dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 236 z 246
Pokaż wyniki od 4.701 do 4.720 z 4911
  1. #4701
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ale już coś wiadomo że jest szansa że może da się to leczyć, dalej trzymam mocno żeby się udało

  2. #4702
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    agata39

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    530

    Domyślnie

    Trzymam kciuki aby jak najszybiej podjeli leczenie.
    Usciski dla calej rodzinki.
    Bedzie dobrze

  3. #4703
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Miras, i ja trzymam kciuki z całej mocy i z całego serce. Teraz musi być dobrze!
    Ściskam Was mocno!

  4. #4704

    Domyślnie

    Cześć!

    Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość - to zawsze jakiś krok do przodu
    Przesyłam pozdrowienia dla WSPANIAŁEGO taty! Ciepło się robi na sercu, gdy z taką miłością piszesz o dziewczynkach!
    "dziwny jest ten świat..."

  5. #4705
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Miras, wybieracie się na spotkanie 8-ego października do W-wy?

  6. #4706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mirek czy coś już wiadomo w sprawie diagnozy Dziewczynek? I jak tam Krzysio w szkole?

  7. #4707
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie


    Mieszamy by wszystko było dobrze! Ściskam Was mocno!! :*

  8. #4708
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No to tak. Krzyś to już prawdziwy pierwszoklasista
    Tatus jest dumny Radzi sobie jak na razie świetnie i mocno przeżywa każdy dzień szkoły.
    Dziewczynki to już starsze przedszkolaki. dają radę, choć Pani Dyrektor zmieniła im osobę do indywidualnej opieki.
    Karolinka ma troszkę problemów z brzuszkiem. Troszkę narzeka, że ją brzuszek boli i czasem ma problemy z potrzebami fizjologicznymi. Zrobiliśmy podstawowe badania i niby wszystko jest w porządku. Być może wewnętrznie przeżywa zmianę Pani w przedszkolu.
    Z prowadzonych badań nic więcej nie wiemy i zwyczajnie mamy czekać. Według pani profesor wszystko powinno wyjaśnić się do końca tego roku.
    \Czy jedziemy do Warszawy? Przykro nam i troszkę smutno ale nie. Zwyczajnie nas na to nie stać, a taki wyjazd dla nas to duży wydatek. Bądź co bądź jest to 500 km w jedną stronę. Potrzebny byłby jakiś nocleg itd. No chyba, że wygram w totka

  9. #4709
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No to tak. Krzyś to już prawdziwy pierwszoklasista
    Tatuś jest dumny jak na razie radzi sobie świetnie i mocno przeżywa każdy dzień szkoły.
    Dziewczynki to już starsze przedszkolaki. Dają radę, choć Pani Dyrektor zmieniła im osobę do indywidualnej opieki.
    Karolinka ma troszkę problemów z brzuszkiem. Troszkę narzeka, że ją brzuszek boli i czasem ma problemy z potrzebami fizjologicznymi. Zrobiliśmy podstawowe badania i niby wszystko jest w porządku. Być może wewnętrznie przeżywa zmianę Pani w przedszkolu.
    Z prowadzonych badań genetycznych nic więcej nie wiemy i zwyczajnie czekamy. Według pani profesor wszystko powinno wyjaśnić się do końca tego roku.
    Czy jedziemy do Warszawy? Przykro nam i troszkę smutno ale nie. Zwyczajnie nas na to nie stać, a taki wyjazd dla nas to duży wydatek. Bądź co bądź jest to 500 km w jedną stronę. Potrzebny byłby jakiś nocleg itd. No chyba, że wygram w totka

  10. #4710
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Miras, proszę koszty przeliczyć wyjazdu z hotelem i co tam jeszcze i napisz tutaj. Złożymy się i przyjedziecie! Prawda Dziewczyny?!

  11. #4711
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Żelko naprawdę miłe to ale co to to nie. Obecnie i tak przeliczamy każdą wydana złotówkę bo koszty niemiłosierne. Najpóźniej w kwietniu (jak się uda to wcześniej) dziewczynki mają ustalona operację nóżek u profesora Napiątka z Poznania. Niestety operacja jest 100% płatna i dla jednej córeczki to prawie 10 tys. zł. W naszym przypadku to już 20 tys. zł Czasem nam się wydaje, że możemy już spokojnie odetchnąć bo na subkoncie dziewczynek jest tzw. bezpieczna kwota i nagle ciach prach. Opłata za to za tamto i lipa. No ale jak to mawia kat do skazańca "głowa do góry i jakoś to będzie".
    Operacja będzie polegała na likwidacji przykurczy i poprawieniu motoryki. Jeśli ktoś zna profesora to pewnie potwierdzi że facet wie co robi.

  12. #4712
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Chętnie się dorzucę do Waszego wyjazdu jeżeli się zdecydujecie !

  13. #4713
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mirku, Mama Frania całkiem nie dawno zaproponowała by zrobić dla Dziewczynek aukcję. Jakoś przed wakacjami to było. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o planowanej operacji Dziewczynek. Pewnie, po spotkaniu Muratora wrócimy do tematu i coś się zorganizuje, jeno Ludzi trzeba tutaj do Waszego wątka ściągnąć, aby poparcie było widoczne dla każdego uczestnika no i by było go jak najwięcej.
    p.s. A gdzie się podział craver?

  14. #4714
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    no nie powiem ale troszkę mnie zazdrość ściska na myśl Spotkania Forumowiczów. Mam tylko jedną prośbę do was. Wspomnijcie o nas na Spotkaniu i jakby znowu ktoś wylicytował jaką nalewkę to małe zdrówko na naszą dzielną rodzinkę.

    U nas szkoła i przedszkole rozkręciły się na dobre. Krzysia już niedługo czeka poważne pierwsze wydarzenie Pasowanie
    Dziewczynki po zmianie Pani opiekującej zaczynają dawać czadu. Bądź co bądź to już poważne przedszkolaki co to już rok maja za sobą.

    Jeśli chodzi o aukcje i propozycję opisaną przez Żlekę to lepiej niech się inni wypowiedzą. Zgadzam się że nasze potrzeby są duże bo i podwójne. Jednak też należy popatrzeć czy wokół nie ma innych potrzebujących i większością zdecydować co i dla kogo robić.

  15. #4715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Mirek, nie ma tajemnicy lekarskiej przed pacjentem. Ale może być niewiedza. Jeżeli to mutacja, której nikt nie opisał, to jest jeden problem - może być, że mutacja mutacją a choroba chorobą. Rozumiesz? Mutacje mamy różne w sobie, ale nie muszą odpowiadać za konkretne objawy. Myślę, że nad tym pracują i jak coś wyjdzie, to dopiero powiedzą.
    Co do aukcji- popieram, można świąteczną zrobić.
    Co do operacji- pewien jesteś? Bo opinie są różne, czasem blizny po operacji dają jeszcze większe przykurcze. Zawsze warto pytać o powikłania i skutki odległe.

  16. #4716
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Jestem za licytacją oczywiście Mirku buziaki przesyłam dla ksieżniczek i Krzysia!!

  17. #4717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Rodzinko Mirka, choć Was na spotkaniu nie było, to jednak byliście w naszych sercach obecny. Wszyscy Was wspominali! Dużo zdrowia i wszystkiego dobrego dla Was!

  18. #4718
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    no nie powiem ale troszkę mnie zazdrość ściska na myśl Spotkania Forumowiczów. Mam tylko jedną prośbę do was. Wspomnijcie o nas na Spotkaniu i jakby znowu ktoś wylicytował jaką nalewkę to małe zdrówko na naszą dzielną rodzinkę. .
    Mirku, wspominaliśmy Was bardzo ciepło i pozdrawiali serdecznie.

    Nie było licytacji , nie było naleweczki ...

  19. #4719
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    kolko rozancowe wspominalo i zalowalismy ze was nie bylo moze za rok powodzenia zycze i wspominam te pyszne czekoladki, ktore dziewczyny rozdawaly na poprzednim zlocie

  20. #4720
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dziękujemy za wspomnienie o naszej rodzince na Spotkaniu i tak jak piszecie może za rok.
    Z bieżących spraw to oprócz drobnych przeziębień całej trójki nic się nie dzieje. Dziewczyny chodzą do przedszkola i robią się coraz bardziej przekorne. natomiast Krzyś to bardzo dzielny pierwszoklasista W ostatni piątek miał pasowanie i dał wzorowy występ artystyczny.
    My z Edytką nadal czekamy na jakieś wieści w sprawie choroby i rozpoznania. Nadal nie wiele wiemy i to czekanie zwyczajnie troszkę męczy. Ale o wiele bardziej boje się zawodu. Choć jestem dobrej myśli to jednak obawy przy tak długim czekaniu zawsze się pojawią.

    Czy jestem pewien operacji? EZS no nie, na pewno nie. Nie wiem czy to jest dobry czas i czy trzeba. Zwyczajnie nie znam się na tym i słucham się lekarzy. Skoro dwóch mówi że trzeba to wydaje się logicznym że trzeba. Ale zaręczam Cię EZS że pewien nie jestem. Tylko że moja niepewność czy wątpliwość nie zawsze są słuszne. Gdyby tak było nie wziąłbym kredytu we frankach Pomijam fakt, że bank i tak mi innego by nie dał.

    Sprawa prowadzenia naszych córeczek nie jest łatwa i może być tyle rozwiązań ile ludzi. Dziś robimy mały remoncik, no dobra przesadziłem malujemy pokój dla Krzysia i z duszą na ramieniu wyczekujemy wyników, wiadomości. Dlaczego? Bo to wszystko trudne jest. Pokoje u góry stoją puste i czekają na dziewczynki. My w rozdarciu zastanawiamy się co dla nich lepsze. Czy wyrobienie u dziewczynek niezależności i samodzielnego radzenia sobie czy też ładowanie ich do tych pokoi i czekania. Oczywiście, że wiem co dla nich jest lepsze, ale spróbujcie wytłumaczyć to już prawie sześciolatkom, które coraz częściej zadają pytanie "Dlaczego Ja"

Strona 236 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony