź od przedstawiciela handlowego gorenje polska:
    "W białej linii Ora-Ito ze względu na specyfikę designu, podgląd przygotowywanej potrawy jest nieco ograniczony w porównaniu do innych modeli gdzie przednia szyba w centralnej części jest przezroczysta. Podczas pracy piekarnika działa wewnętrzne oświetlenie, które w pewnym stopniu umożliwia podgląd."
    dla mnie to brzmi: nie ma takiej opcji

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał wyanna Zobacz post
    Dostałam odpowiedź od przedstawiciela handlowego gorenje polska:
    "W białej linii Ora-Ito ze względu na specyfikę designu, podgląd przygotowywanej potrawy jest nieco ograniczony w porównaniu do innych modeli gdzie przednia szyba w centralnej części jest przezroczysta. Podczas pracy piekarnika działa wewnętrzne oświetlenie, które w pewnym stopniu umożliwia podgląd."
    dla mnie to brzmi: nie ma takiej opcji
    Jak widać język polski jest bardzo elastyczny
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Jak widać język polski jest bardzo elastyczny

    Zgrabnie to ujęłaś!
    A tak w ogóle, mrówko wybacz to faux pas, witam Cię u nas!
    Ostatnio edytowane przez wyanna ; 15-12-2012 o 11:49

  13. #53

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    a koniecznie chcesz biały?
    Nie, nie musi być biały. Może być Siemens
    A tak serio to odpuszczamy białe piekarniki. Nie to nie. Będzie w czerni (do blatu) albo w inoxie (do niczego).


    Jutro trzeci odbiór. 3majcie kciuki.
    Ostatnio edytowane przez wyanna ; 05-12-2012 o 22:29

  15. #55

    Domyślnie

    A jeszcze muszę jedną rzecz Wam powiedzieć. Poprosiłam przedstawiciela Finishparkietu o próbkę deski klejonej wykończonej w półmacie - jesion thermo. Dzisiaj pojechałam tam, po odbiór, mając w głowie wyobrażenie słowa próbka jako coś nie większe niż pół klepki i szerokie na dwie, które czasem niektórzy wypożyczają.
    .
    .
    .
    ..
    Dostałam dechę. Taką na oko 1,20m. Targałam ją 25km po mieście, chociaż faktyczna trasa była trochę dłuższa(trochę kluczyłam po sklepach), byłam na kolacji w restauracji (!!) i u kosmetyczki (!!) z dechą.
    Czułam się jak Johnny z kreskówki Ed, Edd i Eddy.


    Miny przechodniów - wymowne. Sprzedawców z Nespresso, Skoku na sok i H&M - bezcenne.

  16. #56

    Domyślnie

    Developer-my 3-0.
    Mieszkanie nieodebrane po raz trzeci. Przedstawiciel developera tłumaczy się, że wykonawca poinformował, że wszystko wymienili. Pojęcie słowa "wszystko" jest dosyć szerokie, jak widać. Porysowane szyby nie kwalifikują się do tej kategorii.

    Developer zaproponował, żebyśmy odebrali z uwagami, zapłacili ostatnią ratę, a oni nam to poprawią. Tjaaaaaaa.... widząc, jak teraz garną się do zakończenia poprawek ciężko mi uwierzyć, że po zapłacie reszty jeszcze bardziej będzie im zalezeć na mojej satysfakcji......

  17. #57

    Domyślnie

    no to ^%$^%$,
    ja odpuściłam, po 1,5 miesiącach "poprawek" developer oddał mieszkanie w stanie pierwotnym

    jak zapłacisz nie zrobią NIC

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    no to ^%$^%$,
    ja odpuściłam, po 1,5 miesiącach "poprawek" developer oddał mieszkanie w stanie pierwotnym

    jak zapłacisz nie zrobią NIC
    A no właśnie. A tak w ogóle, Natalio, czy przy odbiorze mierzyli przy Tobie powierzchnię? Bo mamy wrażenie, że nas trochę kantują. Dostaliśmy pomiary "po tynkach" niby zrobione, tylko że okazało się, że nei nasze mieszkanie mierzyli, bo nie ma tam zmian lokatorskich uwzględnionych.
    Ech no ech.
    Klucze jak dobrze pójdzie dostaniemy pod choinkę.

  19. #59

    Domyślnie

    No co za @#*&%^%.!!!! weź tego cholernego developera postrasz prawnikiem albo że do gazety pójdziesz opowiedzieć co się wyprawia. Może pomoże
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  20. #60

    Domyślnie

    Nie było mnie tydzień. Tyle zajęło mi przetrawienie tej potwarzy, jaką jest czwarty odbiór. I dzisiaj odebraliśmy mieszkanie! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii! teraz tylko rachu ciachu bank wypuszcza kaskę, developer wysprzęga się z kluczy, pilotów, kodów i wszystkiego, co jeszcze tam mają i wchodzimy z demolką!!!!!!!!

    Po pierwsze, sprawdzamy, czy da się hydraulikę przenieść
    Po drugie, ryjemy ściany i przenosimy elektrykę
    Po trzecie, maskujemy rury od klimy jakąś tam roletką czy innym KG

    A potem świętujemy sylwestra, bo nic więcej w tym roku nie ma szans zrobić. Ale dobre i to

Strona 3 z 37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony