dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 23
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 460
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    No ja właśnie nie chcę drewna cenowo marmur wychodzi podobnie do drewnianych, bo jak pisałam już się orientowaliśmy tylko że ten marmur był niby biały ale z takimi szarymi maziami i wtedy już mi się to mniej podobało my byśmy chcieli takie czyściutkie białe jak na zdjęciu, które wczoraj wklejałam u Gumisiowej (nie wiem czy widziałaś) w przyszłym tygodniu jedziemy jeszcze do jednego kamieniarza może tam będą te konglomeraty o których wczoraj pisałyście. Pozdrawiam

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Gosia-goja- pisalam u mnie ale pisze tez u CiebieJak przekonac meza-JA NIE PRZEKONALAM POPROSTU ZAMOWILAM I PRZED FAKTRM TROCHE GO POSTAWILAM,teraz mam wrazenie ze bardziej na nie czeka niz ja-maja byc jutro rano

    KOMINEK PIEKNY

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia-goja Zobacz post
    dobra jestes moj maz uparty ale zakochalam sie w Pantonach i musza byc za wszelka cene
    Albo kupie stol o troszke nizszy albo jak juz kupie to u stolarza utne nogi jakies 2-3 cm
    zawsze jest jakis plan
    A mnie sie wydaje ze maz sciemnia-przeciez krzesla jadalniane maja generalnie taka sama wysokosc siedzisk.

    ALE DOBRZE ZE SIE NIE PODDAJESZ,PANTONY WYGLADAJA OBLEDNIE WIDZIALAM U OLI !!!!

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    o właśnie o takie coś mi chodzi jak Twoje parapety czyste białe czyli przynajmniej wiem o co teraz pytać a pamiętasz może jak to cenowo wychodziło za 1mkw?

  5. #25

    Domyślnie

    Witam sie Gosiu!
    zapowiada sie fajny domek w super klimatach!!
    a meza... przekona sie jak krzesla beda na miejscu, jesli nie masz okazji pokazac mu namacalnie u znajomych czy w sklepie to zamow i bedzie zadowolony. ja mialam okazje pokazac mu krzesla u znajomych - i z tych poczekalniowych i na nie zrobily sie fajne a teraz juz jej mamy!

    bede zagladac i dopingowac!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  6. #26

    Domyślnie

    Piękny kominek -łoddawaj

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    Właśnie weszłam na Twojego bloga i wygląda na to, że nie tylko schody będziemy mieć takie same(no chyba, że Twoje będą mieć te czarne podstopnie), mamy te same drzwi zewnętrzne moje są w antracycie, a u Ciebie nie mogłam dopatrzeć się dokładnie koloru

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Przybiegłam się przywitać bo chyba się jeszcze nie witałam, a byłam juz kilka razy
    Pięny domek będzie Wnętzra z charakterem
    Kominek już wygląda cudnie!

    Pozdrawiam serdecznie!!!

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia-goja Zobacz post
    lenka
    Bylam u Pani projektantki podpytac o kamienne schody. No i powiem Ci ze sie tylko upewnilam ze chce je miec !!!
    Jedyna zmiana to taka ze jednak chce cale biale i takie dywanowe. Pokazywala mi realizacje u klienta i wlasnie takie mu zrobili. Bosko !!! bardzo nowoczesne i niczym nie mozna porownac. Cena taka jak drewniane w granicach 15.000zł za calosc.
    Moj maz sie zgodzil wiec chyba taie beda u nas
    A pytałaś może jak dokładnie nazywa się ta próbka o której pisałaś, która Ci się tak bardzo podobała?

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    piekny

  11. #31

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Gosia-dziekuje za namiary na lampy!!!Strasznie podoba mi sie cena,szkoda ze nozki nie sa debowe-ALE STRASZLIWIE DZIEKUJE!!!!

  13. #33

    Domyślnie

    Gosia
    czy Ty masz antracytowe okna? bo niedowidzę ...
    przyszłam do Ciebie, bo wydawało mi się, że pisałaś kiedyś o dywanowych schodach - z białego konglomeratu
    ale to nie u Ciebie
    ja zginę kiedyś na tym forum .... jak coś fajnego gdzieś widziałam, to nie umiem potem tego znaleźć - tyle tu tego
    kominek wyszedł super, domek z zewnątrz jest bardzo podobny do mojego - ja będę na wiosnę budować dom w Kalateach 4

  14. #34

    Domyślnie

    Nadrobiłam zaległości i muszę przyznać że zapowiada się bardzo interesująco Kominek fajnie wyszedł - podobny tylko brak struktury na wierzchu Najbardziej zainteresowało mnie siedzisko na korytarzu pikowane. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie pozdrawiam

  15. #35

    Domyślnie

    a jaką elewacje planujesz?? ja też myślałam nad limonkowymi dodatkami bo z wcześniejszego mieszkania mam w tym kolorze część rzeczy i tylko bym trochę dokupiła ale jeszcze nie wiem bo mi się zmienia z minuty na minutę

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia-goja Zobacz post
    isa99
    okna mam w kolorze DĄB BAGIENNY
    a o schodach bylo troszke u mnie ale zaczelysmy post u GUMISIOWEJ zobacz sobie
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...08#post5723208
    a zanim sie zdecydowalismy na projekt w Dabrowkach mial byc dom w Kalateach
    Alemam dzialke z wejsciem od poludnia wiec padlo na inny projekt. Troche ubolewam ze kuchnia jest z tylu i boku domu ale coz taki lajf

    aaaa, czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle - dobrze kojarzyłam
    pamiętałam że widziałam te schody razem z czymś różowym - ja jestem wzrokowcem - a Ty masz taki specyficzny Avatar
    u nas projekt też nie jest idealny pod względem stron świata - ale musiałam zmieniać projekt bo w Gminie mi wymyślali że od ulicy (a ja mam narożną działkę) czyli z dwóch stron musi być 8 m od drogi i musiałam zmienić usadowienie domu i tym samym przyszly ogród - teraz salon ma okna na wschód, na zachód i północ trochę dziwnie, ale przynajmniej nie będzie mi świecić ostre słońce w lecie
    Gosiu, a orientowałaś się może co do cen takich schodów? Chyba do tanich nie należą...

  17. #37

    Domyślnie

    Gosiu, oglądałam te zdjęcia ze str. Gumisiowej - ale to nie jest konglomerat kwarcytowy tylko dąb bielony
    to one chyba nie będą takie drogie
    tylko ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości
    bo chyba nie widziałam do tej pory dębu bielonego na żywo
    z tej inspiracji to podoba mi się wszystko i barierka i ta betonowa ściana
    tylko ja mam schody dwubiegowe tzn w połowie chyba (?) jest spocznik i dalej do góry w drugą stronę - ale widziałam takie dywanowe u Pinacolady chyba - więc można

  18. #38

    Domyślnie

    Gosia, a skąd Ty jesteś - może być na priv
    bo może jak będziesz realizować swoje schody to mogłabym wykorzystać namiary na firmę
    u mnie to dopiero może za rok
    co do ceny to faktycznie nie jest zabójcza - myślałam że coś ok. 30 tys i wzwyż

  19. #39

    Domyślnie

    noo, tylko że decyzję to muszę podjąć już teraz: bo albo robie schody wylewane albo nie robię ich na razie wcale
    w tym temacie już 3 raz zmieniam zdanie i w końcu oszaleję
    na początek chciałam gotowe schody, później jak weszłam na to forum i zobaczyłam jak fajnie można wykończyć betonowe schody to zmieniłam zdanie. Aż w końcu dzisiaj, jak mi się powoli zaczyna krystalizować całość domu doszłam do wniosku że oprócz schodów nie będę miała nic drewnianego
    czyli schody betonowe z drewnianymi stopnicami do niczego nie będą mi pasować: okna będą ciemnoszare, podłogi wszędzie szare kafle, kuchnia biała z czarnym, ściany prawie wszędzie białe
    w południe pomyślałam o tych białych, jakąś godzinę później się rozmyśliłam, bo chcę białe ściany i białe schody się będą zlewać, jak zobaczyłam Twoje zdjęcie z tą betonową ścianą - to znowu mi pasuje

  20. #40

    Domyślnie

    Gosiu, ale Ty masz już betonowe schody wylane - to jak to chcesz rozwiązać?

Strona 2 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony