dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Exclamation Listwa przypodłogowa między gresem, a panelem podłogowym. Błagam o pomoc!

    Witam,
    piszę z olbrzymią prośbą o pomoc. Szukam eleganckiej listwy przypodłogowej między płytkami gresowymi w aneksie kuchennym, a panelem podłogowym w salonie (podłoga pływająca). Czy istnieją jakieś estetyczne rozwiązania? Listwy ogólnodostępne czy zetki są górą szerokie. Chcieliśmy użyć korka, ale dowiedzieliśmy się, że podłoga pływająca go wypchnie. W grę nie wchodzi klejenie paneli do podłogi. Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Może znacie wąskie listwy do łączenia tego typu podłóg.

    Błagam o pomoc!
    A.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    widziałam listwy 1 cm szerokie.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Jak kładłem u siebie podłogi, to najwęższe -13mm- "dwustronne" listwy jakie znalazłem, to te do połączeń łukowych (można z powodzeniem użyć na prostych) typu "zig-zag":

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Listwa.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	381666

    Jeśli gres masz równiutko zakończony, możesz próbować z jednostronną, ma ok 9mm.
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 15-02-2017 o 21:57
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Arbiton FloorExpert
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Środa Wielkopolska
    Kod pocztowy
    63-000
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Jak kładłem u siebie podłogi, to najwęższe -13mm- "dwustronne" listwy jakie znalazłem, to te do połączeń łukowych (można z powodzeniem użyć na prostych) typu "zig-zag":

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Listwa.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	381666

    Jeśli gres masz równiutko zakończony, możesz próbować z jednostronną, ma ok 9mm.
    Profile wykończeniowe stanowią na ten moment najbardziej estetyczny sposób połączenia podłóg - zwłaszcza jeśli jedna z podłóg jest zamontowana w systemie pływającym. Można dobrać naprawdę wąski (16 mm) profil wykończeniowy w różnych wariantach kolorystycznych np:https://www.arbiton.com/produkty/pro...l1-dylatacyjny
    Reklama jest niezgodna z regulaminem forum.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony