dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4911

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    tak żauważyłem ale po czasie "cholera co się dzieje" no jakos tak powiedziałem. Odezwała się również redakcja z opisem jakiej pomocy potrzebujemy.

    Ciuszki rozmiar 98 nie muszą być nowe, byleby dziur na kolanach nie miały, pampersy tak nigdy dość, córcie noszą +4, coś do pielęgnacji cialka dziewczyn bo księzniczki wrażliwe i jakąś zabawkę dla dzieciaczków (dla Krzysia też) nie nowe, ale takie, które wam zbywają, a ja będę mógł dzieciom pod choinkę położyć. Tak żeby miały co rozpakować.
    dziękuję dziękuję i dziękuję wszystkim z calego serca. Zaraz żonka mnie wywali z komputera bo ona taka w emocjach.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Zaraz żonka mnie wywali z komputera bo ona taka w emocjach.
    posadź ją przy kompie i niech do nas pisze, pisze,pisze....a złe emocje opadną...my się postaramy prawda ???

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Chogata 80

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    66-547
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam się Panie Mirku
    Dla waszych dziewczyn postanowilam się zalogować na forum.Wasza historia bardzo mnie poruszyła ,już od paru dni myslę jakby tutaj pomóc Wam.Sama mam 3 latkę w domu .Jednak jej ubranka na bieżąco oddaję potrzebującym i w tej chwili nie mam na zbyciu ale postaram się cos uzbierać.Piszę posta bo mam zabawki na zbyciu i chicałabym oddać je Waszym córkom.Mieszkam w ZG.Poz

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    posadź ją przy kompie i niech do nas pisze, pisze,pisze....a złe emocje opadną...my się postaramy prawda ???
    Malka, nie moze byc innaczej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony