dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Co to znaczy niewielki? Jak dla mnie to 60 do 80m2, a takich to ze świecą w biały dzień trzeba szukać

    do tego parterówka
    Ostatnio edytowane przez an-bud ; 23-01-2013 o 12:31
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  2. #2
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.692

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud Zobacz post
    Co to znaczy niewielki? Jak dla mnie to 60 do 80m2, a takich to ze świecą w biały dzień trzeba szukać

    do tego parterówka
    Poprawiamy pytanie: pytamy o racjonalne domy...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Poprawiamy pytanie: pytamy o racjonalne domy...
    Jeżeli racjonalny dom znaczy mały dom to zaczynam wymiękać z takiego doboru słowa "racjonalny"
    Statystyki są nieubłagane i niestety duże domy "lepiej" się spłacają, a często są budowane za gotówkę.
    Jeśli racjonalny w porównaniu z naszymi późniejszymi emeryturami, to żadna racjonalność raczej nie pomoże.
    Nawet stu metrów nie utrzymamy z przyszłych emerytur. Z niczego nie da się utrzymać

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Poprawiamy pytanie: pytamy o racjonalne domy...
    to teraz zdefiniujmy pojęcie "racjonalnego domu" - powierzchnia/os.; piętrowy/parterowy/z poddaszem; balkony/bez; wykusze/bez; CO/NCO; itd. itp.; zmiennych można jeszcze wiele mnożyć
    Ostatnio edytowane przez pawellost ; 23-01-2013 o 22:30

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawellost Zobacz post
    to teraz zdefiniujmy pojęcie "racjonalnego domu" - powierzchnia/os.; piętrowy/parterowy/z poddaszem; balkony/bez; wykusze/bez; CO/NCO; itd. itp.; zmiennych można jeszcze wiele mnożyć
    co jest racjonalnego (czyli uzasadnionego rozumem, a nie uczuciami) w balkonie/wykuszu w domku jednorodzinnym?

    ja wymienię tylko to, co jest nieracjonalne:

    -koszty
    -koszty
    -koszty
    -problemy z izolacja cieplną i przeciwwilgociową (w balkonie praktycznie nie do przeskooczenia)

    moze ktoś wrzuci dowody na racjonalność tych rozwiązań w - zaznaczam- domku jednorodzinnym z własnym ogrodem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    co jest racjonalnego (czyli uzasadnionego rozumem, a nie uczuciami) w balkonie/wykuszu w domku jednorodzinnym?

    ja wymienię tylko to, co jest nieracjonalne:

    -koszty
    -koszty
    -koszty
    -problemy z izolacja cieplną i przeciwwilgociową (w balkonie praktycznie nie do przeskooczenia)

    moze ktoś wrzuci dowody na racjonalność tych rozwiązań w - zaznaczam- domku jednorodzinnym z własnym ogrodem.
    wszystko prawda, z punktu widzenia budowniczego/inwestora. a co z punktem widzenia potencjalnego kupca? czy prosta "stodółka" będzie wystarczająco atrakcyjna, żeby uzyskać godziwą cenę? np. izolacje (ilość i ciągłąść) - coś czego imho nie da się sprzedać na zdjęciach ofertowych

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony