dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magda223

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-624
    Posty
    2

    Domyślnie Deweloper we Wrocławiu

    Witam,

    chcemy kupić mieszkanie od wrocławskiego dewelopera Mój Dom S.A. Mieszkanie i okolica nam się podobają (Stare Miasto), obsługa miła, ale jaka miałaby być przy tak dużych pieniądzach
    Z tego co czytałam na forach to jest dobry, rzetelny deweloper, ale że wpisy były sprzed kilku lat, a my mamy złe doświadczenia z innym deweloperem, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś mieszka w mieszkaniach wybudowanych przez tą firmę, a jeśli tak to jakie ma doświadczenia? Może nawet znajdzie się ktoś kto kupił już tam mieszkanie: http://www.mojdom.com.pl/pl/Kepa-Staromiejska ?
    Czy cena jest adekwatna do jakości?

    Będę bardzo wdzięczna za opinie,

    Pozdrawiam,
    Magda

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jest to 06

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-432
    Posty
    3

    Domyślnie

    Pani MAgdzie raczej chodziło o konkretnego dewelopera. Ktoś w innym temacie już coś pisał na temat, ale z czystym serduchem moge polecić Arkop. Arkop Deweloper tak chyba brzmi pełna nazwa Nie mają nie wiadomo jak długiej listy inwestycji, ale to dobrze, bo lepiej skupiają się na tym co już budują i zbudowali. A kontakt z klientem świetny.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wROCŁAWSKI_As

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    59-456
    Posty
    5

    Domyślnie

    Przychylam się. Nie mówie, że nie ma lepszych deweloperów, ale są też znacznie gorsi. Problemem tych mega duzych firm jest brak zwrócenia uwagi na indywidualnego klienta, a w Arkopie odpowiednio o wszystko dbają. Bylem ostatnio na dniach otwartych ich inwestycji Panorama Zatorska i musze powiedzieć, że ta solidność równiez przekłada się na solidność budowy. Fajne i przyjemna inwestycja.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jest to 06

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-432
    Posty
    3

    Domyślnie

    widzizeliście zdjęcia z drona? moc -

    Cytat Napisał WroFanatyk

















  5. #5

    Domyślnie

    My się przymierzamy do kupienia apartamentu od AZ Budownictwo , czytałam że dobrze budują i nagrodzeni w 2012 za inwestycje roku i developera roku
    Podoba nam się ten dwupoziomowy apartament z balkonem i tarasem z trawką http://azbudownictwo.com/partynice-park
    Co o nim myślicie? Albo o developerze? A może ktoś juz tam mieszka?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    horma

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    51-689
    Posty
    2

    Domyślnie

    no ja właśnie zacznę swoją przygodę we wrocławiu z Tim Development. mają super osiedle na klecinie i marzy mi się tam mieszkać. przeczytałam troszkę na temat developera i nie mam zastrzeżeń. zresztą spotkanie w biurze sprzedaży też było na plus!

  7. #7

    Domyślnie

    Od Mojego Domu podoba mi się ta inwestycja Staromiejska ale zdecydowanie bardziej Bulwar Drobnera. Jedyny minus to bliskość ulicy, dość ruchliwej. Osobiście celowałbym bardziej w okolice Legnickiej. Tutaj masz bardzo dużo ciekawych inwestycji, które powstają lub lub powstały. Na InfoDeweloper znajdziesz większość z nich. Co do samej Rezydencji Staromiejskiej nie miałem bezpośredniej styczności, więc nie mogę nic więcej powiedzieć o jakości mieszkań.

  8. #8
    Banned
    elizabethh

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-509
    Posty
    18

    Domyślnie

    Deweloper godny polecenia we Wrocławiu? Może ktoś podzieli się informacjami z własnego doświadczenia? Po sprzedaży mieszkania w Poznaniu, starczyło na inwestycję w Tarnowie Podgórnym, teraz szukam czegoś we Wrocławiu - taka inwestycja na lata.

  9. #9

    Domyślnie

    Elizabethh jak już odświeżyłaś wątek, to ja się podepnę tylko do wypowiedzi poprzedników. Możesz śmiało zaufać Arkop, baza inwestycji od tego czasu się powiększyła - zobacz przykładowo Orion, który moim zdaniem wygląda świetnie! Kończą budować Zacisze Krzemienieckie 2, ale tam zostało tylko 1 mieszkanie z tego względu, że jest to bardzo kameralna inwestycja, mieszkań było niewiele (chyba 8 ). Świetnie zapowiadają się też Parkowe Złotniki

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dymitr

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-541
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mnie się podobaja cztery wieże na skarbowców, wizualizacje wyglądają naprawdę w porządku, a z tego co mówił mój kolega z Kato mieszkania są porządnie wykonane i przemyślane. Ktoś jeszcze coś wie o tej inwestycji?

  11. #11

    Domyślnie

    Mi osobiście podoba się inwestycja Amsterdam.
    Fajna lokalizacja i deweloper wydaje się konkretny bo jest to spółka wywodząca się z inter-system (to Ci co robili narodowe forum muzyki, afrykarium etc)
    ...

  12. #12

    Domyślnie

    Ja też mogę polecić Arkop, sama korzystałam z ich usług i uważam że jest godny polecenia. No i chyba nie spotkałam się nigdzie z żadnymi aferami dotyczącymi tego dewelopera, a o innych róznie się słyszy czasem. Aż z ciekawości zajrzałam co budują teraz, i właśnie widzę że mają coś nowego - osiedle Parkowe złotniki. Zapowiada się pięknie ) Looknijcie sobie na wizualizacje na ich stronie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony