dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 10
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 189
  1. #121

    Domyślnie

    prawie koniec



    Ale, ale... Zabrakło dachówki
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  2. #122
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agness8888

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    swidnica
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    14

    Domyślnie

    czesc moja droga jak twoj domek zapewne skonczony bo dawno temu ta budowa byla.

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Witam
    Tez czekam na wiesci

  4. #124

    Domyślnie

    hejka, hejka Zaglądam tu mało, ale nie dlatego, że przestałam budować, ale jakoś ta budowa idzie nam powoli... Mam wycenę od hydraulika, zamówiony już na początek sierpnia, więc będzie znów coś do przodu, musimy też wylewki zamówić na połowę sierpnia Potem okna, więc troszkę już zrobimy do przodu. W planach na 2018 rok jest kredyt na wykończenie A mój czas bardzo skutecznie zajmuje 15 miesięczna córka
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  5. #125

    Domyślnie

    Od czwartku będzie działać hydraulik. Dziś przywieźliśmy styropin, wyszło 15 cm 100-38. Będzie ciepła podłoga

  6. #126

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez monikazhr ; 07-09-2017 o 14:24
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  7. #127

  8. #128

    Domyślnie

    I pierwsza stówka poszła Resztę trzeba zrobić już na kredyt
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  9. #129

    Domyślnie

    Hydraulika tadam
    Ostatnio edytowane przez monikazhr ; 07-09-2017 o 14:23
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  10. #130

    Domyślnie

    Korytarz:


    Korytarz z widokiem na łazienkę:


    Łazienka na dole:




    Salon:
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  11. #131

  12. #132

    Domyślnie

    aisa jeszcze okna Ale będą niedługo
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  13. #133

    Domyślnie

    Co do podłogówki, musieliśmy użyć aż 15 cm styropianu na posadzki, hydraulik zalecił ten o parametrach 038-100. Kosztował 2800 zł, przywieźliśmy go sami od producenta, bo akurat niedaleko jest fabryka. Zakupiliśmy folię budowlaną pod styro, resztę materiału załatwiał i kupował hydraulik. Owy Pan robił moim rodzicom już dwa domy, mojej cioci i koleżance, więc wybraliśmy go tylko z polecenia i my również polecamy go dalej Zrobił kawał dobrej roboty w 1,5 dnia
    Dziś dojechał cement i żwir, od jutra akcja wylewka Do teraz (bez wylewki) koszt hydrauliki to 9 000 zł.
    Niespodziewanie uda się również zamontować okna i to chyba w najbliższym casie, wczoraj były już pomiary
    Ostatnio edytowane przez monikazhr ; 13-09-2017 o 12:52
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  14. #134

    Domyślnie

    Wylewka tadam

    SALON:


    KORYTARZ:


    Reszta też jest zrobiona, musicie mi uwierzyć na słowo Ogólnie pierwsza ekipa, która jak powiedziała, że przyjedzie w czwartek, to przyjechała w czwartek
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  15. #135
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikazhr Zobacz post
    Co do podłogówki, musieliśmy użyć aż 15 cm styropianu na posadzki, hydraulik zalecił ten o parametrach 038-100. Kosztował 2800 zł, przywieźliśmy go sami od producenta, bo akurat niedaleko jest fabryka. Zakupiliśmy folię budowlaną pod styro, resztę materiału załatwiał i kupował hydraulik. Owy Pan robił moim rodzicom już dwa domy, mojej cioci i koleżance, więc wybraliśmy go tylko z polecenia i my również polecamy go dalej Zrobił kawał dobrej roboty w 1,5 dnia
    Dziś dojechał cement i żwir, od jutra akcja wylewka Do teraz (bez wylewki) koszt hydrauliki to 9 000 zł.
    Niespodziewanie uda się również zamontować okna i to chyba w najbliższym casie, wczoraj były już pomiary
    A pomyśleć że ja to prawie równe dwa lata temu sam dosłownie to robiłem czyli układanie styropianu na to folia ta aluminiowa i najgorsze to rozwijanie tej rurki pex , rolka na stylu przełożona przez drabinę i heja aż mnie paluchy bolą do dziś od wciskania tych spinaczy , miałem na to tylko 3 dni a do zrobienia salon 40m2 dwie sypialnie 16m2 oraz 21m2 łazienka 9m2 oraz ustęp1,5m2 plus częściowo przedsionek a czasu mało bo wylewkarz zadzwonił że chłopaki zgodzili się robić w sobotę więc musiałem szaleć bo czas naglił , kupiłem 22 maja wlazłem 3 czerwca a 10 grudnia mieszkałem już na gotowo , w domu nie było prądu od 30 lat nie było wody nie było kanalizacji , szczerze powiedziawszy ja nie wiem jak ja tego dokonałem bo 95 proc sam pracowałem , aha miałem wymieniany dach oraz wszystkie okna i drzwi , cała elektryka od nowa oraz cała hydraulika bo nie było nic , mieszkałem w bloku i dlaczego się zdecydowałem nie wiem do dziś , ale się rozpisałem życzę samozaparcia , aha jak skończyłem dom w środku to aby nie przeszkadzać żonie dałem się do docieplania strychu 30cm wełny pod krokwie a od lutego rozpocząłem klejenie styropianu na ścianach 12 cm grafit oczywiście sam a jak że by inaczej , wariat czysty , teraz dom wygląda jak z żurnala i ogrzewanie to max 2 tony na sezon , pzdr

  16. #136

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    A pomyśleć że ja to prawie równe dwa lata temu sam dosłownie to robiłem czyli układanie styropianu
    to współczuję roboty, bo ja rozłożyłam tylko jeden pokój na dole, który ma około 16 m2 i zajęło mi to 4 godz (chyba bym nie zarobiła w tej branży) Najgorsze były docinania tych boków i ten straszny dźwięk
    No ale już po
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  17. #137

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    max 2 tony na sezon , pzdr
    oszczędniutko
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  18. #138

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    kupiłem 22 maja wlazłem 3 czerwca a 10 grudnia mieszkałem już na gotowo , w domu nie było prądu
    szacuneczek Mam nadzieję, że za rok o tej porze będziemy się przeprowadzać
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  19. #139
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Tego wam życzę

  20. #140

    Domyślnie

    Okna zamówione Taki bonus od życia, nie spodziewałam się, że w tym roku uda się zamknąć budowę. Okna trzyszybowe, ponoć najcieplejsze jakie są Zamówiliśmy do pokoju z wyjściem na taras okno przesuwne, ponieważ może tam nie być miejsca na otwierane skrzydła. Kolor grafit, dwustronnie... Dałam się namówić na ten kolor mężowi i obym nie żałowała, pewnie około miesiąca zajmie produkcja, więc na razie chilll...
    Córka nasza dorobiła się za to pięknego domku, chwalem się WYKONAŁAM GO SAMA (prawie - drobna pomoc mojego tatusia jako silnego faceta do skręcania ścian się przydała). Drewno zostało nam z deskowania i tadam - oto jest - własne M mojej córki i syna



    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

Strona 7 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony