dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 23
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 460
  1. #41

    Domyślnie

    hej Gosiu,

    Pomysły i wizualizacje super! Kominek wyszedł naprawdę fajnie, z niecierpliwością czekam na resztę.
    Mogłabyś napisać z jakiej części Polski jestes, może być na priva. Chodzi mi o wycenę schodów, którą podałaś. Wydaje się niesamowicie tanio, nam za drewniane takie: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCHIDY METKA FORUM MURATORA.jpg
Wyświetleń:	667
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	160791 Zdjęcie od forumowego Mytki

    Powiedzieli ok 35 tys.

  2. #42

    Domyślnie

    Gosia dokładniej przejrzałam dziennik i już widzę, że odpowiedzi na moje pytania można było znaleźć na wątku

    Z niecierpliwością czekam na Twoje efekty, bo podobają nam się podobne rzeczy. Zapraszam do mnie do wątku

    Na kiedy planujecie przeprowadzkę?

  3. #43

    Domyślnie

    aaaa, no widzisz - to już wiem jak pokazałaś zdjęcie
    u mnie schody będą tak jak na tym zdjęciu pokazanym u Gumisiowej - po jednej stronie jest pustka więc gdyby były betonowe z nakładanymi dywanowymi to z boku by to nieładnie wyglądało
    dlatego muszą być dywanowe z konstrukcją - u Ciebie po obydwu stronach schodów masz ścianę a u mnie musi być po jednej taka balustrada, najlepiej szklana

  4. #44

    Domyślnie

    mówisz czarna
    a zdjęcia nie masz?

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    isa99, spójrz na linka http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi...=18612#gallery (nie umiem wklejać zdjęć) czy o takie schody Ci chodzi, bo ja planuje właśnie takie i tak jak piszesz mam ścianę tylko z 1 strony, a z 2 pustkę i jak na razie to nie chcę żadnej balustrady, bo myślę, że to fajnie wygląda jak jest tak pusto

  6. #46

    Domyślnie

    gosia-goja my planujemy przeprowadzkę w podobnym terminie, więc będziemy mogły się wspierać i pomagać w wyborach

    Już u mnie na wątku pisałam, że na pewno nie będziemy mieć takiej balustrady jak na wizualizacjach. Najprawdopodobniej zdecydujemy się na MarJelkową, choć rozwiązanie kóre u mnie wkleiłaś też rozważamy.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał lenka25 Zobacz post
    isa99, spójrz na linka http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi...=18612#gallery (nie umiem wklejać zdjęć) czy o takie schody Ci chodzi, bo ja planuje właśnie takie i tak jak piszesz mam ścianę tylko z 1 strony, a z 2 pustkę i jak na razie to nie chcę żadnej balustrady, bo myślę, że to fajnie wygląda jak jest tak pusto
    noo, te są super!
    i faktycznie są betonowe obłożone konglomeratem (chyba)
    ja mam takie ułożenie jak w tej wizualizacji u Gumisi

    chyba Gosia się nie obrazi że je tu wkleiłam
    tylko moje nie idą wprost do samej góry tylko w połowie powinno się zrobić półpiętro i w drugą stronę do góry tzw. dwuzabiegowe ze spocznikiem
    Ostatnio edytowane przez isa99 ; 13-01-2013 o 22:43

  8. #48

    Domyślnie

    Lenka, a Ty nie masz swojej galerii?
    bo patrząc po Twoim opisie to będziemy prawie sąsiadkami - ja się będę budować za Tychami

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    Isa, no właśnie nie mam swojej galerii, ale ja nawet zdjęć wklejać nie potrafię u mnie schody dotykają ściany tak jak u Ciebie tylko że z prawej strony i tak samo jak piszesz mam schody dwubiegowe gdzieś tak w połowie mam spocznik i na dzień dzisiejszy jesteśmy zdecydowani na te białe chyba że nie znajdziemy tego białego materiału to wtedy będzie drewno, ale mam nadzieję że znajdziemy. Pozdrawiam
    ps właśnie też zauważyłam, że jesteśmy sąsiadki
    gosia-goja mam nadzieję, że się nie gniewasz że my Ci tu wątek zaśmiecamy

  10. #50

    Domyślnie

    Gosiu, to jak tylko będziesz coś wiedzieć o cenie to pisz

  11. #51

    Domyślnie

    no mnie po prostu żadne inne nie pasują - tylko białe
    jakbym miała robić drewniane to musiałabym zmienić całą moją wizję - a to mi się nie uśmiecha, bo myślałam dllluuuugooo, oj długo

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia-goja Zobacz post
    dziewczyny pewnie ze sie nie gniewam
    W koncu watek zaczyna zyc i mam o czym czytac, a juz myslalam ze mam tak nudno ze nikt do mnie nie zajrzy
    wiec piszcie ile chcecie

    lenka
    nie rezygnuj z bialych schodow i nie mow ze materialu nie znajdziesz. Ja wczesniej tez myslalam ze to jakis moj wymysl biale schody z konglomeratu ale teraz jestem przekonana do wyboru i bede rozmawiala z Panem od wyceny w piatek. Wiec jak cokolwiek sie dowiem to dam znac
    Gosia, ja tez mam zamiar jeszcze w tym tygodniu podjechać w jedno miejsce może tam się czegoś dowiem więcej, ja od razu jeszcze szukam blatu do kuchni. pozdrawiam

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Gosia bardzo ładny kominek, tzn. obudowa tak z ciekawości pamiętasz rozmiar wkładu?
    Wydaje mi się, że jakby był dłuższy i troszkę większy byłaby rewelka, choć tak też jest bardzo ok.

    Widzę szykuje nam się na forum typowe glamour wnętrze bardzo jestem ciekawa efektu końcowego, będę podglądać

  14. #54

    Domyślnie

    Cześć Gosiu, mnie się zdecydowanie bardziej podobają pierwsze (jaśniejsze) płytki, ale drugie też niczego sobie

  15. #55

    Domyślnie

    Gosiu, mnie też bardziej podobają się te pierwsze jasniejsze (te są chyba przecierane?) chociaż te drugie też są OK, tyle że ciemniejsze
    to już wybór bardziej pod kątem które lepiej pasują: czy ciemniejsze czy jaśniejsze
    to jest gres matowy, tak?
    ze schodami to nie kuś nie kuś, ja już mam swojego faworyta

  16. #56

    Domyślnie

    drzwi wewnętrzne mam w głowie - nie znalazłam jeszcze konkretnej firmy - ale mają byc ciemnoszare z pięcioma podłużnymi szklanymi paskami

  17. #57

    Domyślnie


    coś takiego tylko antracytowe

  18. #58

    Domyślnie

    drzwi podobne
    te drugie nawet mi sie bardziej podobają
    a na ile Twoje wycenili?

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Gosia głos na płytki nr. 1

    dziewczyny ja odradzam te drzwi z kilkoma przeszkleniami, miałam takie w mieszkaniu i kurz który się zbierał po obu stronach drzwi,w tych rancikach przy szkle doprowadzał mnie do szału

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Gosia głos na płytki nr. 1

    dziewczyny ja odradzam te drzwi z kilkoma przeszkleniami, miałam takie w mieszkaniu i kurz który się zbierał po obu stronach drzwi,w tych rancikach przy szkle doprowadzał mnie do szału
    Martuś, dlatego ja planuję większość w domu w kolorze szarym - tak jak kurz
    okna w kolorze antracyt - nawet jak nie domyję to kto to zobaczy? no ja na pewno nie
    ze schodami i z kuchnią będzie zgryz bo mają być biale

Strona 3 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony