dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 81
  1. #41

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    To też świetny pomysł i wart przemyślenia, bo nie będą Cię wtedy ograniczały kolory Choć ja bym się nie podjęła, pamiętam moje pierwsze malowanie ze szablonem, strasznie trudno zachować idealnie równe brzegi we wzorze! Już łatwiej jest z naklejkami, ale to mi się z kolei wydaje mało gustowne. Tapeta ma większy urok, ta Rasch jest srebrzysta, te droższe są trójwymiarowe, mają "głębię" i gra w nich światło. To wszystko nadaje elegancję. Poza tym do tego niewielkiego pokoju mnie osobiście bardziej pasują drobne groszki, dlatego tych zdjęć powyżej nawet nie wklejałam.
    Tym jasnym grochom zrobiłabym wyjątek, są delikatne Cudny pokoik.





    Jeśli ZO wybierzesz jakiś kolor dla akcentów, a będziesz chciała coś koronkowego, to załatwię Ci to bardzo tanio, bo moja Przyjaciółka robi takie cuda

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6835004253_e5e00cb797.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	164052 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	060.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	164058 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	036.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	164059

    Można wydziergać białe, szare, żółte, różowe, jakie tylko są potrzebne. Aniołki sprzedawała za 5 zł sztuka, takie duże! Aż się na nią złościłam, że robi za darmo

    To zależy, jaki kierunek obierzesz - czy bardziej romantyczny, czy a la lata 60 czy jeszcze inaczej




    Miło się pracuje nad tym Twoim pokojem, aż mnie kusi namówić starszą córkę na czerwone groszki

    Co do farby, to ja mam taki rozbielony róż, "Różane lato" Nobiles, ale nie jest to dobra farba do mocno eksploatowanego pokoju, jak u mnie. Muszę ją kiedyś przemalować.
    Z pudrowych to wkleiłam Ci już BM,

    tu jest dekoral (zimny róż koloru "Piękno" dekoral fashion )



    tu dulux - pudrowy róż



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24933_org.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	9,3 KB
ID:	164066

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24934_org.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	11,6 KB
ID:	164067


    Jeśli chodzi o filc, to w większości w sprzedaży są to filce akrylowe, nie wełniane i możesz się rozczarować. Nie wszystkie są w realu ładne. Myślę, że lepiej by było uszyć poszewki z aksamitu, zwłaszcza, gdybyś zastosowała aksamitną wstążkę do dekoracji.
    Lub z bawełny przy wystroju romantycznym.
    Ostatnio edytowane przez piu ; 23-01-2013 o 12:02

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    wiesz co Piu, ja już sie poddaję, nie potrafię wybrać.
    jeśli się zgodzisz:
    zrobię pojedyncze zdjęcia wszystkiego co mam, co można byłoby zastosować (no w tym przypadku niestety zależ mi na taniości - wyeksploatowałam sie na pokój dzienny i jeszcze w marcu chcemy wyjechać na wakacje, i nie chcę topić pieniędzy w pokoju na dwa lata. za dwa lata znowu zmiana - czysta przyjemność)
    i z tych zdjęć plus tapeta plus farba (farba może być droga - BM na przykład, bo farba jednak jest ważna) plus jakiś tani dywan z allegro (tam nie mam podłogówki, może być shaggy jednobarwny) plus co tam jeszcze trzeba będzie - i może mi coś z tego skleisz.
    zrobie to dopiero w sobotę, bo mam marny aparat i potrzebuje światła dziennego.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Z farbą, tapetą i kilkoma metrami tkaniny i tasiemek oraz dywanem powinnaś się zmieścić w 200 - 300 zł Będzie z tego potem idealny pokój gościnny czy gabinet. Córka jak spojrzy, będzie wiedziała, co jej najbardziej leży, ja też nie umiałabym wybrać sama, bo kilka opcji mi się podoba
    Szarości i złamana biel będą bardziej uniwersalne niż pudrowy róż, więc może lepiej zostawić kolory tylko na dodatki?

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    mój limit to 1000 zł plus 500 na jakies szafki pod TV.
    jaki styl - oczywiście powiem po naradzie. nie musi byc uniwersalnie, można zaszaleć, bo jak juz wczesniej pisałam, córka planuje sie wyprowadzić, pewnie częśc mebelków sobie zabierze, a ja przerobie ten pokój na ???? goscinną sypialnię? może na spa?

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    No tak, nie pomyślałam o meblach Ty potrafisz pięknie szyć, to już połowa sukcesu.


    Gdybyś stosowała tę ozdobną taśmę z bąbelkami, to można tak obszyć poduszki:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podusia.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	164140

    ja z kolei będę robiła takie:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poduszki.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	164141

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poduszki (2).jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	164142

    Mam już zamówioną włóczkę, a w szafie 2 worki sztucznego puchu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	e9fee8a0b527689a.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	50,3 KB
ID:	164148

    Do bardziej eleganckich wnętrz glamour są np takie aksamitne, z guzikami a la kryształki



    welurowa



    różowo srebrna



    srebrna kula do srebrnych groszków



    szara rozeta:


  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    mnie do dziergania żadna siła nie zmusiłaby...wolałabym swetry pociąc i z nich uszyć poduchy.
    jutro znowu wyprzedaż u naszego producenta zasłon, może coś upoluję, chociaż ostatnio nic ciekawego nie było.

    nie potrzebuje nikt zasłon? na szerokiej taśmie, kremowych, z fakturą jakby len, szerokie chyba 2,8 m a długość do regulacji (na żelazko). mam 4 szt. po 20 zł, nie pasują mi jednak i mogę sprzedać. są lekkie, takie bardziej jakby letnie, nieprzezroczyste, ale cienkie. pasowałyby do wszelkich prowansalskich lub skandynawskich aranżacji, a najbardziej chyba do ogrodu zimowego lub na taras.

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Welonka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Ale ta rozeta ładna!

  9. #49

    Domyślnie

    Dodatki zawsze robią wrażenie ale sukienka i buty?

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał liszew Zobacz post
    Dodatki zawsze robią wrażenie ale sukienka i buty?
    to jest zdjęcie PRZED remontem; PO jeszcze nie mam, bo nic nie zrobione. a sukienka i buty to podpowiedź dla doradzających - jest to jakis rodzaj informacji o upodobaniach właścicielki pokoju, może nasunąc jakis pomysł. chociaż buty mogą ozdobą moim zdaniem, czemu nie.

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Spójrz proszę ZO tutaj

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ie-%29/page237

    To jest dokładnie to, co mi się kręci po głowie odnośnie Twojego pokoju.

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    ZO

    ta tapeta jest teraz w promocji, a to winyl na flizelinie, więc dobry gatunek
    42 zł


  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    jest taka bardziej bezowa niz szara....albo monitor tak przekłamuje
    ale w pokoju u miszaków wygląda lekko szaro

  14. #54

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    ha, no to czytasz mi w myślach!!

    ta druga, bez wątpienia , od razu jak na nią wpadłam, pomyślałam, że będzie idealna

    tu jest tańsza, po 46,90

    http://tapetuj.pl/schoner-wohnen-3-tapeta-winylowa-na-flizelinie-2270-27.html

    i ta też mi się spodobała

    http://allegro.pl/contzen-3-tapeta-n...987431341.html

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    zamówiłam tę w romby, dziękuję za link. znasz ten rynek tapeciarski, oj znasz...

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    tapeta sobie idzie, w ciągu tygodnia będzie

    zrobiłam taka sklejankę, niezbyt mi to wyszło, tapeta nie w tej skali, w rzeczywistości wzorki będą drobniejsze. ta niby-podłoga na scianie to drzwi, maja taki kolor. ten zółty wazon to próba zastosowania żółtych dodatków - tutaj chyba raczej róż odpada? zostawic bez kolorów? narożnik jest chłodno-brązowy, na zdjęciach z pierwszej strony niezbyt to widać. mam sporo poduszek, jakies poszewki nowe....
    i lustro - słońce bardzo mi sie podoba, ale czy będzie pasowało?
    czy farba ok, czy moze biała? na razie wstawiłam balboa mist BM

    proszę, podpowiedzcie, jakaś mała burza mózgów???


  18. #58

    Domyślnie

    tapeta świetna - widać, że Twoja córcia to duza już dziewczynka. Kropki są śliczne i słodkie ale dla młodszej albo do typowej sypialni.
    Pokój zyska na uniwersaliźmie
    Dodatki moga być wymienne moim zdaniem : ja optowałabym za żółtym, bo nie przepadam za różem - u Ciebie może byc inaczej - po prostu - do szarości i bieli... w zasadzie wszystko pasuje.
    zostawić ściany tylko białe ... tapeta bedzie przypadkowa - dobrać odcień do najjaśnieszej szarości z tapety? i jedna ze ścian na biało reszta na szaro?
    pa bo muszę "lecieć"

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    uff, wczoraj skończyłysmy malowanie, tapetowanie i listwowanie (główny wykonawca córka osobiście)
    tapeta troche mnie zaskoczyła tym, ze wzorki sa malutkie - spodziewałam się większych rombów, po prostu nie doczytałam w opisie. ale to nieważne, bo wyszło chyba ładnie. jeśli uda sie dzisiaj posprzątać, to zaraz wrzucę zdjęcia.
    udało sie niskobudżetowo (500 szafki, 500 listwy podsufitowe, kleje, farby, tapeta), a zmiana bardzo duża.

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    wrzucę chociaż kawałki pokoju - całość jeszcze się nie nadaje do fotografowania


Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony