dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 230 z 246
Pokaż wyniki od 4.581 do 4.600 z 4911
  1. #4581
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Wszystkim życzymy Wesołych Świąt

  2. #4582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Super fotki, taka radość Dzieci, że warto było! Dzięki za fotorelację.

  3. #4583
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia! Kochani! Szczęśliwego Nowego Roku dla Was! Aby był lepszy od poprzedniego, aby było w nim dużo dużo zdrowia i dobrych wieści!!

  4. #4584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mirku, patrz! Świecznik jest przepiękny! Przez cały rok będę trzymać go jako ozdobę na naszym stole!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04707.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	38,0 KB
ID:	341665
    Spokojnego, lepszego, weselszego.., wspaniałego Nowego Roku Wam życzę!

  5. #4585
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Zanim nasze kochane księżniczki poszły do przedszkola mieliśmy mnóstwo pytań i obaw. Czy zostaną zaakceptowane przez dzieci, dorosłych. Czy nie będzie spotykała ich przykrość z powodu swojej odmienności itd. Tymczasem według mnie wyszło nie tyle fajnie co cudownie. Ktoś powie co to za słowo i co ono ma właściwie oznaczać. Otóż odpowiedzą będą poniższe zdjęcia
    URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/4825615/img?privateKey=034351ea139dde949818e1d55738900e][/URL]















    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 05-01-2016 o 12:28

  6. #4586
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No nareszcie udaje się coś napisać. Niestety nasz Internet dość mocno ostatnio szwankuje.
    Bardzo ważna wiadomość jako uzupełnienie poprzedniego wpisu. Powyższe zdjęcia przedstawią Jasełka z naszego gminnego przedszkola. W czasie tych Jasełek prowadzona była sprzedaż ozdób choinkowych. Najczęściej były to ozdoby wykonane przez dzielnych przedszkolaków, ale nie zabrakło też ozdób wykonanych w domach specjalnie na ten cel, akcję. Wielkie ogromne podziękowania dla wszystkich przedszkolaków, rodziców oraz całego Gminnego przedszkola w Jerzmanowej. Jednak na specjalne podziękowania zasługują Pani Teresa oraz Pani Dorota. One to wpadły na ten fajny pomysł i nie pozwoliły nam rodzicom na jakąkolwiek pracę. Byłem, zobaczyłem to ogromne zaangażowanie wszystkich bez wyjątku i zwyczajnie się popłakałem. Bo tylu otwartych serc, tyle serdeczności nas spotkało. W takich chwilach człowiek podnosi dumnie głowę i wie, że wygra tą walkę z chorobą dziewczynek. Dziękujemy.

  7. #4587
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    W ostatnim czasie doszła do nas przepiękna kartka od Tomka i Majki. Dziękujemy i również życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2016.

  8. #4588
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Nasza kochana Karolinka. Duża pannica, dzielny przedszkolak.

  9. #4589
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Czasem jest taki czas, aby wspomnieć, powiedzieć napisać o małych dzielnych bohaterach.
    U mnie takim dzielnym już nie małym rycerzykiem jest syn Krzyś. A zresztą co będę pisał. Zwyczajnie wam pokażę:





  10. #4590
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dziś dotarł do nas prezent dla Krzysia od inż. św. Mikołaja Muratora.
    Krzyś zdecydował, że kubeczek to już teraz wykorzysta a koszulkę schowa na później bo trochę duża.
    W imieniu dzielnego rycerzyka składam podziękowania dla Mikołaja i jego pomocników.

  11. #4591
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dziś jeden z ważniejszych wpisów. Początek Nowego Roku to czas pozyskiwania 1 %. Dla nas rodziców dwójki niepełnosprawnych córeczek to czas ciężkiej pracy. Córeczek, które poruszają się na wózkach, czworakują, wymagają ciągłego leczenia, kontrolnych badań itd. Bowiem im więcej zbierzemy pieniedzy tym więcej będziemy mogli dać dzieciom. Niestety, ale te wszystkie instytucje pomocowe nie rozpieszczają nas, a czasami wręcz odmawiają pomocy z powodu braków środków. Czasem mnie korci, aby wszystkie te pisma odmowne umieścić w stosownym miejscu. Jednak martwi mnie to że mogę bardziej zaszkodzić i sobie i dzieciom.
    Ponownie zwracam się do wszystkich z prośbą o pomoc w przekazywaniu, pozyskiwaniu, rozpowszechnianiu informacji w sprawie przekazania 1 % na rzecz naszych dzielnych księżniczek.
    Jednocześnie dziękuję wszystkim za każdą pomoc jaką do tej pory nam ofiarowaliście. Musicie mi uwierzyć, ale Dobro Powraca

  12. #4592
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Mirku, wzruszyłam się patrząc na zdjęcia które zamieściłeś! to cudownie ze dziewczynki maja tyle radości z bycia przedszkolaczkami!! ogromnie trzymam za Was wszystkich kciuki! jesteście wyjątkową, cudowna rodzina!! Ucałowania dla Księżniczek i Krzysia :*

  13. #4593
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Fajne Jasełka
    Masz dobrze, że mieszkasz w odpowiednim miejscu. Z tego, co piszesz, to wasza gmina jest przyjazna, i przedszkole przyjazne. Uwierz, wcale to nie jest regułą w naszym społeczeństwie i państwie.
    Rozumiem, że dziewczyny, przy całej biedzie z narządem ruchu rozwijają się normalnie. A co z botoksem? Dało coś to?

  14. #4594
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Kendro wysłanie dziewczynek do przedszkola to był najlepszy pomysł jaki można było w ogóle wymyśleć. Cała trójka to dzielne przedszkolaki
    w tej chwili przygotowują się do dnia babci i dziadka. żebyś słyszała te powtarzane wierszyki. wieczorne wybieranie ciuszków w czym jutro pójdziemy. Wybieranie zabawki na dzień piątkowy - zabawkowy. Normalnie sok jak poważne są to rozmowy. Zawarte przyjaźnie itd.

  15. #4595
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Ewo jeśli chodzi o przedszkole czy gminę to dużo nad tym pracowaliśmy. Mieliśmy łatwiej bo ludzie zwyczajnie nas znają i wiedzieli że nie odpuścimy. To forum, a właściwie ludzie z tego forum nauczyli mnie determinacji i pokory. Jak nie drzwiami to oknem. Powolutku krok po kroczku do celu. Jednak nigdy nie byliśmy roszczeniowi na zasadzie nam się należy. Skąd o tym wiem, no właśnie od ludzi, którzy nas znają, z nami rozmawiają i nie mogą się na dziwić że przy tak dwójce chorych dzieci uśmiechamy się, jesteśmy życzliwi, otwarci i pomagamy też innym. To w zasadzie poskutkowało - chyba
    Jednak wypielęgnowaliśmy w sobie myśl, że zawsze trzeba też pamiętać o innych. Pomimo naszej trudnej sytuacji z pokorą rozglądamy się czy ktoś nie potrzebuje naszej pomocy i nasza trudna sytuacja wcale nas nie zwalnia z tego obowiązku.

    Jeśli chodzi o botoks to szykujemy się na następny - już w styczniu. Czy coś ostatnie podanie pomogło? Ciężko oceniać ale według naszej oceny coś się trochę ruszyło. Myślę, że po tym podaniu będę mógł coś więcej powiedzieć. Umysłowo wszystko idzie dobrze. Nawet rzekłbym za dobrze Dziewczyny maja już swoje potrzeby. Na zajęciach z logopedą plotkują (tak to nazywa Karolinka) No bo przecież tatusiu ja mówię wyraźnie Dzielne są. Nad całością czuwa rycerzyk Krzyś.

  16. #4596
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Że pracowaliście to ja wiem ale na moim osiedlu to sobie można pracować. Jedno hasło na wszystko jest- nie ma pieniędzy...Nie ważne. Czekam na wieści pobotoksowe .

  17. #4597
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Ewo i tutaj tak jest. Ja na przykład czekałem 5 miesięcy żeby Fundacja, która jest przy moim zakładzie pracy przyznała 1000 zł na obie dziewczynki. Odwołałem się napisałem kolejne pisma, łaziłem i nie wiele to dało. Powiedziałem sobie nie dam się i już. Będę namolny, będę łaził i nie odpuszczę. Będę walczył o zdrowie moich dzieci choćby nie wiem co. Czasem jest ciężko i ma człowiek ma dość. Pomarudzi postęka i ponarzeka. Potem wstaje i "o nie, nie tak łatwo mnie się pozbędą". Nie chodzi tu o moje ambicje itd. ale o godne życie moich dzieci.

  18. #4598
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Aż buzia się śmieje, jak się patrzy na przedszkolaczki
    A Krzysiowi należą się uściski za to, że jest idealnym starszym bratem i w dodatku super pomocnikiem!

    A Rodzice? Cóż - podziwiam, podziwiam, podziwiam!!!

    Muuuusi być dobrze, nie ma wyjścia!

  19. #4599
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Nie ma co podziwiać. Takich rodziców jak my jest wielu. Nawet tu w naszej społeczności. No różnimy się tym, że u nas jest dwoje chorych dzieci, czyli dwa razy więcej kłopotów. Nie mniej dziękuję za słowa otuchy i uznania. One są nam też potrzebne jak każdemu człowiekowi.
    W ostatnim czasie dopadło mnie paskudne przeziębienie. Oczywiście ja dzielny tama siam się wylece Koniec koniców w czwartek wylądowałem u lekarza. Jako że już trochę mnie zna to na mój widok kiwa głową i wita słowami "oj Mirku, Mirku..." Jeszcze trochę to byś już w ogóle nie mówił. Koniec końców dostałem antybiotyk i wytyczne na leżenie w łóżeczku No i sami widzicie prawie leżę Nawet będę miał czas na uzupełnienie bloga dziewczynek, bo tam to jest dopiero kurzu i pajęczyn.

  20. #4600
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dzisiaj, że tak modnie powiem mam wiadomość petardę. Otóż znalazła się nasza zagubiona statuetka, którą chcieliśmy wręczyć na spotkaniu Forum we wrześniu. Pani, która ją znalazła jakiś czas temu odszukała dziewczynki w internecie i napisała nam co i gdzie. Z racji naszych przeróżnych obowiązków nie sprawdzałem skrzynki, w której to była tak dobra i radosna wiadomość. Dziś rozmawiałem telefonicznie z Panią Martą (wielki mój szacunek, za to że się w ogóle chciało) i Pani Marta postara się nam ją jakoś przekazać. najważniejsze, że jest Kupa radości

Strona 230 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony