dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 87
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    No do komina to chyba tym bardziej nadprzyrodzone zdolności nie są potrzebne....Sadzisz, ze jakiś doświadczony zdun z Wrocławia nie da rady?


    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzie-wyczystka
    Eniu już wcześniej zdążyłem przebrnąć przez ten Twój wątek i jakoś nadal nie wiem jakie rozwiązanie zastosować do tego paleniska.
    Powoli odnoszę wrażenie,ze większość osób piszących tutaj to tzw. teoretycy co wszystkie rozumy pozjadali w temacie kominków. Na szczęście na priv odezwały się osoby, po których postach widzę,ze zajmują się oprócz pisania postów robotą i to z nimi już bezpośrednio będę się kontaktował w sprawie mojego kominka.
    A co do zduna, tak myślę ze da rade, prędzej niż ty byś dał rade z jakąkolwiek robotą w temacie kominów czy też kominków

  2. #22
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    No do komina to chyba tym bardziej nadprzyrodzone zdolności nie są potrzebne....Sadzisz, ze jakiś doświadczony zdun z Wrocławia nie da rady?


    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dzie-wyczystka
    Zależy z jakim doświadczeniem.....eniu są dwa....kuźwa nie rób lipy.Zdun ma dwa wyjścia albo sieje nowoczesnością i nową technologią albo jest stary
    tetryk i sieje tą starą......mówię ci jako ćwierćinteligent.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i stałem sie posiadaczem paleniska, trochę szybciej niż planowałem ale producent podniósł ceny i chciałem kupić jeszcze w starej.
    Palenisko juz dotarło, narazie stoi w piwnicy. Na podstawie wstępnych oględzin mogę stwierdzić ze jakość wykonania jest OK.
    Jak będę miał chwile to pstryknę kilka fotek i wrzucę na forum.
    Cały komplet kosztował mnie 5325 brutto (wkład, sterownik Tatarek , klocki CMA)

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    DANIEL SIS

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Pisz
    Kod pocztowy
    12-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    Jeżeli wiesz, po co to kupiłeś i jakie to urządzenie ma zastosowanie i przeznaczenie to nie martw się. Pal tylko dobrym drewnem. Sterownik ci pomoże również, bo z tego co wiem został skalibrowany dokładnie pod to urządzenie.
    Powodzenia, wszystko będzie dobrze...i pamiętaj o szyberku
    Tu była reklama...

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie hmm.. czy aby to byla dobra decyzja

    Witajcie,
    Jak wiecie palenisko juz posiadam, ale nowościa jest to, ze juz załuje zakupu produktu tego producenta.
    Miałem ta nieprzyjemnosc rozmowy z Panem Tomaszem, który jest przedstawicielem handlowym firmy.
    Zadzwonilem z problemem, bo nie mam ani instrukcji ani gwarancji a Pan Tomasz zamiast pomoc i zamknac temat ,
    nie odpuscil sobie glupiego pouczania gdzie to ja powinnienem zadzwonic najpierw, ze sam powinnienem sprawdzic zawartosc opakowania itd i itp
    Co to za podejscie do klienta, jezu czy nie mozna bardziej kompetetnych pracowników zatrudniac?
    Az sie boje co bedzie jak sie okaze, ze trzeba jakies reklamacje skladac.
    Ehh,gdybym wiedział wcześniej...

  6. #26

    Domyślnie

    Polecam skontaktować się z właścicielem firmy i poinformować go jakich ma pracowników.

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oczywiście, próbowałem dzwonić do nich na numer stacjonarny, ale zgadnijcie kto odebrał?
    Pan Tomek, przynajmniej tym razem przeprosił ale jednak kocha wchodzić w niczego nie przynoszące dyskusje, pytanie w jakim celu?

    A ma ktoś kontakt do właściciela tej firmy, pytanie gdzie mogę znalesc numer?
    Ostatnio edytowane przez boruvva ; 22-04-2013 o 14:30

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Eniu, a co to wnosi do dyskusji? Sugerujesz ze i producenta to przerosło

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    DANIEL SIS

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Pisz
    Kod pocztowy
    12-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Napisał boruvva Zobacz post
    Oczywiście, próbowałem dzwonić do nich na numer stacjonarny, ale zgadnijcie kto odebrał?
    Pan Tomek, przynajmniej tym razem przeprosił ale jednak kocha wchodzić w niczego nie przynoszące dyskusje, pytanie w jakim celu?

    A ma ktoś kontakt do właściciela tej firmy, pytanie gdzie mogę znalesc numer?
    Rozumiem, że nie było instrukcji ani gwarancji...Jeżeli chodzi o gwarancję, to zawsze można dosłać drogą pocztową chociażby ( chociaż ta Polska Poczta....).
    Instrukcja montażu tego modularnego paleniska powinna być w środku w palenisku. I to kilka kartek. A ustawienie samego paleniska i postawienie klocków Cebudu na klej top speed, wpięcie sterownika do modułu akumulacyjnego i podłączenie do komina nie powinien robić kominkarz od wkładów tanich żeliwnych na poziomie wełny tylko doświadczony fachowiec, który wie co to klej zduński, sterownik, ceramika i przyłącza spalinowe. Ale proszę mimo wszystko cisnąć ich, klient jest najważniejszy.
    Tu była reklama...

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jasne, ze powinien robic to fachowiec, nie o to chodzi.
    Po prostu do głowy mi nie przyszło,ze dzwoniąc do przedstawiciela handlowego, który jest twarzą firmy można spotkać sie z takim zachowaniem.
    Nigdy mi sie cos takiego nie przytrafiło, dlatego opisałem ta sytuacje.
    Będę próbował sie kontaktować z właścicielem firmy, bo może nie wie kogo zatrudnia, a takie osoby na stanowisku przedstawiciela nie za dobrze świadczą o nich.
    Jedna głupia blachostka z gwarancja i instrukcja a takie problemy robią. Co będzie jak sie okaże, ze palenisko ma jakaś wadę, usterkę
    Tez wtedy serwis posprzedazowy będzie najpierw mnie szkolił z moich praw i obowiązków jako klienta?
    Zadzwoniłem w dobrej wierze,ze szybko załatwię sprawę a Pan Tomasz zamiast pomoc, zepsuł mi dzień.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał boruvva Zobacz post
    Eniu, a co to wnosi do dyskusji? Sugerujesz ze i producenta to przerosło
    Ty to nazywasz dyskusją? Nie rozśmieszaj mnie...Próbowałem Cie ostrzec, ale Ty wiedziałeś lepiej...a teraz lamentujesz...

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hmm.. aha to była próba ostrzeżenia, no OK niech Ci będzie
    A co to lamentować sobie nie wolno, niech inni czytają i przed ewentualnym zakupem dwa razy się zastanowią

    Swoja drogą, mądry Polak po szkodzie

  14. #34
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    waclawekala

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał boruvva Zobacz post
    Hmm.. aha to była próba ostrzeżenia, no OK niech Ci będzie
    A co to lamentować sobie nie wolno, niech inni czytają i przed ewentualnym zakupem dwa razy się zastanowią

    Swoja drogą, mądry Polak po szkodzie
    tez zastanawiam się nad zakupem tego paleniska. Pytanie czy producent bądź sprzedawca stanął na wysokości zadania i wyjasnił sprawę, czy zmontował już Pan całość? Będę wdzięczny za wszelkie informacje

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waclawekala Zobacz post
    tez zastanawiam się nad zakupem tego paleniska. Pytanie czy producent bądź sprzedawca stanął na wysokości zadania i wyjasnił sprawę, czy zmontował już Pan całość? Będę wdzięczny za wszelkie informacje
    Witam,
    Palenisko nadal czeka na montaż a producent nie raczył zająć się sprawa, olali mnie

    pozdrawiam

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał boruvva Zobacz post
    witam,
    palenisko nadal czeka na montaż a producent nie raczył zająć się sprawa, olali mnie

    pozdrawiam
    od kwietnia 2013 roku sprawa się jeszcze nie wyjaśniła?

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar boruvva
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-611
    Posty
    157
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    od kwietnia 2013 roku sprawa się jeszcze nie wyjaśniła?
    Nie wyjaśniła, bo się tym nie zająłem na poważnie, skończyło sie na rozmowie z przedstawicielem.
    Pobrałem z ich strony uniwersalną instrukcje montażu, a same palenisko nadal czeka na montaż.

  18. #38

    Domyślnie

    boruvva napisz coś na temat paleniska jak się sprawuje czy jesteś zadowolony z zakupu?

  19. #39

    Domyślnie

    Witam,

    NIE polecam kominków z firmy ROBI-REN. Kupiłem taki kominek z szybą boczną. Rama z szybą odstaje od wkładu kominka, przez dzieloną szybę wlatuje lewe powietrze do kominka przez co bardzo brudzi się szyba. Serwis to porażka. Zapłacisz a potem mają cię daleko w ...... . Robili mi zabudowę również ludzie z firmy Robi-Ren. Nie zaizolowali wkładu kominka i sterownik zgłupiał od temperatury. Druga ekipa z tej firmy łapała się za głowę widząc co zrobił pan Karol z firmy Robi-Ren (notabene pracujący na czarno w tej firmie).

    Jakość kominka i wykonania zabudowy bardzo zła.
    Nie polecam. Żałuję zakupu kominka w firmie Robi-Ren.

  20. #40
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    futrzak............Wygląda na to że bardzo ich nie lubisz .
    Darek B

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony