dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Trivet

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kraśnik
    Kod pocztowy
    23-200
    Posty
    20

    Domyślnie Cena prac hydraulicznych

    Witajcie, ostatnio gościli u mnie hydraulicy. Na początku prac cena była bardzo atrakcyjna, ale po ich zakończeniu w stosunku do pierwotnej przestała taka być. Za prace z poniższych zdjęć zapłaciłem 2100 zł wraz z materiałem robota 850 części 1250 woj. lubelskie. Zrobione przyłącza: umywalka woda + odpływ, prysznic woda + odpływ, toaleta woda + odpływ, wanna woda + odpływ, pralka, woda + odpływ, kaloryfer, znów umywalka woda + odpływ, zmywarka woda, oraz 2 liczniki i odpowietrzenie przy umywalce i przy toalecie. Celowo piszę taki podział bo nie wiem jak u was liczą punkty. Robota 850 części 1250. Odpływ liniowy kupiony we własnym zakresie. Słucham waszych opinii.














  2. #2

    Domyślnie

    Jestem z lubelskiego z chęcią skorzystam z polecanego hydraulika

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    Ale co ...?
    Materiał za drogi ...?, robota to raczej w przyzwoitych pieniążkach ...
    A ta atrakcyjna dla inwestora to jaka ...?
    Instalatorzy mieli jemu zapłacić ...?
    Chałupa 154m2 z klocków styropianowych U-0,28, podłoga 15cm, dach ok 30cm wełny, bez izolacji fundamentów, okna zwykłe dwu szybowe, ogrzewanie kable Elektra 10,6kw, GWC rurowe,reku, fotowoltaika w ciągłej rozbudowie obecnie ok 5kWp off gird , magazyn li-ion 23kWh...

  4. #4

    Domyślnie

    Tanio jak barszcz ta robicizna - za materiały sie nie wypowiadam bo pewnie jakieś tam rachunki na to masz. Powodzenia z dalszą wykończeniówką - tam będą wyższe stawki

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Trivet

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kraśnik
    Kod pocztowy
    23-200
    Posty
    20

    Domyślnie

    margolcia2908 - gdybyś chciała namiar pisz PW.

    jasiek71 - jak widzisz... chyba... napisałem, że atrakcyjna do ceny pierwotnej uzgadnianej na "szybkiego". Jako, że była to jedyna ekipa z którą rozmawiałem nie miałem porównania. Ale błysnąłeś żartem <brawo>.

    turalyon - dzięki, już mam jakieś porównanie. Zdaję sobie sprawę, cen za pozostałe usługi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony