dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grzeh2000

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    287

    Domyślnie Styropian swisspor fasada

    Witam,szykuje sie do zakupu styropianu na elewacje z racji informacji ze w styczniu materiał wg hurtownikow jest najtanszy.Znalazłem oferte styr. swisspor fasada plus w cenie 116,16 za m3.Cena b.dobra.Co mozecie powiedziec na temat tego materiału?,wiem ze deklarowany wsp.042.Z racji ze sam pracuje przy elewacjach(zagranica)wiec nie znam rodzimych produktow ale wiem tez ile zalezy od wykonanie a ile od materiału.Wg mnie szacuje sie to 70% wykonanie,30% materiał.Odnosi sie to tylko do wyklejenia styropianu.Moze nawet ta proporcja jest jeszcze bardziej po stronie jakosci wykonania.Prosze wypowiedzcie sie w tym temacie.Pzdr

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojciech Wyremblewsk

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    72

    Domyślnie

    Takiego styropianu sprzedaje się najwięcej i nie ma się co oszukiwać ALE jeśli ja miałbym kupować do swojego domu to minimalnie ten 040 bym bral. Roznica nie jest kolosalna....

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grzeh2000

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    287

    Domyślnie

    Niestety okazało sie ze w tej cenie jest styropian uni a nie plus o wspołczynniku 045,nie wiem dlaczego firma polinvest z Mielca w aukcji podaje ze w cenie 116,16zł jest fasada plus a rzeczywiscie jest fasada uni o duzo gorszych parametrach.Chyba zdecyduje sie na termo organike silver.ps.dziwnym trafem zmieniono juz nazwy w aukcjach

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojciech Wyremblewsk

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    72

    Domyślnie

    No to sprawa się wyjaśniła Wydaj parę złotych więcej i kup coś porządnego. Fasada Silver z termoorganiki to najmniej!

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slawas86
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    118
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    ja mam swsspora, lambda fasada, styropian grafitowy, płaciłem 175 za m3. Zamawiany przez allegro. i na chwilę obecną mogę powiedzieć że jest zadowolony.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Bierz tą organikę lepiej
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzeh2000 Zobacz post
    Niestety okazało sie ze w tej cenie jest styropian uni a nie plus o wspołczynniku 045,nie wiem dlaczego firma polinvest z Mielca w aukcji podaje ze w cenie 116,16zł jest fasada plus a rzeczywiscie jest fasada uni o duzo gorszych parametrach.Chyba zdecyduje sie na termo organike silver.ps.dziwnym trafem zmieniono juz nazwy w aukcjach
    to akurat b częsta praktyka na alledrogo - cena często jest w ogóle netto, po drugie bez dostawy (a minimum logistyczne to zazwyczaj 30 m3, a aż tyle to mało kto potrzebuje), po trzecie dotyczy właśnie jakiegoś innego materiału - po prostu sprzedawcy kreatywnie podchodzą do marketingu; oczywiście tłumaczą się błędem ludzkim, ale to zwykłe oszustwo i tyle

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony