dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 19
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 368
  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    Ale wiatrolap to oddzielne pomieszczenie z drzwiami. Wg mnie mogą tam być inne plytki
    mogą
    ja mam po całosci - wiatrołap, hall, kuchnie i salon w jednakowych. inne mam w kibelku dla gości - za drzwiami inne w sypialni naszej - za drzwiami i inne w kotłownio-pralni - tez za drzwiami.
    Generalnie jestem fanem jak największej spójności i jednolitości. Im prościej, tym piekniej
    pozdrawiam
    am glad

  2. #222
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Niby wiatrołap za drzwiami i oddzielne pomieszczenie ale jaki efekt kiedy się otwierają drzwi a tam taka jednolita kolorystyka
    Wejście u mnie do kotłowni może być latem otwarte gdyż z holu można przez nie przejść na taras a z tarasu np do łazienki. Unikamy tym samym latania przez salon

  3. #223

    Domyślnie

    Czesc Biedronko )
    Z racji tego ze tez szukam fajnych tanich i jasnych gresów do swojego domku przypatruje sie Twoim wyborom i wydaje mi sie ze te plytki ktore wypatrzylas w Max-Flizie to jest ten gres http://www.rakceramics.com/rdc/sixsense-rdc.php
    Oni tam maja taka metode ze pisza kody po nazwie plytek (poczatkowe litery )
    Niestety nie znalazlam nigdzie na polskich stronach sprzedazy tego gresu ale moze Tobie sie uda )
    Ja rowniez interesowalam sie gresem Ani ( attracion white ) ale u mnie w pomieszczeniach ten kolor wcale nie jest jasny (wpada w brazy ) a szkoda bo u Ani prezentuje sie slicznie. Zastanawiam sie rowniez nad Must Bianco i on juz bardziej wyglada na brudno/szary.
    Nie musze jeszcze podjac ostatecznej decyzji gdyz podlogi beda robione dopierow lecie wiec jesli pozwolisz bede podpatrywac Twoich wyborów
    Jestes zdecydowana typowo na biel czy moze rozgladasz sie tez za jakas jasniutenka szaroscia? Mam u siebie tez próbke Sandsone Plus lappato i to jest taka bardzo jasna szarosc tyle ze na duzej powierzchni wydaje mi sie ze moze wpadac w niebieski bo to taki gołebi kolor.
    kaka

  4. #224
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Kakusek witam Cię bardzo cieplutko w moich progach
    Jeśli chodzi o gres tez myślałam, że to jest RAK ale nie mam porównania wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć więcej. W Max Flizie pytałam czy mają coś od nich ale sprzedawczyni powiedziała, że nie. Nie do końca mi to pasowało bo emiratom arabskim tylko rak jest przypisany.

    Gres mi się jednak bardzo podoba natomiast cena już znacznie mniej przy prawie 80m2 cena robi się już bardzo konkretna.

    Z innej beczki; grzejniki w 3 pokojach już wiszą, dzisiaj chyba łazienkowe Zawisza. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zmieniła ich miejsca a przynajmniej w 2 łazienkach.
    Musze jeszcze zmienić bieg rurek z woda do wanny bo to też się zmieniło oraz panowie muszą mi podciągnąć wodę do łazienki jako dodatkowy punkt awaryjny dla pralki. Obecnie jej miejsce jest w kotłowni ale różnie to bywa. Może być tak, ze zachce mi się ją mieć w lazience
    Musze wszystko udokumentować na zdjęciach.
    Wczoraj w końcu odebralismy kafle do kotłowni... czekamy na kafelkarza

  5. #225
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Kakusek te sandsone gdzie one są aby je realnie zobaczyć.... ładnie wyglądają...

  6. #226

    Domyślnie

    Ja zamawiałm probke z neta ale w Krakowie maja po jednej sztuce w sklepie http://simax2.pl/index.php .
    Jak znajdziesz jeszcze cos ciekawego to podziel sie prosze info bo u mnie tez okolo 80-100 m kw wiec musze tez pilnowac ceny
    kaka

  7. #227
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    kakusek wstawię do razu. Jest wiele gresów jakie mi się podobają ale do póki moje dziecko nie wróci z wakacji z lustrzanką ciężko mi tabletem robić zdjęcia w miarę dobrej jakości bo są one przekłamane.
    Na podanej przez Ciebie stronce widzę, że są same aranżacje i w nich kryją się nazwy płytek...



    Dzisiaj u mnie na budowie Panowie kuli mi ściany na rurki do grzejników łazienkowych naściennych. Wpadłam chyba w dość odpowiednim momencie bo okazało się, że po złej stronie a raczej po stronie tej co była wcześniej ustalona a z głównym majstrem ją wczoraj zmieniliśmy. Niestety majster nie pojawił się u mnie na budowie i nie przekazał tego swojemu koledze i ten poleciał na starym miejscu.... ehhh biedne moje ściany buuu pełne dziur

    Poza tym wszystkim czekan na położenie kafli w kotłowni na 2 ścianach bo reszta będzie po wylewkach i po powieszeniu pieca. Jakoś tak wszystko mi się przesunęło w czasie o co najmniej 3 tygodnie buuu.

    Dostałam dzisiaj również wiadomość z gazowni, że jak tylko uprawomocni się pozwolenie na budowę i rozbudowę gazociągu to ekipa wchodzi i będą robili przyłącze. Mają do przeciągnięcia 70m sieci gazowej a do mnie z tego pójdzie tylko 1,5m. Wszystko oczywiście zależy od pogody bo jeśli będzie taka jak obecnie to może z końcem lutego będziemy mieli podpięty gaz

  8. #228

    Domyślnie

    ja chce ogladac zdjecia
    kiepsko u mnie z wyobraznia....

  9. #229
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Zdjęcia domu w obecnym stanie porobię jutro i wstawię co wchodzę do niego tak się rozgaduję z Panami instalatorami, że wychodzę bez fotografii...
    Gresy też powstawiam jak tylko porobię oczywiście w sklepie

    Dziewczyny bardzo boję się wylewek. Boję się, że coś będzie nierówne, źle wykonane ehhh. Samego styropianu mam w niektórych miejscach aż 28cm czyli bardzo ale to bardzo dużo. Będę miała na to wszystko układaną siatkę a do zaprawy dodawaną tzw fiber myszę takie cuś aby nie pękała...

    Budowanie może jest fajne ale Ja chyba na tym jednym domu skończę. Za bardzo przejmuję się duperelkami a do tego przerażają mnie np ściany w których są wydrążone dziury... normalnie aż mnie to boli, że były takie jednolite a teraz już nie.

    Chyba mnie ta pełnia księżyca tak nastraja nooo

  10. #230
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    To co dzisiaj udało mi się uchwycić ale nie wszystko bo nie chciało mi się latać pomiędzy panami instalatorami z tabletem.

    Pokój starszej córy i dorobione dolne gniazdka na prawej scianie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140117_102634.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	235697

    sypialnia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140117_102648.jpg
Wyświetleń:	298
Rozmiar:	53,1 KB
ID:	235698

    pokój młodsze córy i dorobione dolne gniazdka na lewej scianie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140117_102601.jpg
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	57,3 KB
ID:	235699

    Do robione prawe gniazdko
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140117_102610.jpg
Wyświetleń:	358
Rozmiar:	46,2 KB
ID:	235700

    Do robione lewe gniazdko
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140117_102610.jpg
Wyświetleń:	358
Rozmiar:	46,2 KB
ID:	235700

    Poprzez brak płynnej komunikacji pomiędzy instalatorami niepotrzebne było rozwalanie ściany. Wcześniej to na niej miałbym grzejnik, któremu zmieniłam lokalizację.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140117_103222.jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	77,0 KB
ID:	235701
    Ostatnio edytowane przez Ladybird76 ; 17-01-2014 o 13:29

  11. #231
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Biedroneczko, pozwolisz na małą prywatę u Ciebie w dzienniku?

    cześć kaka

    dzieki
    pozdrowienia dla Gospodyni, a jakże
    a i przypomniało mi się, bo zapomniałam gdzie widziałam uroczy wiatrołap a teraz juz wiem - u słoneczka zrobiła galerię - ma śliczny domek i jak poszukujesz inspiracji, to zajrzyj do Niej. Wg mnie Jej wiatrołap wymiata, aż żałuję, że ja nie mam tak dużego
    am glad

  12. #232
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Lejdi od razu widać ,że mamy tę samą ekipę od c.o
    Grzejniki chyba takie same.
    Kiedy przewidujesz zakończenie hydrauliki?
    Przed Tobą wylewki, masz już termin?

  13. #233
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    amglad luzik Możesz podesłać link od słoneczka bo jakoś mnie przerasta czasami to forum....

    Renata tylko co to za polityka... u mnie zaczęli szybciej, Ty już masz gotowe a u mnie dalej się robi Wylewek nie mam umówionych na konkretny termin. We wtorek ma być mój wykonawca od kafli, wykafelkuje za kotem, potem wchodzą mi układać styropian a potem dalej Pan Marek z podlogowka no i zalewamy

  14. #234
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Renatko grzejniki w pokojach cosmo a łazienkowe enix takie jak gdzieś poniżej na zdjęciach. Ogólnie przewidywany termin wg umowy mam na kwiecień a realnie nie wiem. Poza tym dowiedziałam się w gazowni, że jeśli taka pogoda będzie dopisywać jak obecnie to może do końca lutego będę miała gaz

  15. #235
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    U mnie robili jakiś miesiąc, a i tak mi się dłużyło ... miałam umowę na zakończenie robót do końca grudnia, skończyli parę dni przed świętami.
    Do kwietnia do bardzo długo....
    To trzymam kciuki niech się pogoda utrzyma , a będziesz miała najważniejsze- gaz
    Kafle fajne wybrałaś.'Ja też już się rozglądam, właściwie coś tam mam upatrzone , ale sama wiesz jak jest ..
    Człowiek kombinuje co wybrać
    Pozdrawiam

  16. #236
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Renatko moje kupione w Max Flizie po 24zl za m2. Na podłogę będą inne bo z tej serii podobno nie nadają się. Czasowo tak długo bo u mnie inst. wew. i zewnętrzna i reszta zabawy z centralnym, woda i kanalizacja czyli wszystko co z woda

    Renatko mam też nadzieję, że jesteś zadowolona z ich pracy? U mnie pękła im od zewnątrz ściana łazienkowa cieńka 12stka jak kuli pod rurki buuu

  17. #237
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jestem zadowolona
    Na szczęście nic nie pękło , a też dość dożo mieli kucia. No i u mnie też full wypas woda, kanaliza i c.o
    Jeszcze tydzień i odpalimy podłogówkę .

  18. #238
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Jestem na maksa dzisiaj zła. W kotłowni kładą się u mnie kafle i zdecydowałam z moim wykonawcą, że w miejscach mocno odstajacych będą plastikowe narozniki. Kafle mam szare a narozniki udało mi się kupic czarne bo nie było grafitowych. Byłam gdzie tylko się da i nic. Wygląda to jak wygląda buuu a co najlepsze w tym wszystkim. Wieczorem musiałam jechać kratkę wentylacyjna do pobliskiego składu a tam co? Grafitowe listwy. Myślałam, że się ze złości porycze

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140121_165602.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	236598

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140121_172605.jpg
Wyświetleń:	288
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	236599
    Ostatnio edytowane przez Ladybird76 ; 21-01-2014 o 21:41

  19. #239

    Domyślnie

    Ladybird jakbym siebie widziała na poczatku wykonczeniowki -wszystko chciałam idealnie Wiesz czasem trzeba spałzowac bo sie człowiek wykonczy zwłaszcza ze przed Toba jeszcze łazienki ,podłogi itd
    Czy te listwy sa bardzo drogie? Jeśli nie jest to zbyt duza kowta to moze kup nowe grafitowe skoro je teraz znalazłaś ale ja bym zostawiła jak jets bo tak naprawde to przeciez TYLKo kotłownia
    Ja kominek robiłam 3 razy i nadal jest lekko schrzaniony ( ileż ja rzeczy musiałam juz poprawiac po fachmanach ) ale postanowiałam ze nie bede sie już tym tak przejmować bo szkoda zdrowia i zamiast cieszyc sie domkiem znienawidze go a nie po to przeciez sie budujemy Odpusc troszke a zobaczysz że bedzie lżej .
    kaka

  20. #240

    Domyślnie

    Cytat Napisał amglad1 Zobacz post
    Biedroneczko, pozwolisz na małą prywatę u Ciebie w dzienniku?

    cześć kaka
    Amglad rowniez dużo
    kaka

Strona 12 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony