dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 31
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 603
  1. #561
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    my tez potrafimy, mamy kopytka, za male jak sie okazuje, Wy z calym szacunkiem macie takie same jak my.
    Nas maja gdzies, Was tez beda. Nie zasmiecam, zapraszam do naszego watku
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #562
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    A MASZ TO W STATUCIE?

    Gdzie?

    POKAŻ!






    Adam M.
    Daj spokój, kto by chciał kopyta pokazywać...

  3. #563
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    To co fundacją? Zdążymy zanim mi profil wyparuje?

  4. #564
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Doniesienia z frontu walki:
    Fundacja korporacyjna to bardzo trudny temat. Powstaje fundacja i jest podmiotem niezależnym od MURATORA, a to by znaczyło, że na przykład jeśli chcemy pisać o akcjach fundacji w "Muratorze", musimy wykupić powierzchnię reklamową . Szukamy więc formuły działania fundacji. Trochę to trwa, przepraszamy.

    Jeśli ktoś z Forumowiczów ma wiedzę o działaniu fundacji, prosimy o merytoryczną pomoc

  5. #565
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie


    Uploaded with ImageShack.us

  6. #566
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Doniesienia z frontu walki:
    Fundacja korporacyjna to bardzo trudny temat. Powstaje fundacja i jest podmiotem niezależnym od MURATORA, a to by znaczyło, że na przykład jeśli chcemy pisać o akcjach fundacji w "Muratorze", musimy wykupić powierzchnię reklamową . Szukamy więc formuły działania fundacji. Trochę to trwa, przepraszamy.

    Jeśli ktoś z Forumowiczów ma wiedzę o działaniu fundacji, prosimy o merytoryczną pomoc
    LOL .... uwielbiam Was, uwagi na temat Waszego watku tutaj zeby Wam nie zasmiecac... powodzenia w zakladaniu Fundacji zycze - bez ironii, powaznie mowie.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 30-03-2013 o 00:18
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #567
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #568
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Doniesienia z frontu walki:
    Fundacja korporacyjna to bardzo trudny temat. Powstaje fundacja i jest podmiotem niezależnym od MURATORA, a to by znaczyło, że na przykład jeśli chcemy pisać o akcjach fundacji w "Muratorze", musimy wykupić powierzchnię reklamową . Szukamy więc formuły działania fundacji. Trochę to trwa, przepraszamy.

    Jeśli ktoś z Forumowiczów ma wiedzę o działaniu fundacji, prosimy o merytoryczną pomoc
    Całe wieki mnie tu nie było, ale wieść o Fundacji skłoniła mnie do poczytania wątku i zabrania głosu...
    Jest mi niezmiernie smutno, że Fundacja musiałaby wykupić reklamę...do tej pory wszystkie pieniądze jakie były organizowane zrywem serca, wszystkie akcje były w 100% dla konkretnych celów. Rozumiem, że reklama w przypadku fundacji jest konieczna i bardzo potrzebna, ale chyba w gazecie można by reklamę gratis jako wkład do fundacji zrobić.

    Słusznie pisze EZS i w całości ją popieram
    malka, już raz tu było trzęsienie ziemi. Odeszli wtedy ludzie, którzy mnie uczyli budowania. I nie przyszli nowi tej klasy.
    Teraz odchodzą wykonawcy. Ci, którzy powiini mieć płacone za porady a nie płacić samemu. To nie jest prawda, że przyjdą inni. Przyjdą dla biznesu a nie dla forum.

    Znam korporacje więc też jestem umiarkowaną optymistką. Ale nie mamy wpływu...

  9. #569
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Tu nie chodzi o wkład Muratora, ale o prawo, które nakazuje pewien sposób rozliczania się fundacji. Dlatego szukamy najlepszego rozwiązania, bo oczywiście nie wchodzi w grę takie rozwiązanie.

  10. #570
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzieci%C4%99cy
    to jest temat do pomocy na FM, i to bez Fundacji itd.... ma ktos? ja niestety nie posiadam takiego przyrzadu jak dziewczyna potrzebuje....
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #571
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Nie wiem , gdzie zadac to pytanie, wiec napisze tutaj.
    Co z aukcja dla Zelci??? Cos kojarze, ze byla mowa o maju, wiec juz niedlugo

  12. #572
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał tereska77 Zobacz post
    Nie wiem , gdzie zadac to pytanie, wiec napisze tutaj.
    Co z aukcja dla Zelci??? Cos kojarze, ze byla mowa o maju, wiec juz niedlugo
    tutaj odpowiedź Żelki



  13. #573
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jamles.. czy Ty widziałeś kiedykolwiek , aby Żelcia poprosiła o pomoc, albo zgodziła się sobie czy Stefkowi pomóc???????

    Żelka jest tak zmęczona, tak bardzo boli ją kręgosłup, tak bardzo potrzebuje snu i odpoczynku, własnego łóżka aby móc się wyspać a nie czuwać na podłodze przy Stefciu, że aż serce się kraje..
    Potrzebuje pomocy ale nie powie o tym... Wymyśli 1000 wymówek, wskaże innych potrzebujących...
    Żelka jest NASZA
    To dla Niej trzeba coś zrobić, aby mogła zajmować się nadal Stefciem.. Bez Niej Stefcio sobie nie poradzi, a "zepsuta" Żelka nie będzie mogła Nim się zajmować...
    Uważam , że aukcja .. cokolwiek.. na Dzień Matki jest konieczna...
    Jest Najdzielniejszą Matką na forum...
    Jestem za Pomocą dla Żelki... ale dla Żelki...
    ...i fany mam już...

    Czekam na hasło gdzie co i jak... sama nie potrafię...

  14. #574
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    No właśnie, temat fundacji może powoli zamienimy na temat: Stowarzyszenie. A dawno nie było aukcji żadnej ani akcji. Kochani, wiosna . Musimy komuś pomóc. Czekamy na wiadomość, komu i kiedy?

    Pozdrawiamy

  15. #575
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Jamles..
    ale mnie wcale nie chodziło o to kogo wskaże Żelka, ani nawet o Żelkę
    chciałem tylko wyciągnąć wilka z lasu ...... znaczy się Redakcję, fundację
    czy inne stowarzyszenie
    A Żelka jest nasza i powiem więcej jest ....... moja

  16. #576
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    Dzieki, juz czytalam

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Jamles.. czy Ty widziałeś kiedykolwiek , aby Żelcia poprosiła o pomoc, albo zgodziła się sobie czy Stefkowi pomóc???????

    Żelka jest tak zmęczona, tak bardzo boli ją kręgosłup, tak bardzo potrzebuje snu i odpoczynku, własnego łóżka aby móc się wyspać a nie czuwać na podłodze przy Stefciu, że aż serce się kraje..
    Potrzebuje pomocy ale nie powie o tym... Wymyśli 1000 wymówek, wskaże innych potrzebujących...
    Żelka jest NASZA
    To dla Niej trzeba coś zrobić, aby mogła zajmować się nadal Stefciem.. Bez Niej Stefcio sobie nie poradzi, a "zepsuta" Żelka nie będzie mogła Nim się zajmować...
    Uważam , że aukcja .. cokolwiek.. na Dzień Matki jest konieczna...
    Jest Najdzielniejszą Matką na forum...
    Jestem za Pomocą dla Żelki... ale dla Żelki...
    ...i fany mam już...

    Czekam na hasło gdzie co i jak... sama nie potrafię...

    Lepiej tego nie moglas napisac Arniko

    Wspomnialam o aukcji, a Ona juz "wynalazla" innych potrzebujacych. Nie ma sie co wdawac z Nia w dyskusje na ten temat, trzeba zorganizowac, zablokowac jej wejscie na ten watek i tyle

    Moze na Dzien Matki powinien byc ustalony koniec aukcji? Zawsze to troche szybciej niz jak zaczniemy dopiero 26-go

  17. #577
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Arni - nie zrozumcie mnie źle, ale TY powinnaś rozumieć Żelkę.
    Chciałabyś, aby wbrew Twojej woli zbierano na Ciebie albo na Emila kasę?
    Wiem, że wiele razy wyrażałaś wolę, że nie.
    Uszanowano ją.
    Uważam, że nie powinniśmy uszczęśliwiać Żelki na siłę, bo wcale nie będzie szczęśliwa, możemy tylko zrobić jej tym przykrość i dodać zmartwienia.
    Wierzcie mi, wiem, co mówię.
    Jeśli prosi o pomoc dla tej dziewczyny - zróbmy o co prosi.
    W ten sposób odejmiemy Żelce kilka nieprzespanych nocy i smutnych dni z powodu czyjejś niedoli.
    Chyba możemy uszanować czyjąś wolę...?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #578
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja sobie daję radę sama, jestem zdrowa i nic mi nie jest.. A Emil nie potrzebuje oprócz pedagogów / nauczyciela i psychologów nic.. no może jeszcze SI.. ale chodzi, biega, jeździ na rowerze, pływa , sam je, mówi więcej niż Bielicka, za RMFfm może nadawać..., sam chodzi do toalety.. jest duży, normalny chłopak z nadruchliwością i czasami odpałami.. ale jak to Asperger.. Więc jak ja mogę o coś prosić????
    Nooo chyba, że o cierpliwość dla mnie o dla męża, i to natychmiast...

    Nie chcemy Żelci uszczęśliwiać na siłę.. ale potrzeba Jej pomóc.. ale jak???????
    Trzeba się zastanowić...
    Może rehabilitant aby naprawił Jej kręgosłup, tak chociaż na 10 zabiegów......, może osoba wspomagająca przy ćwiczeniach dla Stefka... może pomoc w zrobieniu Jej pokoju..
    Coś zrobić trzeba...
    Nie chodzi o to aby wysłać Ją do SPA .., choć nie było by to takie złe, odpoczęła by, zrelaksowała by się... , ale Ona by się pewnie nie zgodziła...
    Umawialiśmy się na aukcje/akcje.... i zostało to jednogłośnie krzyknięte, że na dzień Matki...
    I dla Żelci...
    Dla NASZEJ ŻELCI

  19. #579
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Przesuwamy temat, bo szanse na fundację maleją. Może stowarzyszenie. Tak czy inaczej, wierzymy że Wasze oddolne inicjatywy pomocy innym będą tradycją forum.

  20. #580
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    A ja tu przypadkiem za Redakcją weszłam i co ja widzę. Skubańce jedne, no! Oj, ja Was kocham, kocham, kocham za to jacy jesteście. Ale , (musiało być ale) nie dawno była aukcja dla mojego Stefcia. To nie byłoby w porządku teraz znowu dla mnie robić. Ja prócz tego, żem troszkę tentego, to jestem raczej zdrowa. A nawet jak mam jakieś zaległości co do dbania o siebie samą, to wyłącznie z winy mojej a nie losu. I mi się za to raczej kopniak w tyłek należy niż aukcja. I to choć z humorem piszę, piszę całkiem poważnie, tak jakby nie o mnie chodziło, bez emocji, jeno realnie, tak jak jest. Z resztą, Dzień Matki będzie i za rok i za dwa, a mam nadzieję, że ja z moja wrodzoną upartością i mój Stefcio z tym co dostał od życia też. Więc, jakby co, tfu,tfu i puk, puk, dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy sami. Bardzo Wam za to dziękuję! Spokojniej przy duszy wiedząc, że mamy takich Przyjaciół wśród Was.

Strona 29 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony