dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 178

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Vetrex & MS & Abakus

    Wybaczcie mi... następnej mało ogarniętej w sprawach okien... ale potrzebuję Waszej pomocy...

    Czytam temat okien od jakiegoś czasu ale tak jak u większości osób... czym czytam więcej, tym mniej już wiem i większy mam mętlik w głowie...
    Dlatego tez postanowiłam, że zawrócę Wam głowę i jednak poradzę się Was Drodzy Forumowicze...

    Zatem o co mi chodzi... Muszę zakupić okna... bez dwóch zdań na samym początku moja decyzja padła na okna Vetrex V90+ ... kompletnie się nie znam w tematyce okiennej, więc sugerowałam się opiniami ludzi, do tego te trzy pierwsze miejsca na stronie oknotest, no i kolejna sprawa to taka, że praktycznie nie przeczytałam żadnej opinii negatywnej odnośnie montażu .... więc stąd też wnioskuję, iż Vetrex przykłada duża wagę do osób z którymi współpracuje (szkoląc ich czy cokolwiek innego)... Nie wiem... to są moje wnioski... Może mylne...

    No i miało być fajnie i pięknie, zero dylematów itd... Niestety... ostatnimi czasy zaczęłam ponownie rozmyślać nad swoim wyborem i pomyślałam sobie, że może dwie inne firmy z których dostałam wyceny (MS i Abakus) wcale nie są gorsze od Vetrexu...

    Dodam, że Vetrex wypada najdrożej, ok 30 tyś zł ... MS - Tytanowe Thermo z wzmocnieniem stalowym - 20 tyś zł, MS - Tytanowe Thermo z wzmocnieniem termicznym - ok. 22 tyś zł.... Natomiast Abakus - Brugmann AD - to koszt ok. 18 tys zł ....

    Więc różnica cenowa jest dość spora... nie ukrywam, że MS&Abakus mnie kusi właśnie ze względu na tę cenę... ale moje założenie jest takie, że chciałabym zakupić okna ciepłe i w miarę dobre... Nie zależy mi na przeciętnych oknach... raczej stawiam na coś lepszego...

    Nie znam się na tych wszystkich ramkach, profilach, okuciach, klamkach, wzmocnieniach i co tam jeszcze wszystkie te firmy wymieniają, dlatego też będę mocno zobowiązana o poradę którą z firm byście Wy wybrali na moim miejscu... no i pytanie również do Was... co powinno mieć dobre, ciepłe okno... bez jakichś zbędnych mało ważnych dodatków... chodzi mi o te wszystkie sprawy typu, ciepłe ramki, wzmocnienia itd... itd...

    Czyli nie zanudzając już i reasumując - Chcąc mieć dobre i ciepłe okna... To co ono musi w sobie mieć by takie było?




    Będę wdzięczna za wszelkie rady.
    Ostatnio edytowane przez Alexandra79 ; 08-01-2013 o 13:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony