dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Przy takiej wysokości ścianki kolankowej funkcja uchylna nie ma uzasadnienia. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    junior1981

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    wielkopolska
    Kod pocztowy
    66-666
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam serdecznie śledzę temat i się zastanawiam wiadomo że Fakro i VELUX to liderzy rynku okien dachowych ale ostatnio sprzedawca polecał mi okna OKPOL oglądałem i powiem tak niczego sobie ale no właśnie różnica w cenie przy oknie o prawie identycznych parametrach nie jest aż tak drastyczna aby się pokusić o okna mało znanej firmy przynajmniej dla mnie więc stawiam tu pytanie dla kolegów czy warto się nimi według was zainteresować różnica w cenie na oknie to jakieś 10% no i teraz idąc dalej najtańsze okno w rozmiarze 78X160 na przykład Fakro cena z allegro to około 900zł a najdroższe znalezione w granicach 4000 tyś i teraz znowu moje pytanie różnica pomiędzy tymi 2 oknami to 3100 zł !!!! kiedy to się wróci ile ciepłą musi uciec aby ta różnica się zwróciła ok już nie będę popadał w skrajności wezmę okno nie za 900 zł tylko za 1500 zł różnica 2500tyś a różnica w przenikalności cieplnej klamce i wyglądzie nie duża więc jakom podjąć decyzje czym się sugerować przy doborze okien aby ten wydatek był przemyślany i rozsądny czekam na wasze sugestie i przemyślenia dodam że nasz dom budowany jest z Porotherm 24 na to 15 lub 20 cm styropian docieplona ściana fundamentowa XPS dach karpiówka pełne deskowanie plus papa wełna między krokwie myślę że 30 lub 40 i do tego rekuperacja i dom będzie cały ogrzewany za pomocą ogrzewania podłogowego

    jeszcze raz pozdrawiam i czekam na dyskusje

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony