dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    axe231

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    6

    Domyślnie Problem z pękającym tynkiem

    Mam problem i mam nadzieję, że ktoś pomoże, bo już po prostu brak słów do tego wszystkiego.... Otóż tej jesieni kładli mi tynk na domu i i garażu - wszystko było ok, nic niepokojącego nie zauważyłem, ale teraz po ostatnich mrozach zaczął mi PĘKAĆ TYNK.... zauważyłem długie pęknięcia na garażu, kilka tez na domu. Do tego przy bramie garażowej mam rysę jakbym bramę obrysował nożem dookoła i tynk pod wpływem uderzeń bramy zaczyna odpryskiwać. Oczywiście zadzwoniłem do nich z reklamacją, żeby przyszli i zobaczyli, co się dzieje, ale oczywiście właściciel firmy stwierdził, że jego pracownicy w niczym nie popełnili błędu (chociaż nawet na oczy tego nie widział!!!!) i się rozłączył, teraz unikają telefonów. Pomóżcie, co robić, wpakowałem w to jednak trochę kasy....

  2. #2

    Domyślnie

    Takie pęknięcia wokół bramy czesto się zdarzają ale da sie to zrobic tak żeby peknięc nie było , wiem bo miałem i poprawili

    Ale jak nie chcą nawet zobaczyć co spartolili to ..bez komentrza
    Moze wyślij jakieś pismo żebyś na papierze miał i do rzeczoznawcy zeby stwierdzić dlaczego to peka - jak pisze Paweł- to dobry krok

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    F***T

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-012
    Posty
    136

    Domyślnie

    Witam
    Wyślij proszę jakieś fotki bo tak a opisów to trudno stwierdzić co może być bezpośrednią przyczyną. Na pękania tynków a może raczej warstwy zbrojonej ma wpływ wiele czynników. Musisz pamiętać, że nie pęka to sam tynk - bo to co opisujesz to wyraźne uszkodzenia konstrukcyjne. Stawiam albo na uszkodzenia spowodowane wysadzinami na skutek silnych mrozów lub brakiem zakładów na siatce. Oczywiście to są gdybania, nie poparte żadnymi oględzinami.
    Wyślij zdjęcia i pogadamy.
    A poza tym zgłoś tę sprawę do hurtowni w której kupowałeś tynk lub bezpośrednio do producenta tynku. Gorzej jeśli wykonawca sprzedał Ci materiał wraz z robocizną to wówczas pozostaje wyłącznie droga o której pisali forumowicze powyżej.
    Tu była reklama...

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Jak chcesz, to zadzwoń do mnie, w Radomiu jestem min. raz w tyg. to podjadę i obejrzę co się dzieje.
    Pozdrawiam
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony