dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie rozbudowa sieci wodociągowej - jak znaleźć projektanta

    Witam
    Chcę na wiosnę dociągnąć wodę do mojej działki. Z warunków wydanych przez nasz zakład wodociągów wynika, że konieczna jest rozbudowa sieci wodociągowej, którą musimy wykonać we własnym zakresie. Na początek konieczne jest wykonanie projektu rozbudowy - i tu mam problem, jak znaleźć kogoś kto takie projekty wykonuje? Czy ktoś jest w stanie pomóc? polecić? Rozbudowa sieci wodociągowej dotyczy Mikołowa.
    Będę wdzięczna za porady.

  2. #2

    Domyślnie

    podejdź do jakiegoś biura projektowego lub samodzielnego projektanta oni będą wiedzieli kto ma u was stosowne uprawnienia
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krokusia Zobacz post
    Witam
    jak znaleźć kogoś kto takie projekty wykonuje?

    Proponuję zacząć od: http://www.zumi.pl/projektowanie%2Bi...a,namapie.html

  4. #4

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    wielu architektów ma uprawnienia do projektowania sieci , przyłączy. Podzwoń popytaj. Ja trafiłem za drugim telefonem. Koszt projektu przyłącza 350 zł.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pablomoc Zobacz post
    wielu architektów ma uprawnienia do projektowania sieci , przyłączy. Podzwoń popytaj. Ja trafiłem za drugim telefonem. Koszt projektu przyłącza 350 zł.
    Do projektowania przyłączy (z wyłączeniem gazu) nie trzeba mieć uprawnień dlatego architekci je robią.
    Raczej architekta z sieciowymi uprawnieniami nie spotkasz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony