dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5031

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    u mnie na razie wszystko jeszcze w proszku - a galerii swojej nie mam, bo jakoś przekonać nie umiem się - chcesz, to Ci na chwilę wrzucę tutaj i jak zobaczysz usunę. U mnie na pewno nie będzie elegancko - raczej tak "swojsko"

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    u mnie na razie wszystko jeszcze w proszku - a galerii swojej nie mam, bo jakoś przekonać nie umiem się - chcesz, to Ci na chwilę wrzucę tutaj i jak zobaczysz usunę. U mnie na pewno nie będzie elegancko - raczej tak "swojsko"
    Super Jeszcze przez 1,5 godz, będę przy komputerze.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    to prosze - tylko to na razie nie żadne realizacje, tylko zwyczajne fotki z płytkami robocze maksymalnie


    fotki były
    Ostatnio edytowane przez Kamilcia ; 22-11-2012 o 15:23

  4. #4

    Domyślnie

    Kamilcia, to jakaś przesadnie skromna jesteś. Ściany w łazience rewelacja.

    O kozie nie wsponę. I meble w kuchni. Będę miała podobne. Jak dostanę wizualizację projektu to wrzucę.
    Plafon w łazience bardzo fajny.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    u mnie na razie wszystko jeszcze w proszku - a galerii swojej nie mam, bo jakoś przekonać nie umiem się - chcesz, to Ci na chwilę wrzucę tutaj i jak zobaczysz usunę. U mnie na pewno nie będzie elegancko - raczej tak "swojsko"
    Z tym elegancko nie przesadzaj. To takie płynne pojęcie. Pewnie, że jak każdy chciałabym mieć ładne mieszkanie do którego się miło wraca, ale nie przedłożę stylu nad wygodę.

    Dlatego moje krany nie mają kurków, a o klasycznych bateriach angielskich z dwoma kranikami nawet przez chwilę nie myślałam.

    Będę sie starała wpleść tam gdzie mi się uda nowoczesne i praktycze roziązania. W końcu mie urządzam muzeum a za chodzeniem ciągle ze "szmatą" też nie przepadam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony