dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Nie wiele mi mówi że Margod ćwiczył na swoich (w domyśle killku) kominkach, nie śledzę jego ani jego postów.

  2. #22
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Sam możesz je edytować....



    Za bystry nie jesteś...http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5692006
    Te eniek weź ty sie z edytuj sam.
    To po kiego grzyba 3 minuty opóźnienia?
    Bo jak nima łognia to te pierdy możesz sobie darować .Jaki ty bystrzak jezdeś mamuniu!!!

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Zgoda Margod. Ja tez mam jeden komin do dupy, też wyciąg kominowy go leczy, specjalnie po to, by pokazać jak można. Zdecydowanie bardziej rajcuje mnie jednak dobry, prawidłowo zaprojektowany i wykonany ciąg grawitacyjny. Wówczas można wszystko to co robi wyciąg i wiele więcej.... bez leczenia syfa pudrem...
    Dobry komin to podstawa...
    Generator ciągu: czasem niezbędny w krytycznych sytuacjach, a czasem gadget, który ułatwia użytkowanie niewprawnemu palaczowi.
    Tyle w temacie i myślę, że nie ma co dalej bić piany.

  4. #24
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Czekaj .Piszesz ,że dobry komin to podstawa to po juhasa generator ciągu???Co to jest krytyczna sytuacja???Dlaczego jest wymysłem???Przecież dobry system ,odpowiednio dobrane średnice ciągu,odpowiednie powietrze do spalania z zew,i wew,dobrze z wymiarowany wkład(moc itp).zajebiste paliwo i nima bicia piany....

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tom0951

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-347
    Posty
    1

    Domyślnie Generator Darco

    Cytat Napisał KotSylwester Zobacz post
    Do generatora dorobiłem automatykę - kontaktron w obudowie, magnesik na drzwiczkach a poza kominkiem w zimnym miejscu przekaźnik sterowany 12V. Dzięki temu generator załącza się w momencie otwarcia drzwiczek a wyłącza się jak zamknę. Sprawdza się wyśmienicie. Muszę jeszcze zrobić jakieś opóźnienie aby działał np. 3min po zamknięciu drzwi.

    Jedynym mankamentem jest to że na dworzu słychać "zug" komina, jak ktoś chce to podłączyć na stałe, żeby chodził non stop jak się pali w kominku to bym się zastanowił.
    Już zdesperowany tym dymem podczas otwierania drzwiczek - jestem zdecydowany na generator ciągu i jestem zainteresowany Twoją automatyką, która powoduje, że generator się załącza gdy otwiera się drzwiczki, i się wyłącza gdy drzwiczki się zamyka.
    Czy możesz mi przesłać krótki opis jak tą automatykę wykonać? (z góry bardzo dziękuję)
    Jeśli tak podaję swojego e-maila:
    [email protected]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony