dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 318 z 318
  1. #301
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    eleven11

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    16

    Domyślnie abra2

    u nas 330. stan zewn. taki jak na zdj. została elewacja ktora bedzie na wiosne, czyli obstawiam jakies 15 tys, i od tego otoczenie, nawiezienie ziemi, krzewy i inne. dużo własnej roboty....środek wszystko zrobione i umeblowane, złotych klamek nie ma ale tanio tez nie było np. kuchnia z agd pow 20 tys. wg mnie jak masz własną dzialke (jak ja) to w 350 mozna sie zmieścic. pzdr pzdrKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0782.jpg
Wyświetleń:	815
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	367363Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0785.jpg
Wyświetleń:	508
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	367364Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0777.jpg
Wyświetleń:	504
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	367365Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0766.jpg
Wyświetleń:	476
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	367366

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Napisał rechot Zobacz post
    Postępy z ostatnich prac. Czekamy na ekipę brukarzy i na finał wykończeniówki. Załącznik 364630Załącznik 364631
    Witam serdecznie. Bardzo ładny dom.Mam pytanie o ściankę kolankowa. Czy jest w orginalnym stanie czy podniesiona jest wyżej?.

  3. #303

    Domyślnie

    Witam.Mam pytanie.Czy podniesiona była ścianka kolankowa czy zachowana orginalna wersja tj bezpośrednio na stropie. Mam taki mały dylemat .Prosił bym o odpowiedź .

  4. #304
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar rechot
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Wohyń
    Kod pocztowy
    21-310
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam, miło że się podoba. Nie pamiętam jaki jest oryginalny projekt, mój był rysowany od podstaw na bazie darmowych planów udostępnionych mailowo przez pracownię Archetyp. W naszym domu ścianka kolankowa to jeden pustak wymurowany ponad poziom stropu. Nie chciałem sztucznie podwyższać domu nie wiedząc czy kiedykolwiek zrobię strych jako użytkowy (raczej wątpliwe). Proporcje domu mi odpowiadają, choć widać to dopiero po zadaszeniu budynku niestety.
    W razie czego służę pomocą. W przypadku ogrzewania paliwem stałym jaku mnie (ekogroszek), mam odpowiednio rozwiązany układ pomieszczeń już zamieszczałem rzut parteru. Mówię odpowiednio bo już mieszkam i sprawdziłem. Dla zainteresowanych użytkuję kocioł SAS Smart 10kw więc cokolwiek mogę podpowiedzieć.

  5. #305
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Archetyp s.c.

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-062
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał rechot Zobacz post
    Nie pamiętam jaki jest oryginalny projekt, mój był rysowany od podstaw na bazie darmowych planów udostępnionych mailowo przez pracownię Archetyp.
    Ciekawe, mógłby Pan to rozwinąć ? Wygląda jak oryginalna Abra, swoją drogą bardzo ładnie wybudowana.
    Jak wiemy, projekty jak każde dzieło chronione są prawem autorskim i przerysowywanie bez wiedzy i zgody autora jest karalne. Jeżeli chciałby Pan to wyjaśnić proszę o kontakt z naszą pracownią: [email protected]

    pozdrawiam
    Tomasz Siemieniuk

  6. #306
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    haneczkani

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich Abrowiczów. Zdecydowaliśmy się na budowę Abra 2 wersja lustrzana i front domu był by od południa (wejście oraz wjazd do garażu). Zastanawiam się czy takie ułożenie będzie korzystne w sensie czy w salonie nie będzie za ciemno. Co o tym sądzicie. Proszę o radę. Pozdrawiam wszystkich.

  7. #307
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Baaki

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Bielsko biala
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Wydaje mi się ze przy takim ułożeniu w domu będzie napewno ciemno. My front domu mamy od północy dlatego salon z kuchnią łazienka i pokoje dziecięce są w słońcu do wieczora...czyli tak naprawdę pomieszczenia najczęściej przesiadywane...

  8. #308
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    haneczkani

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Skawina
    Kod pocztowy
    32-050
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich, zdecydowaliśmy się na budowę domu Abra 2 lustrzane odbicie. Zastanawiamy się tylko czy można nanieść taką zmianę że wejście do spiżarni chcemy zrobić od wiatrołapu. Czy możemy taką zmianę nanieść na etapie budowy (mamy juz pozwolenie na budowę ale jakoś wcześniej nie pomyśleliśmy o tej zmianie) ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  9. #309
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Addel

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Oleśnica
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    34

    Domyślnie

    Witaj,

    Zrobić można teoretycznie wszystko, nie wiem tylko jaki jest układ z kierownikiem budowy ale sądzę, że jeżeli go poinformujecie to się zgodzi.
    Z takimi pierdołami zwykle nie ma problemów.

  10. #310
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    eleven11

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    16

    Domyślnie

    witajcie abrowicze. do tych którzy maja juz abre na gotowo. podeslijcie jakies fotki elewacji. generalnie chodzi o front domu. szukamy inspiracji... na razie jak we wczesniejszych moich wiadmościach mamy ocieplone i zaciągnięte klejem a na wiosne robimy tynk. moze ktos z was zrobił cos ciekawego i warto było by podpatrzeć
    . na priv rowniez mozecie wysyłac. pzdr

  11. #311
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    eleven11

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    16

    Domyślnie

    super. dziękuje wam za odpowiedz...., elewacja juz zrobiona

  12. #312
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agatka81

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Krasne
    Kod pocztowy
    36-007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam Abrowicze !!!! Rok temu zakupiony projekt abry 2, chwile to trwalo bo z powody malego niedopatrzenia w warunkach zabudowy musieliśmy zwężyć naszą abre o 1cm noo nic głupi centymetr ale w urzedzie nawet tyle nie odpuszczą. Tak ze był czas przeczytać całe 16 stron związanych z tym wątkiem hehe a to pierwsza fotka z placu budowy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170522_212211.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	389779

  13. #313
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Zajaks

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-200
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,

    Interesuję sie zakupem projekti Abra 2.

    1. Czy buduje ktoś z okolic Rzeszowa Kielc lub Jaroslawia ? Prosiłbym o kontakt. [email protected]
    2. Rozważał ktos powiększenie wiatrolapu oraz wc dla gosci i przesuniecie kotłowni bardziej w strobe garażu?
    3. Jak myslicue czy zadaszenie nad tarasem spowoduhe spore straty w naswietleniu wewnatrz?

    Pozdrawiam
    Mateusz

  14. #314
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agatka81

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Krasne
    Kod pocztowy
    36-007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam my zaczynamy budować abre2 w krasnem pod rzeszowe ale narazie są tylko fundamenty. Blizej sierpnia bedzie co ogladać jak juz zaczną rosnąć mury. W salonie oprócz drzwi tarasowych jest bardzo duże okno więc nie sądzę żeby był problem z doświetleniem, u nas to okno ma byc od południa

  15. #315
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krisdeberg

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Kościan
    Kod pocztowy
    64-000
    Posty
    1

    Domyślnie

    Budował ktoś ABRA 2 w Wielkopolsce?

  16. #316
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bartek1989

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, czy buduje ktoś Abre w woj. Lubuskim, Wielkopolskim bądź dolnośląskim. Chciałbym obejrzeć ją przed zakupem projektu i jestem ciekawy, czy ktoś umożliwiłby mi obejrzenie domu na żywo. Pozdrawiam

  17. #317
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Magdalena S

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Grodków
    Kod pocztowy
    49-200
    Posty
    6

    Domyślnie Abra 2

    Cytat Napisał Bartek1989 Zobacz post
    Witam, czy buduje ktoś Abre w woj. Lubuskim, Wielkopolskim bądź dolnośląskim. Chciałbym obejrzeć ją przed zakupem projektu i jestem ciekawy, czy ktoś umożliwiłby mi obejrzenie domu na żywo. Pozdrawiam
    Witam,
    My mamy wybudowaną Abre 2 w woj. Opolskim
    Ostatnio edytowane przez Magdalena S ; 02-11-2017 o 14:37 Powód: zmiana treści

  18. #318

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    dawno nikt nic nie pisał, ale mam nadzieję, że Abrowicze tu jeszcze zaglądają
    Jestem o krok od zakupu tego projektu.
    Czy ktoś jest może w trakcie budowy(lub po) ? I czy można Was odwiedzić i zobaczyć to cudo na żywo?
    Jak wiadomo potrafi to bardzo pomóc przy podejmowaniu decyzji

    Pozdrawiam serdecznie!

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony