dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 82

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    monkey222

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Bochnia i małopolska
    Posty
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał fredi07 Zobacz post
    ,,Klient to klient czy bogaty czy biedny to trzeba go szanować." Cytat z Twojego postu. I to ma być szacunek , że zrobi się tanio jakimś badziewiem na pół roku? Właśnie bardziej tego biednego nie stać na lipę.
    Kiedyś klient cały czas nadzorował naszą pracę. W końcu mu powiedziałem, ze po ponad 20 latach w zawodzie to na jego oczach przekręciłbym go jak chciał. Inny wałek i lakieru idzie o połowę mniej itd. Ludzi można oszukać podłogi nie.Dobra rada patrzcie bardziej na rzetelność firmy niż cenę. Najczęściej te okazje drogo kosztują.
    cały czas podkreślam -------------- jak już pisałem wczesniej to jak parkieciarz jest fer to przedstawia klientowi kilka wariantó cenowyc informując o zaletach i wadach materiałów w danym progu cenowym, pozostawia się klientowi prawo wyboru i niech sam zdecyduje.
    Ide do klienta ( normalnego szaraka nie biznesmana co lekko wywali i 500 za m2)to przedstawiam mu np 3 wersje materiałów i 3 wersje cenowe .Informuje o wszstkim i daje prawo wyboru.i po problemie,i tak samo wykonuje swoja prace w każdej wersji .Ja nie widze problemu żadnego. wole jak klient jest często na budowie i doglada zlecenia dokładnie bo wtedy nikt nikomu nic nie może zarzucic a teraz ludzie maja internet i sa bardziej oczytani i swiadomi.Zresztą myśle ze nie ma się co spierać , trzeba wychodzić z założenia że zadowolony klient to dwoch nastepnych klientów i odstawianie lipy i fuszerki prędzej czy później się mści.
    Ostatnio edytowane przez monkey222 ; 12-12-2012 o 22:59
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony