dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne firma KonTrade, prośba o opinie.

    Witam
    Myślałem że znalazłem drzwi zewnętrzne. Zdecydowałem się na drewniane, ale cena mnie mocno przerosła. Firma wyceniła drzwi z dostawką 121x217 na 5300 pln. Chodzi mi o drzwi wewnętrzne wejściowe, mieszkanie w kamienicy na samej górnym piętrze, więc nie narażone na warunki atmosferyczne. Więc szukam dalej i raczej muszę szukać drzwi stalowych, gdyż na drewno mnie zwyczajnie nie stać. Powiecie coś o firmie Kon-trade, drzwi Taur Arches:
    http://www.kon-trade.pl/arches-120-cm.html
    Spotkałem się z jedną opinią na internecie, żeby sprawdzać przy kurierze stan faktyczny drzwi. I nie wiele więcej. I teraz mam pytanie. Czy to chińszczyzna? Warto się w ogóle nad tym zastanawiać. Patrzyłem na drzwi KMT i Gerdy, jednak wizualnie średnio mi odpowiadają. Te Archos ładne bardzo na zdjęciach. Nawet nie chodzi mi o ich cenę, bo mam świadomość że cena czasami musi być wysoka, by ograniczyć na przyszłość problemy. Może ktoś widział w podobnej stylistyce drzwi jakiejś przyzwoitej firmy w cenie do 3500? Wdzięczny będę za wszelkie porady. Pozdrawiam.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Mam Arches jednoskrzydłowe.Co do obsługi przez firmę Kon-trade nie mam zastrzeżeń.Chociaż przesyłka się opóźniła.Drzwi wizualnie bardzo ładne w stosunku do innych stalowych.Na pewno jest to chińszczyzna ,ale przynajmniej dość ładna.Stal na progu to na pewno nie nierdzewka,bo zwyczajnie zardzewiała.I klamki też mają rdzway nalot.U mnie jednak narażone bezpośrednio na warunki atmosferyczne.Osobiście jednak jestem zadowolony.Zwłaszcza z wyglądu.Jak już pisałem firma Kon-trade dla mnie Ok.Brakowało jednej zaślepki ,po telefonie za parę dni dostałem parę sztuk.

    Co do drzwi z drzewa.Ja za swoje 140x210 ,z meranti zapłaciłem 4200 z montażem.Przy sosnie mógłbyś zejść do 3500
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    met-art

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-837
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kupiłem w lecie drzwi wejściowe Optima. Przyjechały z 4 wgnieceniami na froncie , których nie zauważyłem przy odbiorze. Nie chcieli uznać reklamacji, wypychałem sam, przy okazji stwierdzając, że w środku jest papier- plaster miodu jako izolacja. Niestety daje się to odczuć teraz w zimie, drzwi nie izolują.
    Przy szerokości ościeżnicy 103cm, światło wynosi 87cm!
    Wygląd ładny, reszta marna. Koniecznie przed decyzją obejrzeć!
    Przemysław

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony